Suat Serdar, Türkiye Yerine Almanya'yı Seçti! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
nuri,hakan seçti de ne oldu? Adamlar oynarken demediğimizi bırakmadık.. Orada sistem içinde oynarken, burada kaosun içinde buldu kendini.

Gereksiz Türk milliyetçiliği şovu yapmadıktan sonra benim için sorun yok. Mesut'a tek kızdığım nokta da 2 senedir salakça hareketleri. Gözden düşünce bunu yapan adamı samimi bulmam.

Yoksa istediği millete daha yakın hissedebilir.

Avrupa'da üst seviye veya aday oyuncularımız gidip yaşadıkları ülke milli takımlarını seçiyor işte. Hakan Çalhanoğlu hariç. Oda nekadar üst seviye ise tartışılır :)

Herşey para kişisel kariyer olmuş maalesef. Milli gurur duygular lafta kalıyor sadece.
Nekadar da başımızda ki kişiler bu duygulardan da bir haber olsada.

Ben olsam Türk milli takımını seçerdim. Çünkü ben duygularının esiri, aciz bir itim. Duygularım, mantığımın önüne geçiyor her daim. Suat kardeşimiz mantığını kullanmış. Kariyeri için en doğrusunu yapmış. Özil, İlkay gibi adamlar bizim milli takımı seçseydi, şu an bu noktaya gelemezlerdi.

Aga sizin ne haddinize yav bu çocukları hain ilan etmek falan. Çocuk Almanya da doğup büyümüş, asıl Almanya yı seçmese hainlik olur yani.

Çocuğu alsınlar yetiştirsinler bütün Ümit Milli takımlarda oynatsınlar senin de ancak Bundesliga da parlayınca aklına gelsin bu çocuk ahh Türk diye. Yok öyle yağma.

Ne halt yiyorlarsa yesinler kendi seçimleridir.

sent via GSC

Ben olsam Türk milli takımını seçerdim. Çünkü ben duygularının esiri, aciz bir itim. Duygularım, mantığımın önüne geçiyor her daim. Suat kardeşimiz mantığını kullanmış. Kariyeri için en doğrusunu yapmış. Özil, İlkay gibi adamlar bizim milli takımı seçseydi, şu an bu noktaya gelemezlerdi.

Bence Gundoyla Ozil Turkiyeyi secseydiler de bu noktaya gelirlerdi cunku o noktaya yetenekleriyle geldiler, oynadiklari milli takimda degil.

Transfer fiyatlari duserdi ama

Öncelikle şunu söyliyim gurbetciler ülkeyi seçmekte serbestler pekde ilgilendirmiyor beni.

Suata gelince çok fazlada maçı yok ümit milli takımlarda yani onlar hiçbir zaman as da olamamış.
En önemliside Löw şuanda Suatın yerine ondan daha iyi olan oyuncular çağırabilirdi (Eggestein gibi). Büyük ihtimal bizim ilgilendiğimizi öğrendiler ondan çağırdı bunu çok yapıyorlar.
Suatın geleceği nasıl olur?
Şöyle söyliyim Alman milli takımdaki son zamanların en iyi türk oyuncusu olan Mesuta bile ne yaptıkları ortada.

SM-N960F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Milli takımımız için önemli oyuncu olabilirdi ama tercih tabi.Ama artık 20 sene öncesinde yaşamıyoruz.Artık scoutlar turk milli takımında oynayan her oyuncunun herşeyini biliyordur.

Eline ulkesine hizmet sansi gecince alman bayragina sarilanlara oy hakki verip bir de bu pis almancilarin oylariyla rejim degistiren bir ulkeyiz.

En iyi almanci turk vatandasligi olmayan almancidir.

Alman halkı tarafından kusulup pis bir bez gibi kenara atılmak istemiş yani

pek sanmam, 30undan sonra profesyonel davranmayıp adım atacak halin kalmadığında kapı dışarı kalırsın. e futbol dünyada profesyonel, türkiyedeki gibi vefa saçmalığı yok. zaten biz bi almanya değilsek sebebi 35lik selçukun ve 40lık emre b. nin hatır için futbol oynamasıdır.

mesut 10 sene top oynadı milli takımda. kimse 1 kez bile laf etmedi. ta ki kendini salana kadar. ki bu saldığı zaman diliminde arsenal taraftarı, almanlardan beter yerin dibine soktu. lanet olası böcek gözlü türk dediler ingilterede. bu her yerde böyle. f. tarim profesyonel olsaydı şuan gs taraftarı ve kulübü tarafından selçuk inan kusulup kenara atılacaktı. yani söün özü işini iyi yapmayana karşı dğnyanın her yerinde homurtu olur. aksini beklemek komik olurdu

Üst Alt