STSL H:24 | Gençlerbirliği 2-4 Fenerbahçe | 7 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:24 | Gençlerbirliği 2-4 Fenerbahçe | 7 Mart | Maç Sonucu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: STSL H:24 | Gençlerbirliği 2-4 Fenerbahçe | 7 Mart | Maç Sonucu

Bu Markus Merk'i de neden Erman Torğolu'nun yerine getirdiklerine bugün karar verdim.Bunca senenin büyük hakemi ofsayt pozisyonuna hakem için çok zor pozisyon,ikinci pozisyona da bariz penaltı diyor ne kadar ilginç şeyler oluyor değil mi ?

mustafa sarpın antep macında topu cok önceden ayagıyla aldıktan sonra emre güngörün kafasına sokmasına tehlikeli hareket dedi bu adam. ne bekliyosunki bunlardan. ofsayt diyemiyo. niangın pozisyonu penaltı diye tartısmak bile futbola ihanet. işte kalecinin okadar sacma sapan gelmesi olayı büyülüyo:)

bu kuslar her girdikleri pozisinlara gol atiyor ve rakip takimlarda 3 poziyona girip birini zor atiyorlar birsey var buyu felan yapmisler kesin bizimkilrde 10 pozisiyona girip 1ni atiyorlar becereksiz herfiler.

Alex+Niang = 30 kusur gol, 25kusur assist

Galatasaray = 26gol

Parayi basacaksin kaliteli topcu alacaksin arkadas! Futbol kaliteli topcularla oynanir! Rakibin sutladigi oyuncuyu kurtarici olarak almayacaksin!

Son 10 haftada, Galatasaray'a yapılan hakem hataları, Fenerbahçe'ye yapılsa, Fenerbahçe'ye yapılan rakip oyuncu hataları, Galatasaray'a yapılsaydı, ağlak takımı (Aziz Yıldırım-Şekip Mosturoğlu-Nihat Özdemir) önce çıkar ağlardı, daha sonra canlı yayında legal biçimde hakemleri tehdit ederdi. Yani kısaca STSL'nin özeti budur. Galatasaray susar, Fenerbahçe önce ağlar, daha sonra tehdite başlar. Tehdit işe yaramadığı takdir de ise, hakem odası basmadan, adam kurşunlatmaya doğru gider bu olay.

öncelikle bu kötü hava ve saha şartlarına rağmen müthiş bir maç oldu, her iki takımıda gönülden tebrik ederim.

Fenerin ilk attığı gol ofsayt yalnız herkesin dediği gibi yardımcı hakem tarafından süzülmesi cok kolay bir pozisyon değil zira macı izlerken topun genclerli oyuncunun kafasından kaleye dogru yöneldiğini sanmıs tekrarında fbliden gittiğini anlayıp golümüz ofsayt demiştim, penaltı pozisyonu için gercekten hala tam karar veremedim, kaleci serdarın cok yanlıs bir hamlesi var, niang atlayıp devam edebilirmiydi ya da önüne sacma bir şekilde atlamıs kalecinin üzerinden atlamak zorunda mı? kaleci bu şekilde kontrolsüz gelirse santraforda penaltı almak ister diye düşünüyorum ama inanın gönül rahatlıgıyla penaltı ya da değil diyemiyorum. hakemlerin bilincli bir sekilde Fenere calıstıgına ise sadece gülüyorum, öyle olsa mac 0-0 devam ederken yine genclerli bir oyuncunun eline carpan topa penaltı der ya da ne biliyim bekirin kafayla indirip luganonun attığı golüde gecerli sayardı ki asla o pozisyonda faul felan yoktu, yani buz gibi gol güme gitti.

gencler ilk yarı iyiydi ancak ikinci yarı hem kupa macının yorgunlugu hem de fenerin olumlu pas trafiği soncu tempoya ayak uyduramadılar, 3 top direkten döndü diyerek kendini kandıran arkadaslarda o topların ikisi zaten direk dışına carpıp dışarı cıkan pozisyonlar yani gol olmaları imkansız, birinide volkan mucize bir sekilde cıkardı ki volkanın böyle mucize kurtarısları artmaya basladı son zamanlarda, bu da takım için cok önemli bence, atan ve tutanın iyi olacak arkadas, atan niang ve alex tutanda volkan olunca fark ortaya cıkıyor zaten. takımda inanılmaz isteğin yanında beğendiğim ve ligimizde baska hiçbir takımda olmayan bi özellik ise futbolcuların istediği anlarda inanılmaz vites yükseltip cok kaliteli hücum varyasyonları meydana getirmeleri ki son gol harka bir örnekti buna, Fener top felan oynamıyo diyen sevgili Galatasaraylı arkadaslarımda hep böyle devam etsin, bizi Fener nefreti bürümüş yorumlarınızla asagılamanız inanın takımımızı zerre etkilemez hatta daha da hırslandırır belki ama objektif yorumdan uzak gercek dısı söylemleriniz kendi takımınıza daha fazla zarar verir.

saygılar...

Cevap: STSL H:24 | Gençlerbirliği 2-4 Fenerbahçe | 7 Mart | İkinci Yarı

ligde feneri yensek ne olacak, yenilsek ne olacak. yenene kupa mı verirler? Gidip fenere yenilir, trabzona çelme takarız.Beklerim bu takımdan.

Buyukluk sadece uefa kupasini super kupayi almakla olmuyo sevgili merih ....

"Buyukluk" bu kelimenin gerektirdigi vasiflari tasiyabilmekle oluyor...

Buyuk takim yazmis oldugun yazidaki gibi kucuk hesaplar icinde olmaz icindeyse zaten buyuk takim olamaz...

