STSL H:32 | Karabükspor 0-1 Fenerbahçe | 8 Mayıs | Maç sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:32 | Karabükspor 0-1 Fenerbahçe | 8 Mayıs | Maç sonucu

Cevap: STSL H:32 | Karabükspor - Fenerbahçe | 8 Mayıs | 20.00 | Lig TV

Benim anlamadigim birtek konu var.

Biz Fenerbahce taraftarini burda kayit oldummu kabul etmemizi dogru buluyorum. Ama Fenerbahcelilerin hangi Psikolojiyle buraya kayit oldugunu anlamiyorum.

Anlatabilen varmi?

bende anlamıyorum,özellıkle buraya maclardan once gelıp bıseylerı acıklama cabalarını hıc anlamıyorum

içleri artık elvermıyor sanırım.bu kadar gostererek satılmıslık yapılmaz savunmam lazım yınede kulubumu dıye

Mustafa sana net bir soru. Gecen hafta sizi de ilgilendiren emenikenin sakatlik pozisyonunda sakatligina inanmis miydin ? cevabini forumda laf yiyip yememek dusuncesi ile degil net ve durustce paylasmani rica ederim. ben bir GS li olarak inanmadim mesela, soylemekten de cekinmiyorum , o an dusundugum kart yememek icin ciktigi yonunde idi . ve icten sevinsem de olayi cok yanlis buldum .

İlk görüşte ciddi bir sakatlık olamaz gibi geldi. Dedikodu çıkmasın diye Fenerbahçe'ye karşı oynayabilmesi için riske edilmedi diye düşündüm. Çok da garip gelmedi bana. Emenike zorlayarak devam etse daha ciddi bir sakatlık geçirip bize karşı oynayamasa büyük bir tepki alırdı Karabük. Bunun için temkinli davrandılar diye düşündüm. Ama Karabük bize bileniyor, bizi şampiyonluktan etmek için herşeyi yapacaklar gibi düşüncelerim yok.

Allaha şükür fenerli değilim.Böyle şerefsizce şampiyon olmaktansa şerefimizle küme düşeriz daha iyi.

İlk görüşte ciddi bir sakatlık olamaz gibi geldi. Dedikodu çıkmasın diye Fenerbahçe'ye karşı oynayabilmesi için riske edilmedi diye düşündüm. Çok da garip gelmedi bana. Emenike zorlayarak devam etse daha ciddi bir sakatlık geçirip bize karşı oynayamasa büyük bir tepki alırdı Karabük. Bunun için temkinli davrandılar diye düşündüm. Ama Karabük bize bileniyor, bizi şampiyonluktan etmek için herşeyi yapacaklar gibi düşüncelerim yok.

ntvsporda yucel ıldızın agzından duymasam okeyde.

gercekten bıseyı yok maca hazır olur dedı adam.

zaten psıkolojık sorunları var dıyorlar okumuyor musun

emenike ya sari kart görecekti ya da sakatlanacakti...

bunu herkes bekliyordu zaten.

bosuna kendini yorma!

gunahlarin-takimi-fenerbahce-pankarti-2-mayis-2011-33291h.jpg

Tuna sakat mi degil mi bilemeyiz, lig tv deki dun maraton programinda yapilan roportajda karin boslugunda kaburga uzerinde zedelenme var dediler. benim derdim o degil zaten , fb lilerin 1 hafta once "bu darbe ile sakatlik mi olur ,birakin allah askina" demesi (ki benim de malesef onlara katiliyor olma durumum) .. ama aradan boyle basit bir seyin rahatca gecebilecegi 1 hafta sonrasinda oynamayacagi belli olunca ayni fblilerin tutup da sakatliga inanir tutum takinmalari.

mustafaya bu yuzden sordum o gun neler hissettigini , ben eminim 99% fenerli sakat filan olduguna inanmiyordu , bugun de inanmamalari gerekli degil mi.

Benim anlamadigim birtek konu var.

Biz Fenerbahce taraftarini burda kayit oldummu kabul etmemizi dogru buluyorum. Ama Fenerbahcelilerin hangi Psikolojiyle buraya kayit oldugunu anlamiyorum.

Anlatabilen varmi?

adamların kendi taraftar siteleri ciğeri 5 para etmezlerle dolu.azizenin yalanları ve yıkılan hayallerinden sonra buraya kaçıyorlar.bu senede sonunuz aynı.Kuşlar heryerde kuş beyinli.

GSCimbom Fanzin 44. sayısı çıktı. Okumak için TIKLAYINIZ!

Tuna sakat mi degil mi bilemeyiz, lig tv deki dun maraton programinda yapilan roportajda karin boslugunda kaburga uzerinde zedelenme var dediler. benim derdim o degil zaten , fb lilerin 1 hafta once "bu darbe ile sakatlik mi olur ,birakin allah askina" demesi (ki benim de malesef onlara katiliyor olma durumum) .. ama aradan boyle basit bir seyin rahatca gecebilecegi 1 hafta sonrasinda oynamayacagi belli olunca ayni fblilerin tutup da sakatliga inanir tutum takinmalari.

mustafaya bu yuzden sordum o gun neler hissettigini , ben eminim 99% fenerli sakat filan olduguna inanmiyordu , bugun de inanmamalari gerekli degil mi.

benım arkım,şimdi telde konustum .soledım boyle boyle dıye.adam zzatenbana beyler gorursunuz emenıke bızım macta oynamaz ya sakatlanır ya da kart gorur dıyordu 10gndr.soledım sasırmadım abı soluom ıste sıze.transferı bıttı onun bıze oynatmıolar o yuzden halletmıstır baskan dedı:)onlar hallerınden memnun

Yahu ne oldu bu adama...Bu kadar kahbelik olmaz..Bana kimse emenike denen yaramaz adamın sakat olduğuna inandıramaz..

Ben bu maçta fenerin emenikeli karabüğe puan kaybedeceğini düşünüyordum..Şimdi çok zor diyorum..

Sezon sonu göreceğiz bakalım emenikeyi!!

Hiç şaşırmıyorum artık bunlara. Geçen sene son maçtan ağzı yanan azize artık yoğurdu üfleyerek yiyor. İşini sağlama alıyor. Ha karşısına geçen sene son maçtaki Trabzon gibi şerefli bir takım çıkarsa yine mokoko olurlar:). Ama Karabük emenike transferi nedeniyle bitirildi, ankaragücü zor maç olacaktır ama kalede kim var bakmak lazım:). Son maç zaten Azizenin yardımcısı Mecnunun takımıylan. Bu iş bitmiş bence.

Yahu ne oldu bu adama...Bu kadar kahbelik olmaz..Bana kimse emenike denen yaramaz adamın sakat olduğuna inandıramaz..

Ben bu maçta fenerin emenikeli karabüğe puan kaybedeceğini düşünüyordum..Şimdi çok zor diyorum..

Sezon sonu göreceğiz bakalım emenikeyi!!

Piskoloijisi yerle bir olmus adamin :D yüklenmeyin adama

Abi konu futbol olunca insanların nasıl bu kadar gözü dönüyor akıl sır erecek gibi değil. Abi kardeşini tanımaz oluyor, insan en iyi arkadaşına küfür edebiliyor. Mantıklı adamı arayıp bulmak o kadar zorlaşıyor ki. Bu kadar boş şeylere kafa patlatıp ettiğimiz kavgaları faydalı alanlara yöneltsek ülke olarak bu durumda mı olurduk çok merak ediyorum. Bende bazen komplo teorilerine takılıyorum herkes gibi, hatta kendimi de inandırıyorum. Hepimiz kafayı yemişiz galiba. :)

Abi konu futbol olunca insanların nasıl bu kadar gözü dönüyor akıl sır erecek gibi değil. Abi kardeşini tanımaz oluyor, insan en iyi arkadaşına küfür edebiliyor. Mantıklı adamı arayıp bulmak o kadar zorlaşıyor ki. Bu kadar boş şeylere kafa patlatıp ettiğimiz kavgaları faydalı alanlara yöneltsek ülke olarak bu durumda mı olurduk çok merak ediyorum. Bende bazen komplo teorilerine takılıyorum herkes gibi, hatta kendimi de inandırıyorum. Hepimiz kafayı yemişiz galiba. :)

Yürü git işine sen bana 16 hafta 4 mağlubiyet 3 beraberlik alan takımın,Ztkda 0 çeken takımın nolupda 15 de 15 yaptığını anlat. Heyecanlı olur bizde dinleriz :D Kestaneleri hazırladım ona göre çizecem.

Emenike kesin olarak oynamayacakmis. Hey Allahim ya

fener işi bu sefer sağlama aldı,emenike yok

Bari en kötü beraberlik cikartsalar ama hic ihtimal vermiyorum. Ne katakulli bir Lig bu ya.

Emenikenin oynamadigi belki daha iyi,Azize kesin transfer etmistir onu

Üst Alt