Şükrü Ergün | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şükrü Ergün

22-SUKRU-ERGUN.jpg

1958 yılında İstanbul'da doğan Şükrü Ergün, 1977 yılında Galatasaray Lisesi'nden, 1981 yılında da Boğaziçi Üniversitesi'nden mezun oldu. Şükrü Ergün, gemi işletmeciliği ihtisasını Norveç Denizcilik Akademisi'nde tamamladı. 1974-1977 yılları arasında Galatasaray Spor Kulübü'nde atletizm yaptı. Şükrü Ergün, halen Jotun A/S şirketinin Doğu Avrupa ve Orta Asya Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmektedir. 2002-2008 arası üç dönem Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyeliği, Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği Yönetim Kurulu başkanlığı yapan Şükrü Ergün, Türk Deniz Eğitim Vakfı, Deniz Temiz Derneği, Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurullarında da görev yapmış, bir dönem de Türkiye Atletizm Federasyonu Yönetim Kurulu üyeliğinde bulunmuştur. Türk-Norveç Ticaret Odası kurucu başkanı olan Şükrü Ergün, Milli Olimpiyat Komitesi üyesidir. Şükrü Ergün, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Ekli dosyalar

• SUKRU-ERGUN.jpg
    SUKRU-ERGUN.jpg
    200 KB · Görüntüleme: 26
Cevap: Şükrü Ergün | Kulüp Sözcüsü

Kulüp sözcüsü diye bir rütbe yoktu sanki önceki yönetim kurulunda. Sanırım birçok açıklamayı kendisi yapacak.

Cevap: Şükrü Ergün | Kulüp Sözcüsü

Jotun A/S şirketinin Doğu Avrupa ve Orta Asya Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmektedir...işinin erbabı ve insanlarla ilişkiler açısından özgeçmişlerine baktıgımda kulup sözcüsü olmak için en uygun isim gibi duruyor,başkan görevlerir iyi dağıtmış.

Az önce TV8'de şöyle bir alt başlık vardı: "Şükü Ergün: Fatih Terim'i gönderdik diye tebrik edenler var." Cümle aşağı yukarı böyleydi. Burada zil takıp oynayan kişiler de var ama Galatasaay kulübü yöneticisi ya da basın sözcüsü neyse artık resmi bir görevi olan bir kişi çıkıp da kameralar karşısında sıçtık bari sıvayalım zihniyetiyle "aa bak, o kadar eleştiri var ama aslında bizi tebrik edenler de var" mantığıyla bu sözleri sarfediyorsa cidden ironi olsun diye söylüyorum sıçmışız. Kimse seçtiğim kelimenin kabalığına takılmasın. Şükrü'nün Galatasaraylılığını sorgulamıyorum kendi çapındaki hizmetlerini de sorgulamıyorum ama gönderdiğin adam 40 yıldır bu kulübün içinde ve sadece Galatasaray'a hizmet açısından bakarsak Terim Everest'in tepesindeyse sen daha o dağa giden yolu yarılamamışsın. Bari Sezar'ın hakkı Sezar'a de. Politik bir üslüp kullan sen koca kulübün basın sözcüsüsün. "Terim gibi bu kulübe hizmet etmiş bizlerin bile hizmetleri karşısında saygı duyduğu bir kişidir kendisi ama bazen bazı şeyler olmuyor ve tadında bırakmak gerekiyor. ... vs" gibi karşıdaki kişiyi de kırmaya ortamı yumuşatıcı bir üslup sergile. Ergen misin sen 1958 doğumlu adam? Sizi tebrik edenler de varmış. Şu cümleden sonra sizin profesyonelliğinizi de anlayışınız da o tebrik edenleri de anladım biz zaten. Lütfen daha fazla sıvamayın yeter!

ALLAH aşkına tipitipler vardı hani eskiden sakızdan çıkardı aynen öyle biri vasıfsızın teki düşünün TERİMin hakkında oylama yapanlar candan erçetin şükrü ergün gibi kişiler(topu görseler bomba diye karakola götürürler)

Aziz Yıldırım'ın bile tipi daha sempatik o derece birisin daha da bundan ağır ne denilebilir ki?

Gözlükleri hiç söylemiyorum bile..

Az önce TV8'de şöyle bir alt başlık vardı: "Şükü Ergün: Fatih Terim'i gönderdik diye tebrik edenler var." Cümle aşağı yukarı böyleydi. Burada zil takıp oynayan kişiler de var ama Galatasaay kulübü yöneticisi ya da basın sözcüsü neyse artık resmi bir görevi olan bir kişi çıkıp da kameralar karşısında sıçtık bari sıvayalım zihniyetiyle "aa bak, o kadar eleştiri var ama aslında bizi tebrik edenler de var" mantığıyla bu sözleri sarfediyorsa cidden ironi olsun diye söylüyorum sıçmışız. Kimse seçtiğim kelimenin kabalığına takılmasın. Şükrü'nün Galatasaraylılığını sorgulamıyorum kendi çapındaki hizmetlerini de sorgulamıyorum ama gönderdiğin adam 40 yıldır bu kulübün içinde ve sadece Galatasaray'a hizmet açısından bakarsak Terim Everest'in tepesindeyse sen daha o dağa giden yolu yarılamamışsın. Bari Sezar'ın hakkı Sezar'a de. Politik bir üslüp kullan sen koca kulübün basın sözcüsüsün. "Terim gibi bu kulübe hizmet etmiş, bizlerin bile hizmetleri karşısında saygı duyduğu bir kişi kendisi ama bazen bazı şeyler olmuyor ve tadında bırakmak gerekiyor. ... vs" gibi karşıdaki kişiyi de kırmayan ortamı yumuşatıcı bir üslup sergile. Ergen misin sen 1958 doğumlu adam? Sizi tebrik edenler de varmış. Şu cümleden sonra sizin profesyonelliğinizi de anlayışınızı da o tebrik edenleri de anladım ben zaten. Gerçi önceden de anlamıştım. Lütfen bari daha fazla sıvamayın yeter!

Yukardaki mesajda imla hataları var, düzeltemedim yenisini ekledim kusura bakmayın lütfen.

ağır oldu sanki

şükrü bey benim için çok değerli bi isim

-Tapatalk-

bence az bile dünkü maçtan sonra saçma sapan konuştu hakem tertemiz maç yönetmiş hakeme ağlıyor ünal beyin piyonudur kendileri

Şöyle örnek vermek gerekirsem; bir oylama olsun mesela ÜNAL bey şunu istiyorum desin ŞÜKRÜ bey hemen koşar yani fikri önemsizdir önemli olan Ünal beyin düşünceleridir o yüzden zaten eski yönetim dışlandı yeni yönetim geldi

Üst Alt