Suat Kılıç: "Emredersek zaten iş biter" - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Suat Kılıç: "Emredersek zaten iş biter"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Suat Kılıç: "Emredersek zaten iş biter"

yönetim ve baskan stadi dilencilere verseler,Messi ve Ronaldoyu getirseler bile giderler.sikeye göz yum,ligtv ve ntvspor un yapdiklarina göz yum,siyasilerin Gs camiasini kücük düsürmesine göz yum.gözleri yuma yuma kor olduk.dilenciler Arenaya gelirse TT ismini bir daha duymak istemiyorum.

Siyasetin futbolun içine girdiği bir gercek , stadımızı paylaşacagız gibi gözüküyor..Ben artık anlıyorum , şike diye futbolun içine iyice girdiler keşke f5 taraftarı ile ortak mücadele etseydik..ergenekon , balyoz ,yasalar ,spor derken artk elimiz kolumuz bağlı.

Sen hocanı ,başkanını stadındaki kongrelere yollarsan bunlar çıkacak karsımıza

Allahmısınız siz ulan emredince olacak ...Bu lafları unutan Galatasaraylı değildir bu kadar laftan sonra bunlara oy veren adam Galatasaraylyım demesin

ben bunun konusmasına ayar oluyorum ya, ne kadar kursa gitmiş acaba ?

Kendi imkanlarımızla stadı yapacaktık.Gerekiyorsa rivayı satacaktık babalar gibi kendi stadımızı kendimiz yapacaktık.Yok stada Galatasaray bir Allahın kuruş para harcamadı ,yok emredersek herşey olur.Bunlar kendilerini iyiden iyiye padışah felan zannediyor..

mecidiyeköye yapacaktık stadı biz,mecburen yüz göz oluyoruz,1,5 sene oldu stad acılısı,daha benimseyemedik,benisetmediler stadı,ah ulan ah,samiyeni yıkmadan bölüm bölüm yapacaktık mis gibi,

Bu iş gurur meselesi oldu artık eğer 8jk arena'ya deplasman takımı dışında tek bir maça dahi çıkarsa yönetim isterse şamp. ligi kupasını kaldırsın anında istifa etmelidir. Yoksa biz istifa ettirmesini biliriz bu takımın gerçek sahipleri olarak geçen sene adnan polatı istifaya zorladığımız gibi.

Lafa bak? Sen kimsin ki?

Dengesizin tekine yetki vermişler, gelmiş başına padişah kesilmiş. :mad:

Kombine alacak olanlar sorsunlar seneye bejeke de olucakmi stadda diye ,ayni bu seneki lig tv olayi gibi ...

Taahut istensin sosyal medyada en kotu...

BU ULKEDE SPORUN ONCUSU OLDUGUMUZ GIBI ,SIYASETINDE DENGELEYICISI OLMAMIZ GEREKIYOR ANLASILAN.

arkdşlar stad gitti..en ii ihitmal 3 sene kuşlar stadda..yanı en az 3 kere deplasman maçına çıkıcaz tt arenada...

keşke sami yenin yerine 40 binlik filanda olsa çok modern olmasada bizim olan stad yapsaydık..türkiyeyi bırak dünyada bile stadların çoğu devletlerin...ama anlatamazsın..türkiyede sanki sadece bizmkini devlet yaptı..bizim eski stadı turgay şeren gibi gs lilerin parasıyla yapıldı bu ne çabuk unutuldu

Yenilir yutulur bir laf değil. Hangi devirde yaşıyoruz... Artık patron bile yanında çalışan adama emir veremiyor. Sadece rica ediyor.

Emretmeye cüret eder mi edemez mi bilemem,

Ancak niyetini beyan edebiliyor olması bile korkunç.

Her zaman ama her zaman takiyye yaptıklarına inandım, hiç bir zaman samimi bulmadım.

Ve her geçen gün daha da haklı olduğuma inanıyorum.

İleri demokrasiymiş ! Peeh.

