Şu An Hangi Kitabı Okuyorsunuz? - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şu An Hangi Kitabı Okuyorsunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
0000000398611-1.jpg

Marcel Proust -Kayip Zamanin Izinde serisine ilk kitapla basliyorum ,okuyan bitiren varmi?

1. Swannların Tarafı
2. Çiçek Açmış Genç Kızların Gölgesinde
3. Guermantes Tarafı
4. Sodom ve Gomorra
5. Mahpus
6. Albertine Kayıp
7. Yakalanan Zaman

Joder!!

Pillowman'den beri okudugum en iyi oyunu okudum bugun: Arcadia

Tom Stoppard zaten gercek bir dahi de bu oyunun bu kadar iyi olmasini beklemiyordum. 21. yuzyilin en iyi oyunu diyen var, gercekten olabilir. Sahnelemesi gercekten cok zor, ama okumasi bile basli basina ayri bir keyif.

Bu arada Pillowman (Yastik Adam) merak ediyorsaniz en son Devlet Tiyatrolari oynuyordu, hic de fena degildi. Yine de bir okumak mumkunse de Ingilizce izlemek gerekir tabii.

okuyorum şu aralar da
hayatımda güncel olan sonuclanmamış hiçbir olayı buraya aktarmama kararı aldım
sabah uyandığımda kitap alev alsın istemiyorum

Ulan hamza sen baya kafalısın ha... Çok iyi eser dostoyevskinin yıllar öncesinde bolşevik terörünü görüp anlattığı bir eserdir. anarşizm hakkında da güzel fikirler verir davulun sesi uzaktan hoş gelir bu arada tolstoyun davulun sesi de var:)

Ekli dosyayı görüntüle 36545

Sagol ustad bir arkadasimla bunun uzerinden kampus liberallerinin aslinda ne kadar eskiden beri var olduklarini, sadece sekil ve isim degistirdiklerini konustuk biz de. Dostoyevski cok buyuk adam, kitap cok iyi yazilmis tespitler de on numara. Ben normalde oyle okudugunun altini cizen bir adam degilimdir ama bazi pasajlari cidden sirf referans icin isaretledim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt