STSL H:30 | Eskişehirspor 0-0 Trabzonspor | 22 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:30 | Eskişehirspor 0-0 Trabzonspor | 22 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:30 | Eskişehirspor - Trabzonspor | 22 Nisan | 20.00

eskişehir maçını alırlarsa bence şamiyon olurlar.görücez şerefli bülent uygunu bakalım nasıl motive edecek takımını

kilit maç bence. trabzon kazanırsa, fener'in üzerindeki baskı çok artar.

trabzon tek farklı galibiyet serisini sürdürecek bence.

Çok kritik maç.Bence fbe macından önce olması bir avantaj.Ts nin şampiyon olmasını istiyorum.Bu sene haketti bence adamlar.İyi oynadı kötü oynadı.Bu çok önemli değil, ama hiç bir maçı sonuna kadar bırakmadılar.Kadrolarıda çok dar olmasına rağmen çok takdir ediyorum ts yi.Başarılar bu maçta.

bence şampiyonluğu belirleyecek olan maç bu maçtır. fb li bülent tüm imaknları zorlayacaktır trabzondan puan almak için görün bakın. trabzon bu maça ölüm kalım maçı gibi bakmalı. fener maçındaki gibi bir eskişehir bulacaklarını sanıyorlarsa çok yanılırlar. 1-0 yetmez bu maçta en az 2 gol atmalı trabzon

[video=youtube;EatrEdcl4iA]https://www.youtube.com/watch?v=EatrEdcl4iA[/video]

Adamlar inanmış.Eskişehir kim?Vız gelir tırıs gider:tiphat:

Bülent başgaaaaan. Delikanlı ol piliz. Bi gün yatıp bi gün savaşa gitmek ayıp olur.

En zor maç bana göre Bülent Uygun ne yapar ne eder bu macdan puan cıkartır

bülent uygun köpek gibi savaştırır takımını mutlaka maçı vermemeye çalışır haydi ts şampiyonluk maçından biri dönüşte bide antepi yıktınmı %30 olan şampiyonluk şansın direk %60 ı bulur benim gözümde ...

angut comda eskisehire sevgi topiclerinden gecilmiyor :D

fenerin ilk puan kaybında da fener gümler. Bu yarış son haftaya kadar gider mi?

Hadi Trabzon al şu maçı şampiyon ol ... Bence son engel bu diğer rakipleri rahat geçer , antep asılmaz buca düştü ibbnin iddaası yok karabük kasmaz bile hadi trabzon şu çirkefleri şampiyon yapma .

Hobbit Aziz bu Bülent Uygunu aramıstır bu macı al seneye Aykutu kovcam seni getircem

Herkese o yattı bu yattı diyen, ona buna kendiniz için oynayın diyen fb liler Bülent e güveniyoruz diyorlar.

Selamun Aleyküm,

Bir Trabzonspor taraftarı olarak maç hakkında yorum olarak hak eden kazansın. Şampiyonluk ne kadar önemli ise insanların gurur ve şerefleri bir o kadar önemlidir.

Eskişehirspor inş. en iyi oyunu sergiler ve bizde öyle yeneriz de şu fenerlilerin ağzı biraz kapanır. Nasıl bir yaraları var bunların anlamıyoum. Anlayamacağım da sanırım.

2008 yılından beri GS forumuna üyeyim. Genelde büyük klüplerin taraftarları rakip takımın forumunlarında çok göze batmaması gerekir. Çünkü bu onların forumudur. Görüşlerini okuyabilirsiniz ama laf sokmaya ve provakatörlüğe girişmemelisiniz. Haklı da olsanız haksız da olsanız bulunduğunuz yerin sizin konuşmak için en son hakkınız olduğunuz yer olduğunu unutmamalısınız. Bundan dolayı yazı olarak gerçekten yazmam gerekirse yazarım.

4 büyük klübünde forumlarını ciddi takip ederim. Gs forumunda İbrahim Alkan denen kişi provakötörlük adına elinden geleni yapıyor ve buna forumun yöneticileri nasıl tehammül ediyor merak ediyorum. 4 büyük klübün forumunda rakip takımı tutup bu şekilde forumun gerçek sahiplerine laf atan kişiye rastlamadım. Buda Gs forumunun hoşgörüsü olarak yorumluyorum.

Selamun Aleyküm,

Gs forumunda İbrahim Alkan denen kişi provakötörlük adına elinden geleni yapıyor ve buna forumun yöneticileri nasıl tehammül ediyor merak ediyorum. 4 büyük klübün forumunda rakip takımı tutup bu şekilde forumun gerçek sahiplerine laf atan kişiye rastlamadım. Buda Gs forumunun hoşgörüsü olarak yorumluyorum.

Ve aleyküm selam,

Şikayet edebilirsin arkadaşım. Bak mesajların hemen sol alt köşelerinde bir üçgen var, içinde ! işareti var, moderatöre bildir oluyor o. Tıkla hemen, yaz gerekçeni bildir moderatöre. Varsa sorun keserler gereken cezayı.

Şenol reis affetmez alır 3 puanı.

dsc2.jpg

Üst Alt