Suat Serdar, Türkiye Yerine Almanya'yı Seçti! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ilkay Gündoğan, Emre Can? İkiside homurtunun babasıyla uğraşıyor şuaralar performanslarıylada alakası yok. Tarihte kaç tane milli almancı var 3-5 maçta dakikacık alıp sonra kenara atılan. Sırf bizi seçmeyip oralarda ucuz alternatif olanlar düşünsün.

F. tarim diye belirttiğin, Fatih Terim de Selçuğu geçen hafta oynatarak Fatih Terim olmadı bunuda bilene.
bu arada ilkaygil milli takımın fotosunu beğenmiş sonra vazgeçip politik olduğuna dikkat etmedim, öyle olduğunu bilsem beğenmezdim diyerek r yaptı. keşke hiç beğenmeseydi özrü kabahatinden büyük oldu. şimdi biz suçluymuşuz gibi bi konuma soktu bizi

Ilkay Gündoğan, Emre Can? İkiside homurtunun babasıyla uğraşıyor şuaralar performanslarıylada alakası yok. Tarihte kaç tane milli almancı var 3-5 maçta dakikacık alıp sonra kenara atılan. Sırf bizi seçmeyip oralarda ucuz alternatif olanlar düşünsün.

F. tarim diye belirttiğin, Fatih Terim de Selçuğu geçen hafta oynatarak Fatih Terim olmadı bunuda bilene.
Zamanında fb'de oynayan Mustafa vardı. Her maç 18deydi. Yedek kulübesinde çürüyüp gitti.
Bir de 5 sene bekleyip 30 yaşında Türk milli takımda oynayan başka bir fbli vardı.
Önder Turacıydı sanırım.

Gscimbom mobil

Geçtiğimiz günlerde Almanya Milli Takımı'nı seçen gurbetçi oyuncu Suat Serdar, Kicker'e konuştu;

"Hepimiz savaşa karşıyız, Ozan Kabak da öyle. Asker Selamı'na katılmış olabilir ancak onu uzun süredir tanıyorum. Takımımız da onun savaşa karşı olduğunu bilir."

1571251491597.png

Üst Alt