Suçlu Hep Teknik Direktörler mi? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Suçlu Hep Teknik Direktörler mi?

Burada en büyük iş , yönetimlerin transfer politikaları.
Avrupa da bu transfer konusunda en iyi olan takımlardan birisi Dortmund. Münih'ten bile iyiler adamlar.
Adamlar transfer konusunda hiç bilmediğiniz ve adını şanını bile aklınızdan geçirmediğiniz adamları buluyorlar.
Nasıl mı ?
Adamlar da Alman düşüncesi var . Almanlar temele önem veren toplumlardır.
Yöneticiler sen gidip adam bulacaksın diyor ve tüm harcamalarında bana ait diyor. Gönderiyor sağa sola adamlarını onlarda gereken adımları atarak buluyorlar . Bunlardan bir tanesi Dembele . Şimdi de transferleriyle Emre MOR.

Kloop gidiyor başkası geliyor , takım yine aynı takım fakat oynayan oyuncuları yönlendiren yeni bir hoca.
Onun için bizim yöneticiler Fransa 2. lige bile gitse orada nice oyuncular var.
Eminim Selçuktan veya Sabriden daha iyi nice futbolcular vardır ama bunlar keşfetmek senin elinde.

Onun içindir ki JOR gitse bir başkası gelse yine aynı takım. Değişen bir şey olmaz.

sunu dusunun , terim ile kapasitesiz oyuncular bile sakatlik donemini minimum yasiyor , limitli yetenege sahip oyuncular bile yuzde yuzunu veriyordu . baska yonlerini sevelim sevmeyelim ,ornegin sneijderin ,burak in terimle performanslari cok daha coskuluydu

belki esas sorun oyuncularin laubalilikleri katiliyorum ama bunu duzeltmek icin malesef hepsini gonderemiyorsun , baslarina onlari yola getirecek bir adam bulmak da sanattir

@Birtan

Bugun hemen herkesle hemfikir oldugum mesajlar atiliyor , keyifle yazilar okuyup yaziyorum. Burasi da dogru ,dediklerin , ama orada bizlerin de gecenlerde bilgisini test etmek istedim sonuc fos cikti

Turkiye kupasindaki rakiplerimiz, veya bunlarin avrupadaki esdegerleri seviyesindeki takimlardan , ornegin elazigdan ,erzincandan adam soruyorum , hani ogretmen diliyle soyleyim ,herkes bon bon yuzume bakiyor derler ya , o sessizlik var

Atiyorum fransanin ajaccio takiminda yedek kalan ama oradan braga ,oradan werder bremene gidecek x bir adami forumda duyuyor okuyor muyuz ?

Iste o yuzden klupteki adamlara neden bulamiyorlar demek de biraz haksizlik , biz kimi bulduk simdiye dek ? Anca cok populer olduktan sonra konoplankayi alin demeyi biliyoruz malesef

Takım pozisyona giriyor ve bireysel mallıklar yuzunden pozisyonu sonuclandiramiyorsa bunun sorumlusu hoca olamaz. Hicbir hoca bu yuzden suclanmaz.

Bireysel hatadan dolayı gol yiyorsa bir takım bundan dolayı hicbir hoca suclanmaz.

Terim zamanı bireysel hatalarla gol yemiyor muyduk? Mactan sonra gelen tek cumle vardı hocadan; bireysel hatalar halledilir.

Ulan Realden 6 yedik hoca cıkıp maçtan sonra bu seviyede bulduğunuzu atacaksınız diye açıklama yaptı.

Oyuna müdahaleleri sorunlu olabilir hocanin. Geç oyuncu degiştiriyor da olabilir de, Allah aşkına bu hata sadece Riekerinkte mi var? Şenol güneş yapmıyor mu bunu? Fatih Terim yapmıyor mu? Mustafa denizli yapmadi mı? Ersun Yanal yapmıyor mu? Dick yapmıyor mu? Bunlar hatalı 11lerle de cıkıyorlar. bu isimler kariyeri olan isimler değil mi?

Chedjouyu oynatma diyorduk. Bjk maçında takımı sabote etti resmen dedik. Adam kesti. Semihi de oynatma diyoruz. Kimi oynatsın lan? Korkarım ki bu gidişle Serdarı da oynatma diyeceğiz, ki kıytırık bir kupa macından sonra demiştik zaten.

Bruma üzerine plan kuruluyor. Kurulsun abicim niye zoruna gidiyor? Bu zorunlu planla birlikte Brumayı yere göğe sığdıramıyoruz forumda. Bu övgünün planla hicbir alakası yok mu sizce?

Biz değil miydik bundan 2 sezon önce sahaya Wesleyi koyar takımı ona göre kurup, planları ona göre yaparız diyen? Terim Wesley üzerine oyun kurmadı mı lan? Drogba üzerine. Burak üzerine. Selçuk üzerine kurmadi mı oyun hiç? Şimdi elimizde plan kuracak oyuncu sayısı az nabalim rieki mi sahaya koyalım, o mu oynasın? Biz Brumayı katkı versin diye almadık mı? Veriyor iste. Sorun ne o zaman? Yok ulan başka adam yok nabalım?

Lütfen biraz kendinizi sorgulayın. Eleştiri düzeyini ayarlayamıyoruz sonra üzülen yine biz oluyoruz.

Bu adam ilk geldiğinde şampiyonluk yarışı veren iki takımın elinden kupa aldı. Gecen seneki bitik takımla kupa aldı yaw. Bu adamın hiç mi kredisi yok sizin nazarınız da?

Euro 16da kuyruğuna takıldıklarımızın hiçbiri gelmedi. Bu adam taşın altına elini koydu. Sadece bu yüzden bile şansı hak ediyor bence. Bırakın işini yapsın.

Riekerinki gönderdik hadi. Kim gelecek? Dursun yahu bu takımın başkanı. Yardımcılardan biri gececek başa işte. Siz üst düzey bir hoca mı gelecek sanıyorsunuz?

Borc 500 M Dolar. Bu borcun hatırı sayılır bir kısmı durmadan hoca degistirdigimizden dolayı her gelenin kadro kurmak istemesi ve sonra bok edip bırakmasından oluşuyor.

Sadece Riek özelinde değil bu yazdıklarım. Bütün hocalar için söylüyorum.

Riekerink Benim gözümde Bruma gibi şuanda. Kendisi Brumayı destekledikce Bruma büyüyor, büyülüyor. Güveni artıyor. Aynı guveni taraftar ve yönetim kendisine vermeli.

Bu adamın gönderilmesinden sonra gelecek en iyi isim Ayhan Akman olur.

Destek verelim ama o da dogrulari yapsin , ya da yanlislari yapsin , ne yaptigi acikcasi beni ilgilendirmiyor , ama 3 haftada 6 puan kaybedip 11 inci haftadan havlu atmanin esigine terim de getirse riekerink de getirse tenkit edilir , gitsin diyen de kendi soz hakkini kullanacak elbet

eger bu adam ched oynamasin diyip hakli cikiyorsa ,semih de oynamasin deyip hakli cikiyorsa o zaman bunlarin oynamasinda zarar goruyordur , oynatmayacak o zaman , ya da oynatacaksa da performansindan da kendisi sorumlu

kimi oynatacak bunlari oynatmazsa ? o forumdakilerin sorunu degil , forumdakiler ya da genel itibariyle seyirciler bu ise para-zaman-efor harcayan ve karsiligini bekleyen insanlar

bekleme o zaman diyebilirsin (bu benim de savundugum bir cumledir) , ama riekerink acisindan da bu beklentilere cevap verip verememek kaderini cizen bir surec olacaktir

Hep TD icin sabir diyoruzda adamin elindeki malzemede is yoksa isterse 5 yil kalsin gene basari gelmez, sonucta yönetim TD istedigi adamlari alma yerine komisyon transfer yaptigi süre isterse Jor 5 yil kalsin basari gelmez

Hep TD icin sabir diyoruzda adamin elindeki malzemede is yoksa isterse 5 yil kalsin gene basari gelmez, sonucta yönetim TD istedigi adamlari alma yerine komisyon transfer yaptigi süre isterse Jor 5 yil kalsin basari gelmez

Abim herkes terim gibi şanslı değil ki geldiğinde bir defa da takımı değiştirecek imkanlar verilsin.

terim dışında gelen hocaların çoğuna dikkat edersen eğer, parça parça değişime gidiyorlar çünkü kısıtlı imkanlarla geliyorlar.

Üst Alt