STSL H:32 | Karabükspor 0-1 Fenerbahçe | 8 Mayıs | Maç sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:32 | Karabükspor 0-1 Fenerbahçe | 8 Mayıs | Maç sonucu

Cevap: STSL H:32 | Karabükspor - Fenerbahçe | 8 Mayıs | 20.00 | Lig TV

Tabi size göre ayağı kopsa oynamalı Emenike. Karabük'ün hiçbir iddiası yok, olsun. Ne de olsa Fenerbahçe'yi engelleme misyonu yüklendi Karabük'e.

Ben normalde burada rakip takimlar hakkinda da olumlu seyler yazabildigim icin pek sevilmeyen birisiyimdir , diger fenerli arkadaslar bu bilgiyi dogrulayabilir. Lakin bu olayda puzzle in parcalari cok net yerli yerine oturuyor. Gecen hafta Emenike kart gorme riskinde iken once sahaya suruldu ,sonra sudan bir sebeple oyundan ciktigi anda 2 ihtimal kalmisti. Doktorun bir anlik is bilmezligi ile (karabuk adina) yapilan aciklama "ciddi bir seyi yok" seklindeydi. Bu yuzden ya emenike oynayacak , bosu bosuna oyundan kart gormesin diye alindi denecekti , ya da bugunku gibi oynamayacak , bu kez de karsi cephe hakli konuma gececekti.

Eger bugun hem fb maci kazanir hem de emenike gelecek sene fb ye transfer olursa bu iddialari artik kimse yalanlayamaz. Su an herkes biliyor ki ,emenikenin maca hic cikamayacak olcude bir sakatligi yok . fb forumlarinda mactan cikarildi diye yazilan yazilari okursaniz bizim solediklerimizden cok daha agiri yazildi emenike ve karabuk aleyhine , kart gormesin diye cikarildi , bi halti yok filan diye. simdi ayni kisiler tutup da nasil 1 hafta gecmesine ragmen emenikenin sakat olduguna kanaat getiriyor ?

son soz .. hikmet tankut gibi sahsiyetler klup yonetiminde baskanlik makaminda oldugu surece boyle dolaplar bitmeyecektir , karabuk lekelenmistir . benim bildigim turk medyasi hayatta bu isin pesini birakmaz ve yipratir oyuncuyu da fb yi de ,hatta bu aksam baslayacaktir. burada aziz e kimse kizmasin , kilit kisi hikmet tankuttur.

Evet canım biz fenere yaramıycak ne varsa onu isteriz haklı olarak.

Şaşırdınmı yoksaaa?

Formdada olsaydı oynamıycaktı ya neyse.

Hadi canım antuya git kutla.

İstersin tabi, ona birşey demiyorum. Ama istediğiniz olmayınca sürekli altında başka birşeyler aramanıza diyorum. Aramayı geçtim, bizzat görmüş kesin biliyormuş gibi insanları karalıyorsunuz.

Bu sene göstere göstere adam ayarlıyolar arkadaş.Önce gittiler bülent uygunu ayarladılar.Alexe markaj vermeyen adam gitti egemene bile markaj verdi.Şimdi de Emenikeyi ayarlamışlar.Zaten hakemler 1 maç fener aleyhine hata yapsınlar 10 maç lehlerine hata yapıyolar.Artık yaptıkları şerefsizlikler haddini aştı.Birinin buna dur demesi lazım.

İstersin tabi, ona birşey demiyorum. Ama istediğiniz olmayınca sürekli altında başka birşeyler aramanıza diyorum. Aramayı geçtim, bizzat görmüş kesin biliyormuş gibi insanları karalıyorsunuz.

Sence Emenike neden oynamıo?

Buna tüm objektifliğinle mantıklı açıklama yap bişey demiycem.Susucam

'Sakat yeaa' çekme sakın.Yemeyiz heralde ;)

Ben ancak hangi fblinin samimiyetine inanirim biliyo musunuz ? gecen hafta bu adam oyundan ciktiginda sakatligina gercekten inanan fb linin. ama o gun sakat degil numara diyenler bugun cikip da sakatligina inanir numarasi yapmasin ..

Kaybetsin değil, ama yarı sakat futbolcunu neden riske atasın ki. Mesela Galatasaray düşecek takımı belirleyecek bir maç oynayacak olsa sakatlığı tam geçmemiş bir oyuncunuzun oynamasını mı tercih edersin oynamamasını mı?

Emenike oynuyor mu?

edit: Oynamiyormus, kahretsin.

Kaybetsin değil, ama yarı sakat futbolcunu neden riske atasın ki. Mesela Galatasaray düşecek takımı belirleyecek bir maç oynayacak olsa sakatlığı tam geçmemiş bir oyuncunuzun oynamasını mı tercih edersin oynamamasını mı?

Tamam o zamanda da GS ye soylenen lafi hazmederiz. Bu soyledigin ile aslinda oynayabilecek bir adamin oynatilmadini zimmen kabul ediyosun. Sen eger gecen hafta sudan bi sekilde yere yattiginda "hakkaten sakat" demedi de "numara yapiyo bu herif" demedi isen , sana soylicek sozumuz yok . ama bugun 100 fb liden 99 u gecen hafta o sakatlik olayina "numara yapiyor kart gormeyip bize karsi oynamak" icin dediler... kastettigimiz budur.

Sence Emenike neden oynamıo?

Buna tüm objektifliğinle mantıklı açıklama yap bişey demiycem.Susucam

'Sakat yeaa' çekme sakın.Yemeyiz heralde ;)

Dün LigTv'de Yücel İldiz'i izledim. Yarın bakacağız, doktorlarla konuşacağız, oynayabilecek durumdaysa oynayacak dedi. Rasyonel düşünyorum, samimi olarak %100 inanıyorum.

Gökhan Gönül biraz sakin ol.Maçın yokmu bugün senin?

fener yine yaptı yapacağını. Nasıl içinize sindiriyorsunuz anlamıyorumki.

Dün LigTv'de Yücel İldiz'i izledim. Yarın bakacağız, doktorlarla konuşacağız, oynayabilecek durumdaysa oynayacak dedi. Rasyonel düşünyorum, samimi olarak %100 inanıyorum.

DÜnde oynamayacağı belliydi ki.

Tamam tamam ya. Biz sallıoruz burda.

Feneri karalamak amacımız.

Şampiyonsun sen tamam.

[video=youtube;7R0UaL8jok8]https://www.youtube.com/watch?v=7R0UaL8jok8[/video]

Kılıfına uydurmayı iyi biliyosunuz zaten.Hakemler tarafından kollanıp soyunma odası basan bi camiasınız siz.Başka söze gerek var mı?

Yücel İldiz benim programımda "Psikolojisi iyi değil.. Toparlayabilirsek oynatmak istiyoruz" demişti..

Twitter

O öyle değil işte. Dediki :"Eğer azizden gelen para bizi memnun etmezse oynayacak, memnun ederse oynamayacak. Yarın banka hesabımdaki paraya bakıp karar vereceğiz"

Üst Alt