STSL H:28 | Eskişehirspor 1-3 Fenerbahçe | 9 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:28 | Eskişehirspor 1-3 Fenerbahçe | 9 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:28 | Eskişehirspor 1-3 Fenerbahçe | 9 Nisan | 2.Yarı

Yahu arkadaşlar bize ne?

Bizim takım iyi olsaydı anlardım sizi.Nedir bu çekememezlik.

Adamlar oynuyo alıyo.Biz mi şampiyon olsaydık bu oyunla.

Yaw bırak sende,fb nin şampiyon olması seni rahatsız etmiyorsa onu bilemem.Beni çok rahatsız ediyor çünkü.Güzel oyunmuş bilmenne kaç tane maçı balına birde hakemlerle aldı bu sene herkes biliyor bunu.

Cevap: STSL H:28 | Eskişehirspor 1-3 Fenerbahçe | 9 Nisan | Maç Sonucu

Pele'nin 11 de olmaması dahi maçın verildiğinin kanıtıdır. Neyse yalnız ben Burhan'ı çok beğeniyorum adam anlıyor futboldan ama yaş olmuş 30. Yıllar önce bi ikinci lig takımında oynarken de bize çok şık bir gol atmıştı.

Yarın Trabzondan puan alırsak fb nin şampiyonluğunu ilan ederiz.

Yaw bırak sende,fb nin şampiyon olması seni rahatsız etmiyorsa onu bilemem.Beni çok rahatsız ediyor çünkü.Güzel oyunmuş bilmenne kaç tane maçı balına birde hakemlerle aldı bu sene herkes biliyor bunu.

Biz olamadıktan sonra kim olursa olsun banane?

Ben Galatasaraylıyım.Fenerbahçe'yi biz büyük takım olarak görmüyorum.

Kendi yaşıtımdaki Fenerbahçeliler lig kupasından başka kupa göremediler daha.

Şampiyon olmuşlar çokta fifi.

Cevap: STSL H:28 | Eskişehirspor 1-2 Fenerbahçe | 9 Nisan | İlk Yarı

ahahahha totonla at Alex dedim Semih attı. Makara yapalım derken gerçek oldu. Bu kadar olmaz ya bu kadar olmaz be. Ne oluyor bu fenerin rakiplerine? Maç satılsa bile böyle olmaz ki...

senin avatarini hala cözemedim, yalcin dürüm'e benziyor biraz :)

cüneyt çakırı seven gsli var mıdır acaba f7nin yeni oyunu işte en iyi hakem diye lanse edilip her maç kendilerine bu herif üzerinden haksız çıkarlar sağlıyorlar

Cüneyt Çakırın fbliler ile arası iyi değil..Aman kırmızı vermim diye çok uğraşdı..

Fenerbahçe ve Trabzonspor'un fixtürlerini karşılaştırırsak eğer, Fenerbahçe daha avantajlı.

varan-1:satış bariz belli olmasın diye o 3 numaralı stoper oyundan çıkınca ağladı.

varan -2: pele gibi futbolcuyu yedek bırakarak b.uygun yüzde yüz satışın başı olduğunu saklama gereği bile duymadı.oyuna girince alex ve g.gönülden sonra 22 futbolcunun en iyisi olduğu aşikardı adamın.

Fenerbahçe bugün kazanmış olabilir.Yarın Trabzonspor maçında yatacağımız anlamına gelmez o.Yapmayın beyler.Galatasaray daima Galatasaray için oynamalıdır.Olanlar ve olacaklar ne olursa olsun.Sezon sonu gülen Fenerbahçe olursa olsun.Bugün Galatasaray varsa, ruhu için vardır, parçalı için vardır arma için, forma için vardır.Aslanın evinde Trabzonspor'a yatması saçmalıktan öteye gitmeyecektir ! Bizi büyük yapan asaletimizdir.Varsın bomboş tenekeleri kaldırsın Fenerbahçe.Bize haykırmak düşer yine, en kötü gün bugünse, bugün de Galatasaray !

Fenerin zor maci bir antep kaldi.Antep te eski antep degil bjk den 3 yedi.Fb den de 3-4 yer. Kisaca fenerin sampiyon olma ihtimali daha yuksek

bulentuygun41.jpg

Bulent uygundan galibiyet beklemiyordum ama belki berabere biter diye umutluydum.Sonucta bulent uygun..

Biz olamadıktan sonra kim olursa olsun banane?

Ben Galatasaraylıyım.Fenerbahçe'yi biz büyük takım olarak görmüyorum.

Kendi yaşıtımdaki Fenerbahçeliler lig kupasından başka kupa göremediler daha.

Şampiyon olmuşlar çokta fifi.

Valla mayıs ayında o adamların şampiyonluk kutlamalarına çıkması beni rahatsız ediyor kardeşim.Bende Galatasaraylıyım, biliyorum en büyüğün biz olduğunu onlarda biliyorda,yinede benim hoşuma gitmeyen şeyler bu olaylar.Şimdi sana ts mi fb mi şampiyon olsun desem fb mi olsun dersin bana.

Fenerbahçe

29.Hafta : Gaziantepspor

30.Hafta : Bucaspor (Deplasman)

31.Hafta : İ.B.Belediye

32.Hafta : Karabükspor (Deplasman)

33.Hafta : Ankaragücü

34.Hafta : Sivasspor (Deplasman)

Trabzonspor

28. Hafta: Galatasaray-Trabzonspor

29. Hafta: Trabzonspor-Bursaspor

30. Hafta: Eskişehirspor-Trabzonspor