Hatirliyorum yine bir Fb - Ts cekismesinin yasandigi sezondu Gs hic bir iddaasi yokken gidip Ts ye 4 atmisti....

Tabi bu demek degildirki Gs bu seferde yenicek yenilirse yatmis olucak yenilebilirde cunku Gs bu sezon cidden kotu...

Taraftarlar icinde boyle ince hesaplar yapilmasi normal karsilanabilir..

Lakin...

Yönetim asla ama asla bu tur hesaplarin icinde olamaz bulundugu yerin agirligina temsil ettigi camianin !Büyüklügüne! yakisani yapmak zorundadir...

Ben dün macin sadece ilk 10-15dk'sini falan izledim ve aynen gördüklerimi yaziyorum. Bu ülkede Alex'e dokunmak bile faul. Yanindan gecip dokunmasaniz bile faul verebiliyor hakemler. Ceza sahasi icinde hafif dokunmaya hakem hemen penalti veriyor.

İbrahim bana cevap verebilirsin işine gelmeyince cevap vermiyosun ya da veremiyosun hakemler tarafından net bir biçimde kollanıyosunuz kabul edin bunları sonra sene sonu şampiyonluğu kaybedince bizim hakkımızdı falan diye zırlamayın çünkü trabzonun 10da biri kadar bile haketmiyosunuz

İbrahim bana cevap verebilirsin işine gelmeyince cevap vermiyosun ya da veremiyosun hakemler tarafından net bir biçimde kollanıyosunuz kabul edin bunları sonra sene sonu şampiyonluğu kaybedince bizim hakkımızdı falan diye zırlamayın çünkü trabzonun 10da biri kadar bile haketmiyosunuz

Tamam kollanıyoruz, şampiyonluğu da hak etmiyoruz.

Tamam kollanıyoruz, şampiyonluğu da hak etmiyoruz.

O zaman iyi oynuyoruz da bıdı bıdı etmeyeceksiniz biz bu sene en az 4-5 maçta sizin dün oynadığınızdan daha iyi oynadık rakip takımlara 1 tane bile pozisyon vermezken hakem hatalarıyla maç kaybettik.Her zaman iyi oynayan kazanacak diye bi şey yok.

Şampiyonluğu kimin hak ettiğinden ziyade kimin olduğu önemli.

Zira kupayı ona veriyorlar.

Öte yandan ;

Fenerbahçe'nin şampiyon olmasının,Galatasaray açısından da daha hayırlı olacağı fikrindeyim.Bizim de artık kendimize bir çeki düzen vermemiz ve tekrar Fenerbahçe ile şampiyonluk için son haftaya kadar yarışmamız gerek.

Trabzonspor,Bursaspor,Fenerbahçe hatta Kayseri ve Antep..Hepsi şampiyon olmayı hak etmişlerdir bu sezon.

Bu 5 takım arasından kim şampiyon olursa analarının ak sütleri gibi helaldir.

Bu Markus Merk'i de neden Erman Torğolu'nun yerine getirdiklerine bugün karar verdim.Bunca senenin büyük hakemi ofsayt pozisyonuna hakem için çok zor pozisyon,ikinci pozisyona da bariz penaltı diyor ne kadar ilginç şeyler oluyor değil mi ?

Hocam Markus Merk'e birilerinin çok fazla eleştirme diye talimat verdiği belli.Çok yüzeysel konuşuyor Gençlerbirliği hakem hatasıyla 2-0 geriye düşüyor Markus Merk diyorki hakem açısından çok zor verilicek karar topun fenerbahçeli oyuncudan geldiğini görememiş olabilir diyor.Bir kişide sesini çıkarıp demiyor yahu o hakem ne diye orda duruyor o zaman diye ?

Penaltının zaten tartışılacak bir yanı yok, net penaltı. İlk gol ofsayt, sayılmayan golümüzde Bekir faul yapmıyor. Dönelim Beşiktaş-Trabzon maçına hemen. Dakika 58, Beşiktaş 1-0 önde, Simao'nun attığı gol nizami ama ofsayt bayrağı kalkıyor. Hakem golü verse durum 2-0 olacak ve maç kopacak, ama ofsayt bayrağı kalkıyor, sonuçta Tabzon galip geliyor. Anlatın madem nerede kollanan Fenerbahçe? Trabzon da hakem hatasıyla kazandı bu hafta.

bir zamanlar fenewbahçeye hizmet etmiş kalecilerin bu tür kritik maçlarda bariz hatalar yapmaları çok düşündürücü:D

Penaltının zaten tartışılacak bir yanı yok, net penaltı. İlk gol ofsayt, sayılmayan golümüzde Bekir faul yapmıyor. Dönelim Beşiktaş-Trabzon maçına hemen. Dakika 58, Beşiktaş 1-0 önde, Simao'nun attığı gol nizami ama ofsayt bayrağı kalkıyor. Hakem golü verse durum 2-0 olacak ve maç kopacak, ama ofsayt bayrağı kalkıyor, sonuçta Tabzon galip geliyor. Anlatın madem nerede kollanan Fenerbahçe? Trabzon da hakem hatasıyla kazandı bu hafta.

[video=youtube;yGg9HDfsh0Q]https://www.youtube.com/watch?v=yGg9HDfsh0Q&feature=player_detailpage[/video]

senin gibi fenerlilerin bu forumda ne işi var halen anlamış deyilim

Niangı kendini daha kalecinin yanına yaklaşmadan uçmayı başardı nerenle seyrediyosun sen maçı

ilk gol 3 metre ofsayt

aykutun ve azizin açıklamalarından sonra trabzona çalınmayan 4 bariz penaltı var

hikaye anlatıyosun halen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt