STSL H:24 | Gençlerbirliği 2-4 Fenerbahçe | 7 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:24 | Gençlerbirliği 2-4 Fenerbahçe | 7 Mart | Maç Sonucu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: STSL H:24 | Gençlerbirliği 2-4 Fenerbahçe | 7 Mart | Maç Sonucu

Penaltının zaten tartışılacak bir yanı yok, net penaltı. İlk gol ofsayt, sayılmayan golümüzde Bekir faul yapmıyor. Dönelim Beşiktaş-Trabzon maçına hemen. Dakika 58, Beşiktaş 1-0 önde, Simao'nun attığı gol nizami ama ofsayt bayrağı kalkıyor. Hakem golü verse durum 2-0 olacak ve maç kopacak, ama ofsayt bayrağı kalkıyor, sonuçta Tabzon galip geliyor. Anlatın madem nerede kollanan Fenerbahçe? Trabzon da hakem hatasıyla kazandı bu hafta.

Yanlış bilgi.

Simao golü attığında maç 1-0 olacak ;)

59'

Beşiktaş golü buldu ama. Ceza sahası içi sağ çaprazında topla buluşan hilbert'in şutunu, Simao tamamladı ancak ofsayt bayrağı kalktı..

66'

Ve dev maçta Beşiktaş öne geçti. Sağdan gelişen atakta Hilbert'in düzgün ortasına, Bobo ön direkte iyi yükseldi ve kafa ile topu ağlara gönderdi...

Simao'nun golü verilmiş olsa acaba 7 dakika sonra Bobo golü atacak mı? Belki oyundan çıkacak,belki ekrem hılbert o kadar ileri çıkmayacak ve o orta yapılmayacak.Eğer durum 1-0'ken bu hata yapılmış olsa yüzde bir milyar Ts maçı hakemle kazanmış olacaktı.

+

Bana göre Hılbert'in Glowackiye(Calede olabilir ama ben glowacki diye hatırlıyorum) çift taban dalması kırmızı kart.Herkes Girayı konuştu ama giray sonuçta topada vurdu o sarı olur ancak hılbertin kalenin dibinde Glowackiye yaptığı çift taban ve uçarak geliyor tam tekmeliğe geliyor yoksa kesin kırılır.Nette olsaydım foruma yazacaktım Hılbertin pozisyonunu ama kimse yazmamış ve Bülent Yavuzdan başka konuşanda olmadı.O pozisyonda faul verilmedi top uzaklaştırıldı necipe geldi necip geçti ve serkan düşürdü sarı gördü.Hılbertin faulünü verse serkanın ilk sarısı olmayacaktı.Ve hılbert belkide takımını 10 kişi bıracaktı.Tam bir alex faulünü yaptı.

+

Atlamışsın boboya yapılan da net penaltı.

Rüştü Simao Hılbert kırmızı kart.

İlk golde Niang ofsayttı.Penaltımız ise bence penaltı değildi.Şimdi beŞİKEtaşlılar ve lazyolar kesin bunları gündeme getirecekler.Hakem genel olarak iyi yönetti diyebiliriz.Bugün şanslı günümüzdeydik ama her hafta böyle olmaz.Artık daha iyi oynamalıyız.

Hem 2golü hakemle attık diyor antudaki kişi hemde hakem iyiydi diyor :D

Bu arada antuya baktımda onlar bile niangın penaltısına değil diyorlar yarısı :)

Oktayın eline çarpan penaltıya odaklananlar var penaltı değil ve diyelimki penaltı.O faulün öncesini hatırlayan var mı :D 7 senedir izlediğim alex faulü.Düşüşünde hayır yok nasıl faul çalıyorlar anlamıyorum.

Hem 2golü hakemle attık diyor antudaki kişi hemde hakem iyiydi diyor :D

Bu arada antuya baktımda onlar bile niangın penaltısına değil diyorlar yarısı :)

Oktayın eline çarpan penaltıya odaklananlar var penaltı değil ve diyelimki penaltı.O faulün öncesini hatırlayan var mı :D 7 senedir izlediğim alex faulü.Düşüşünde hayır yok nasıl faul çalıyorlar anlamıyorum.

Alex,Lugano,Emre bunlar torpilli oyuncular ne yaparlarsa yapsınlar kırmızı kart görmüyo bu adamlar eğer hakemler biraz şerefli olabilselerdi bu üçlü şimdiye kadar en az 10 tane kırmızı kart görmüş olurdu

Bu Markus Merk'i de neden Erman Torğolu'nun yerine getirdiklerine bugün karar verdim.Bunca senenin büyük hakemi ofsayt pozisyonuna hakem için çok zor pozisyon,ikinci pozisyona da bariz penaltı diyor ne kadar ilginç şeyler oluyor değil mi ?

