STTK 12/13 D Grubu 3.Maç | Galatasaray MP 74-69 FB Ülker | Maç Sonucu | 4 Ekim - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STTK 12/13 D Grubu 3.Maç | Galatasaray MP 74-69 FB Ülker | Maç Sonucu | 4 Ekim

Cevap: STTK 12/13 D Grubu 3.Maç | Galatasaray MP 74-69 FB Ülker | Maç Sonucu | 4 Ekim

[TABLE="class: tablodis"]

[TR="class: tr32"]

[TD="class: tabloic, bgcolor: #FFFFE5, align: left"] pejakan - 04.10.2012 20:57[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE="class: tablodisbeyaz"]

[TR="class: tr32"]

[TD="class: tabloicbeyaz, align: left"][TABLE="width: 298"]

bos.gif

Galatsarayın yapabileceği maksimum oyun buydu‚ bizimde oynayabileceğimiz minimum oyun buydu. Neyse ki önemli olmayan bir maça denk geldi bu durum

[/TABLE]

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

şimdi bu anguta nedenir. bunlar kendini lakersmi sanıyyorlar napıyorlar:D

Cevap: STTK 12/13 D Grubu 3.Maç | Galatasaray MP 74-69 FB Ülker | Maç Sonucu | 4 Ekim

Domercantsız ve gordonsuz bu takım böyleyse varın geirsini siz düşünün:)

Herkese selam :) Daha yeni vardım eve. Hawkins ne oynadı öyle ya ? Bo falan hikaye yılın en önemli transferi Hawkins. Domercant ve Gordon'uda katarsak bu zavallı fenere her yerde koyarız. Ne güzel akşamdı ya, doyamadım ulan Hawkins'i izlemeye :D

GSTV ne zaman verecek maçı yahu kaçırdık, izleyelim bari.

maç izmirdeymiş iyi mi haberim yoktu. maç bittiği saatlerde salonun önünden geçtim, o zaman anladım maçın izmirde olduğunu. bilseydim giderdim :(

Çok iyi oynamışız eksikler olmasına rağmen

Tebrikler Aslanlar

Bunlarda hakem odası basma ırsi hale geldi sanırım, maç sonrası Kemal hakemlerin odasını basmış.

İnş. yakın zamanda ilgili şahısın tapelerini okuruz. Yoksa bunların akıllanacağı yok, iyi laftan anlamıyorlar.

Kupa maclari simdilik bitti mi? Yoksa devam mi? Bugün mac var mi?

Domercant'ın oynamadığı maçlarda Hawkins çok daha etkili oluyor.

grup maçları bitti bizim.artık maçlarımız 3-4 ay sonra herhalde geçen sene öyleydi.

Domercant'ın oynamadığı maçlarda Hawkins çok daha etkili oluyor.

Hic oyundan cikmiyor ki Domercant yokken. Domercant ile liderligi paylasiyorlar normalde.

O yokken daha cok efor sarfetmesi gerekiyor. Normal.

Bir an önce dönsün Reisler. Gordon ve Domercant

Üst Alt