STSL H:32 | Karabükspor 0-1 Fenerbahçe | 8 Mayıs | Maç sonucu - Sayfa 45 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:32 | Karabükspor 0-1 Fenerbahçe | 8 Mayıs | Maç sonucu

Cevap: STSL H:32 | Karabükspor 0-1 Fenerbahçe | 8 Mayıs | Maç sonucu

Senin aile perspektifin bile benim verdiğim örneği doğruluyor. Neyse özet olarak, spor alternatif bir hobidir. Olayı abartmak cahilliktir. Bunu bizden başka yapan toplumda yoktur hatta (G.Amerika dışında). Bir Yunan takımı bile Türk takımı maçında rakibine karşı Türk takımını destekliyor. Benim rakibim sizin Ş.Liginde çektiğiniz takım değil sizsiniz. Umurumda da değilsiniz bu kadar net. Yenerseniz üzülürüm, yenilirseniz hayat normaldir benim için.

Tamam hocam sen dünya vatandaşısın, ben milliyetçi cahilin biriyim. Eyvallah...

Emenike:Sakatlıkdan dolayı oynamadım..

İyide burda çelişki var..Hocası başka diyor, Bülent ataman başka diyor.

Yücel İldiz:Kendini iyi hissetmiyormuş.

Bülent:Hiçbirşeyi yok.

Senin aile perspektifin bile benim verdiğim örneği doğruluyor. Neyse özet olarak, spor alternatif bir hobidir. Olayı abartmak cahilliktir. Bunu bizden başka yapan toplumda yoktur hatta (G.Amerika dışında). Bir Yunan takımı bile Türk takımı maçında rakibine karşı Türk takımını destekliyor. Benim rakibim sizin Ş.Liginde çektiğiniz takım değil sizsiniz. Umurumda da değilsiniz bu kadar net. Yenerseniz üzülürüm, yenilirseniz hayat normaldir benim için.

katiliyorum. futbolda rekabet budur, bazi pislik yunanlilarin tahrikleri ilgilendirmiyor.. siz yenilceksiniz ben sevincem, biz yenilcez siz sevinceksiniz.. futbolda rekabet budur, ben de anlamiyorum avrupada turk takimi muhabbetini.. isvicrenin takimi yok biyerde adamlarin ulkesi 10 numara kalite... ucuz milliyetcilik gbi geliyor bana bu avrupada desteklerim ulke puani falan

Tamam hocam sen dünya vatandaşısın, ben milliyetçi cahilin biriyim. Eyvallah...

Dünya vatandaşıyım demedim. Olayı çarpıtma. Sanada cahilsin demedim. O düşüncene neden katılmadığımı "o tiplerin" yaptığının cahillik olduğunu söyledim.Spor rekabettir. Rekabet kelimesinin kökeninden türemiş rakip kelimesi herşeyi özetliyor. Rakip nedir bunu anlayamayan insanların "kötü" yanlarına ben onlar gibi cevap vermem. Sizide tutmam diyorum. Beter olun yeter bana.

Emenike:Önümüzdeki maçlardada forma giyemeyecem..

Zaten giyersen laf olur..Sakın giyme:)

Elin oğlu top oynuyor. Bizi neden ilgilendiriyor çözemiyorum :)

Fenerbahçe ligin en iyi top oynayan takımı.Hakediyorlar zaten şampiyonluğu.

Ben Galatasaraylıyım.AntiFenerbahçeli değilim.

Böyle adamlara yaziklar olsun ya. Nasil gelisecek bu Türk futbolu? Resmen satilmis adam. Yuh ya

bulent fanatik trabzonlu ya

ne derse dogru

aldigi paralardan bahsetsin bulent efendi

sen karabuksun oncelikle agzinda trabzon durmadan

O değilde gündem ne güzel değişdi. Emenike ve Bursa olaylarından bize sıra gelmez. Bu gündem bizi seçime kadar rahat götürür..Ondan sonrada daha konuşamazlar.

Üst Alt