Bugün bana, yarın sana. Artık gözleri açın, açtırın ve durumu görün. Memlekette yönetici kalmasa bile başa getirilmeyecek adamlar TFF başına getiriliyor, getirilme amaçları da belli. En yüz kızartıcı suç göz göre göre kapatılıyor, her şey emrivakiye dönüyor. Kimilerinin işlerine gelmeyen olaylar anında kapatılıyor, işlerine gelenler her türlü baskı ile sürdürülüyor. Önüne armut koyup bu elmadır demeni istiyorlar, emretmeye başlıyorlar, kabul etmezsen bundan sonra olacakları tahmin için alim olmaya gerek yok. Sadece durumu görün, görmeye çalışın.

Bjk yarın bir gün İnönü arazisini kaptırırsa zerre acırsam namerdim. Oturur zevkle izlerim, destek de veririm alın alın, ananızın ak sütü gibi helaldir diye. :) Ha oraya stat yapılırsa bile bu kadar babacan davranan bakanlarımız bu "iyilik" karşısında yeni stat gelirlerinin yarısını ister, haftanın belli günleri parti elemanları statta mangal partisi yapmak ister, adamlar ister de ister, paşa paşa imza atmak zorunda kalırsın. Baksana 400 milyon kar ettikleri halde hala yeni yeni şeyler isteyip duruyorlar.

Ha şimdi bu arkadaşlar zorla, vergi şantajıyla stadımıza geldi, binbir katakulli ile İnönü arazisi ellerinden alındı ve çok istenen Milan-İnter olayına döndü diyelim. Hükümetler gelip geçer, yarın başa kimin geleceğini bilemezsin. Bir bakarsın bu sene stadımı paylaşmıyorum deriz, kış ortasında yine sokakta kalırsın.

Bakan beyin uğraşacak şike davası yokmu? 2 ay sonra Londra olimpiyatları başlayacak, bununla ilgili ne gibi işler yapıyor acaba? Yarın bir gün madalya alamazsak o zaman göreceğiz eleştirileri. Sporcularımıza da emirler versin de altın madalyalar alsınlar.

inanılmaz sinirlerim bozuldu bakın ben size söyleyeyim bu yüzsüz 8jk bizim stada yapışır hatta öyle bir iki sene değil sürekli...

Kimse kusura bakmasın Bizim başkan hükümete karsı çok töleranslı bakıyor. Allahtan Adnan ÖZTÜRK başkan varda...

ne ya bu !!!

bi türkçe olimpiyatı bi bilmem ne konferansı bi konser bi parti bilmem neyi bi eziktaş maçı

eeeeeeeeeeeee kalan zaman olursa biz oynayacağız...

emrediyor, uymak zorundasınız.

EMREDIYOR diyorum! [gece gunduzdur derse bu kanun olur]

EMREDIYOR size, uyacaksınız.

iki lafinizdan biri "ileri demokrasi".. bu mu ileri demokrasi?

madem ki hakkatten ileri demokrasiden bahsediyoruz afedersiniz ama bi bok emredemezsiniz!

secimle geldiniz akilli olun, bir sonraki secimde tokadi yersiniz.. bakin ben net bir sekilde soyluyorum, dune kadar bunlarin samimi olduguna inanmak istedim ve bir cok yerde destekledim.. ama goruyorum ki siz Turk siyaset tarihinin en icten pazarlikli, en kolpa iktidari olma yoluna girmissiniz..

yolunuz yol degil, tez zamanda donun.. bunlara daha oy atan Galatasaray taraftari degildir.. benden bundan sonraki ilk secimde -1

1 oyunuzu kaybettiniz, bunu acik yureklilikle soyluyorum, baskalari adina konusamam ama ben hayatimda hic bir siyasi partiyi takim tutar gibi tutmadim.. benim gibi dusunup de size icraatlarinizdan dolayi oy verip sonradan boyle fikrini degistirenler cogunluktaysa vay halinize..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt