STTK 11/12 Y.F. | Beşiktaş M. 76-69 Galatasaray MP | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STTK 11/12 Y.F. | Beşiktaş M. 76-69 Galatasaray MP | Maç Sonucu

Cevap: STTK 11/12 Y.F. | Beşiktaş M. - Galatasaray MP | 16 Şubat | 20.15 | Sports TV

Amerika'dan bu maci nasil izleyebilirim? Digiturkwebtv'de Sports TV ne yazikki yok, Antalya BSB maci sirasinda da hicbiryerden link bulamadim. Cildiririm bu maci ve insallah kalirsak finali izleyemezsem..

Cevap: STTK 11/12 Y.F. | Beşiktaş M. - Galatasaray MP | 16 Şubat | 20.15 | Sports TV

Birazdan maç mahaline gidiyorum yenip gelcez raad olun :yenieek:

Amerika'dan bu maci nasil izleyebilirim? Digiturkwebtv'de Sports TV ne yazikki yok, Antalya BSB maci sirasinda da hicbiryerden link bulamadim. Cildiririm bu maci ve insallah kalirsak finali izleyemezsem..

Antalya BSB maçını ben bu linkten seyretmiştim. TBL'nin resmi linki. Bir kontrol et istersen. Türkiye'de sorun yok ama Amerika'yı bilmiyorum.

Beşiktaş M. - Galatasaray MP LİNKİ

Cok tesekkurler beyler, ikinizinde verdigi link ayni ve gayet iyi calisiyor. Her zamanki gibi soz konusu Galatasaray olunca dersimi ekip ekran basindayim. Kupa bizim insallah, su Fener elenmeseydi de finalde onlara gecirseydik daha iyiydi tabi de saglik olsun :)

Finale kalırsak rakibimiz Banvit efesi elediler....

Kupayı almak için önümüzde bu kargalar ve Banvit kaldı. Eh kupayı almamız için en iyi şartlar oluştu. Zaten kupanın en büyük favorisiydik. 2. kupamız gelsin bakalım :)

Insallah kazasiz belasiz aliriz bu mac'i ve finalde Banvit'i yenerek bu sezonun 2. kupamizi aliriz.

zor mac,besiktas bizden önce oynadimi macini bilmiyorum ayni gün oynadiysak avantaj bizde rotasyonumuz daha iyi,ama bizden önce oynadilarsa takim yorgundur,besiktas iyi takim kendi sahalarinda sezon icindede yenmislerdi bir sürü adam gitti sakatlari var ama yeni getirdikleri oyuncular cabuk adapte oldu,ama biz daha iyi bir ekibimiz,son zamanlarda bizim takimin yildizi ship oldu skor katkisi oldukca iyi seviyelerde cok farkli olmaz ama kazaniriz,turnuvadaki en zor mac efesle olur,sampiyonluk yolunda bir nevi antremani olur,bu sezonki en zor rakip efes ve sampiyonlukta bizden suan bir adim öndeler kadro ve oyunlariyla her ne kadar euroligde istediklerini alamsalarda.

Çok hazırlamıştım kendimi Efes'e koyacağız diye yazık oldu. Biraz daha bekleyeceğiz artık.

Tavuk, mavuk başladık. Bjk maçını hele bir kazanalımda..

Her final maçının konsantresi farklı olur. Oynumuzu oynarsak tabiki kupayı alırız. Büyük konuşmayada gerek yok.

Üst Alt