STSL H:23 | Antalyaspor 0-2 Beşiktaş | 28 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:23 | Antalyaspor 0-2 Beşiktaş | 28 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:23 | Antalyaspor 0-2 Beşiktaş | 28 Şubat | 2.Yarı

Ömere bak ahahaha:D bu yüzden diyorum işte antalya ligden düşsün beşiktaş harçi herkese aslan..

Cevap: STSL H:23 | Antalyaspor 0-1 Beşiktaş | 28 Şubat | 2.Yarı

bize gelince aslan kesilir kaleciler..Nasıl bir iştir yahu..

Ali zoutiniyide eve götür mehmet özdilek..Hiç sokmasaydın!!!

Spikerde Fabio Aurelionun Chelseaye attigi gole benzetiyor.

Allahim ya.

Aurelio taa nerden vurmustu.

Antalya'li olan arkadaslar kusura bakmasin ama ligde Antalyaspor'dan daha kötü bir taraftara sahip olan bir takim yok. Bizim mactada bu mactada adamlarda tik yok. Arkadan rararara diye hafiften kaba kaba sesler geliyor. Antalyaspor takimi zaten igrenc.

2 gün önce forzadaki aptallar abdullah avcıya hakaret ediyorlardı,sonra sustular.Antalya 1 puan bile alamıyor diyen olduğu zaman da antalya hiç değilse bize karşı süper oynuyor ibb Galatasaraya karşı hiç iyi oynamıyor diyorlardı.

Geçen seneki 0-1 lik maç aklımda ilk maçtaki 2-1 lik maç aklımda şu an ki maç falan.Daha kupa maçları falan.Hepsinde rezalet oynayan Antalyaydı.Antalya zaten kötü takım.Bu maçı mahfeden hakemdir.

Bir sifo klasigi, bjk antalya maclarinda 12 kisi oynuyor kazanmasi normal. Kac kere mac yapildi adam 1 kere bile berabere kalamaz mi arkadas, kalmiyor.zor zamaninda yetisen bir isim tebrikler Besiktasli sifo.

yıldırım başladı eyyama..Kazandırdın maçı vurabilirsin artık..

Necip'e en az 3 maç ceza verilmeli. Maçin ortasinda kart yiyeyim mi diye soruyor. .

Kulübe ile göz göze gelen ve kart görme onayı alan Necip, hakemin yanına girek topa vurdu ve ikinci sarı karttan kırmız kart gördü. Bu durumda Necip, Kupa maçında oynayamayacak ve Trabzonspor maçında forma giyebilecek..

Cevap: STSL H:23 | Antalyaspor 0-2 Beşiktaş | 28 Şubat | Maç Sonucu

Ömer denen şerefsiz bizim maçlarda coşuyo fener maçında 30 metreden aşırtma yiyo beşiktaş maçında kaleyi boşaltıyo bu adam hakketen şerefsiz.Ayrıca ilk yarı antalyanın %100lük penaltısı verilmedi bjknin ilk golü de net ofsayttı

İbb maçında iskender gole giderken ibbnin atağı ofsayt diye kesildi mete düren açıklama yaptı

Karabük maçında toraman atılmadı karabüğün penaltısı verilmedi mete düren açıklama yaptı.

A.gücü maçında toraman atılmadı

Fb maçında ekrem atılmadı fenerin penaltısı verilmedi mete düren açıklama yaptı

Bu maçta antalyanın penaltısı verilmedi bjk ofsayttan gol attı

Meteden açıklama bekliyoruz.

Tita'nın 2 metre geriden çıktığını görüp bayrak kaldıran hakem ekremi göremedi vay beç

Ömer denen şerefsiz bizim maçlarda coşuyo fener maçında 30 metreden aşırtma yiyo beşiktaş maçında kaleyi boşaltıyo bu adam hakketen şerefsiz.Ayrıca ilk yarı antalyanın %100lük penaltısı verilmedi bjknin ilk golü de net ofsayttı

Bize gelince panter olur lincoln gibi karaktersiz bile bu adama sinir olmuştu :) düşünün artık

İbb maçında iskender gole giderken ibbnin atağı ofsayt diye kesildi mete düren açıklama yaptı

Karabük maçında toraman atılmadı karabüğün penaltısı verilmedi mete düren açıklama yaptı.

A.gücü maçında toraman atılmadı

Fb maçında ekrem atılmadı fenerin penaltısı verilmedi mete düren açıklama yaptı

Bu maçta antalyanın penaltısı verilmedi bjk ofsayttan gol attı

Meteden açıklama bekliyoruz.

Tita'nın 2 metre geriden çıktığını görüp bayrak kaldıran hakem ekremi göremedi vay beç

mazlum edebiyatı yapar yine...

ben maçı izlemedim, pozisyonları da görmedim ama beşiktaşın lehine 10 alehine 1 hata olsun , o bir hata için açıklama yapar bu karaktersiz..

edit:imla

Mehmet Özdilek'in açıklamalarından Ajansspor'un derledikleri;

"Oyunsal anlamda çok dazla sıkıntımız yok iyi oynuyoruz. Oyunun kırılma noktasında kıran biz olamıyoruz.."

"Hakemler hakkında konuşmuyorum bu biliniyor. Konuşsanda bir şey geri gelmiyor. Herkes ilk gol için ofsayt diyor. Hadi Kenan'ın pozisyonunu geçelim ama bu gol bizi etkiliyor, herkeside etkiler. Karşında oynadığın takım Beşiktaş, biz Antalyaspor. Kaliteler belli, daha dikkatli olunmalı. Bundan sonra geri gelemiyorsun. Hakem hataları skorları çok fazla etkilemeye başladı, takımların kaderini değiştiriyor.."

"11 hafta kaldı her puan çok önemli. Allataki baraj daraldı ve Kasımpaşa maçını kazanıp moral kazanmalıyız. Benim takımım üstte olması gereken bir takım. Buna inanıyorum. Üzgünüz ama yapacak bir şey yok..

Üst Alt