1. goldeki ofsayt pozisyonu zor pozisyondur . Çoğu kişi çizgiye göre yorum yapıyor ancak pozisyonda zor olan nokta pasın kimden geldiği , iki takımın oyuncusu da topa hamle yapıyor ve topa kimin vurduğu anlaşılmıyor . Penaltı pozisyonu ise bariz penaltı kaleci nianga havada iken müdahele ediyor mu ediyor , havadaki adamın en küçük temasda bile dengesi bozulur . Ha niangın amacı devam etmek değil durumdan faydalanıyor ama sen adama müdahele edersen açısı daralan niang da ayakta kalmaya çalışmaz . Bunların yanında 5. dakikada gençlerli futbolcunun kollu açıkken eline çarpan top penaltı , sayılmayan golde bekirin faulü yok . Fenerbahçe aleyhine de hatalar var ama gözlerden nedense kaçıyor

1. goldeki ofsayt pozisyonu zor pozisyondur . Çoğu kişi çizgiye göre yorum yapıyor ancak pozisyonda zor olan nokta pasın kimden geldiği , iki takımın oyuncusu da topa hamle yapıyor ve topa kimin vurduğu anlaşılmıyor . Penaltı pozisyonu ise bariz penaltı kaleci nianga havada iken müdahele ediyor mu ediyor , havadaki adamın en küçük temasda bile dengesi bozulur . Ha niangın amacı devam etmek değil durumdan faydalanıyor ama sen adama müdahele edersen açısı daralan niang da ayakta kalmaya çalışmaz . Bunların yanında 5. dakikada gençlerli futbolcunun kollu açıkken eline çarpan top penaltı , sayılmayan golde bekirin faulü yok . Fenerbahçe aleyhine de hatalar var ama gözlerden nedense kaçıyor

Tabii tabii yuh lan utanmasanız hakem hakkımızı yedi diyeceksiniz.Sizin kadar çirkef bi taraftar topluluğu görmedim ben.

Ne penaltısı ya.O pozisyon öncesi Alexe yapılan faul bile değil.Alexle bilicaya dokundun mu uçup gidiyorlar.

Emre'nin kıvrandığı pozisyonda Gb kontraatağı kesildi.

Bu aralar da, Galatasaray kamuflajlı cikcikler cirit atar oldu burda, olm utanmayın lan gelin Fenerbahçe'liyiz diyin, Fenerbahçe'yi tutmaktan utanmayın yani, tamam Dünya'nın en rezil kepaze takımı ama bizler ezmeyiz çok korkmayın.

önce çemkirmenin sözlük anlamına bak tdk dan.

keza fenerli olduğumu daha önceden belirttim

çok matah bişi yapmadın

modlar es geçmedi

sen çemkirmenin anlamını bilmediğin için sana garip geldi.

istediğin zaman yakala istediğin yerde,hodrimeydan.

Hangi Takımlısınız

GALATASARAY

:eek:

Yanlış bilgi.

Simao golü attığında maç 1-0 olacak ;)

59'

Beşiktaş golü buldu ama. Ceza sahası içi sağ çaprazında topla buluşan hilbert'in şutunu, Simao tamamladı ancak ofsayt bayrağı kalktı..

66'

Ve dev maçta Beşiktaş öne geçti. Sağdan gelişen atakta Hilbert'in düzgün ortasına, Bobo ön direkte iyi yükseldi ve kafa ile topu ağlara gönderdi...

Simao'nun golü verilmiş olsa acaba 7 dakika sonra Bobo golü atacak mı? Belki oyundan çıkacak,belki ekrem hılbert o kadar ileri çıkmayacak ve o orta yapılmayacak.Eğer durum 1-0'ken bu hata yapılmış olsa yüzde bir milyar Ts maçı hakemle kazanmış olacaktı.

+

Bana göre Hılbert'in Glowackiye(Calede olabilir ama ben glowacki diye hatırlıyorum) çift taban dalması kırmızı kart.Herkes Girayı konuştu ama giray sonuçta topada vurdu o sarı olur ancak hılbertin kalenin dibinde Glowackiye yaptığı çift taban ve uçarak geliyor tam tekmeliğe geliyor yoksa kesin kırılır.Nette olsaydım foruma yazacaktım Hılbertin pozisyonunu ama kimse yazmamış ve Bülent Yavuzdan başka konuşanda olmadı.O pozisyonda faul verilmedi top uzaklaştırıldı necipe geldi necip geçti ve serkan düşürdü sarı gördü.Hılbertin faulünü verse serkanın ilk sarısı olmayacaktı.Ve hılbert belkide takımını 10 kişi bıracaktı.Tam bir alex faulünü yaptı.

+

Atlamışsın boboya yapılan da net penaltı.

Rüştü Simao Hılbert kırmızı kart.

bobo penaltı ?

Neill nianga profesyonelce faul yapıp dururken diyodum ne biçim adam ulan bu neill okadar vuruyor ne kart var ne bişey şimdi bakıyorum her şeyde kendini atan nianga az bile.. iyice cıvıttı herşeyde bırakıyor kendini hakeme dönüyor. baros yapınca direk sarı.

Tabii tabii yuh lan utanmasanız hakem hakkımızı yedi diyeceksiniz.Sizin kadar çirkef bi taraftar topluluğu görmedim ben.

Maçta aleyhimize olan hata sayısı lehimize olandan fazla sonuç olarak kimin hakkı yeniyorsa onun hakkı yenmiştir. Verilmeyen penaltımız var mı var ( geçen hafta yobonun aleyhine verilenden farkı ne ) İptal edilen golümüz nizami . Eee sonuç . Tabi önce nefretni ve gözlüklerini çıkarman gerekecek. Bir de bana lan diye etme saygısızlığını bırakmazsan cevap vermeyeceğim zira seviyeyi düşürmek istemiyorum .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt