STSL H:34 | Sivasspor 3-4 Fenerbahçe | 22 Mayıs | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:34 | Sivasspor 3-4 Fenerbahçe | 22 Mayıs | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:34 | Sivasspor - Fenerbahçe | 22 Mayıs | 20.00 | Lig TV

ben bunlar kadar 2yüzlü bir klüp görmedim. harbiden ciddi ciddi sagduyu cagrısı yapmışlar. hakemlere saldıran, oda basan bir klüp bunu söylüyor. komedi.

aziz en ufak detaya kadar düşünmüştür artık. ama ayarlamayacağı tek şey var, o da yüce rabbim. eğer o istemesse fener naparsa yapsın şampiyon olamaz

Fenerbahçe'nin açıklaması komik olmuş

Babasına hakaret değil sülalesine küfür etseler ne yazar..

Başkanları ezik, hakem ayarlı olacaktır, artık buraya kadar gelmiş ezikler tarihi fark atarlar. Yapacak birşey yok Şampiyonluk sayıları sadece bizden 1 fazla olacak dünyanın sonu değil. Birkaç yıldır son haftada kaçırdıkları için bize olmaması gereken birşey gibi geliyor ama olacak.

Yahu su Bucaspor'un kümede kalma sansi olsaydi, Sivas'i ates basardi ve kazanmalari gerekirdi. Simdi kazansalar ne olacak, kaybetseler ne olacak? Üstelik baskanlari Fenerli.

Puff :eek:

Aslında Sivas'ın bir antrenmanına gidip tezahürat yapmak lazım..

"Yatsana yatsana Sivas Fenere yatsana.."

Olacağı o çünkü. Benim en çok merak ettiğim Mecnun maçı bırakacaklarını nasıl söyleyecek oyunculara..

yatıııışşşşş hazırlıkları tamam başkandan hakeme kadar her şey hazırlandı yatış bekleniyor..

ts kendi malligina yansin fener sampiyon olmustur. dikkatinizi cekerim büyük Galatasaraylilar bunlar ne zaman bjk veya tsyle cekisseler hemen hemen tamaminda sampiyon olmuslardir bjknin ve tsnin kücük kulüp olmalarindan dolayi (Benim görüsüm) fakat ne zaman bizle cekisseler sampiyonluk yarisinda takozu indirmisizdir hep cogunlukta kafalarina tipki 93-94 96-97 97-98 2001-2002 2005-2006 2007 2008 yillarinda oldugu gibi. bu Galatasarayin gücünü en büyük olusunu ve lobisini gösterir. fener anca ts ve bjk gibi zavallilarin hakkindan gelebilir Galatasarayla basedemez fener sampiyonluk yarisinda tarih istatistik buna en güzel yanittir. Yakinda bunlara gün yüzü göstermeyecegimiz ve sampiyonluklara ambargo koyacagimiz yillar yakindir diyorum meydani bu sezon oldugu gibi o kadar bos bulamayacak bunlar. Galatasaray efsanesi geri dönecek cünkü.

Sivaslılar açıklama yapıyorlar yok elimizden geleni yapacağız yenmek için uğraşacağız. Geçsinler bunları boş muhabbet bunlar

tarih tekkerür eder insallah

söle moraller düzelir

korkum ama trabzonun celme yemesidri

Alan razı satan razı bize izlemek düşüyor.

Rıza hoca konuşuyor ntvsporda, elinden geleni yapacaktır fenere çelmeyi takmak için , şüphem yok :D

Üst Alt