Şükrü Ergün - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şükrü Ergün

hqdefault.jpg

ağabeyimiz karizmaaaaa

Allahim sen bize yardim et. :016:

Olduramadıklarmızdansın Şükrü Bey. Tulun gider Şükrü gelir diye boşuna demiyorum. Tek söylenecek şey, başkanın niyet turnusolusünüz siz. Bugün onu ertesi gün başkasının ''elemanı''.

Karanlık günlerde varsınız ama aydınlık yine gelecek.

Ergün, "Terim dönemi de çok parlak değildi" dedi.

Derdiniz Terim olmuş.. Bu kadar taraftara düşman gösterme çabası neden? Aziz gibi oldunuz iyice kim ayrılırsa tukaka ilan ediyorsunuz ama 2 ay sonra bakalım hangi bahanelerin arkasına sığınacaksınız paşalar..

Mancini'de Terim'in o parlak olmayan dönemi kadar iş yapsın bana yeter..

Çok gıcık bir adam geldiğinden beri sürekli siteden her habere yalanlama yapılıyor.Tıpkı fener gibi herşeyi yalanmaya ne gerek var.Yada sırf gündeme gelmek için her kanala,gazete veya radyoya konuşmaya ne gerek var?

Cok da sempatik gelmeyen, kulüp sözcüsü olmasina ragmen her türlü yöneticinin basina aciklama yapmasina ayar oluyorum. Eger bu adamin görevi buysa o görevi sadece o yapacak.

Arena Aslanı ‏@ArenAslani 22 dk

Şükrü Ergün: Drogba'dan şüphemiz yok. 10 yaş daha küçüklere toz yutturuyor! Herkes kendi işine bakmalı. (Radyospor)

Arena Aslanı ‏@ArenAslani 21 dk

Şükrü Ergün: Ersun Yanal'ın bu açıklamaları planlı mı plansız mı yaptığını bilmiyorum. Bir amacı olup olmadığıyla da ilgilenmiyorum.

Arena Aslanı ‏@ArenAslani 21 dk

Şükrü Ergün: Ersun Yanal'ın sözleri bizi hiçbir şekilde etkilemez. Herkes kendi işine bakmalı. Ancak açıklamalarını normal karşılamıyorum.

Arena Aslanı ‏@ArenAslani 20 dk

Şükrü Ergün: Bizim transferde daha atak görünmemiz doğal. Çünkü 3 kulvarda ilerleyen tek takım şu anda Galatasaray.

Arena Aslanı ‏@ArenAslani 20 dk

Şükrü Ergün: Mancini'nin bize transferde sayı verdiği doğru değil. Sadece pozisyonlar belirleniyor. Alternatiflerine karar veriliyor.

Arena Aslanı ‏@ArenAslani 19 dk

Şükrü Ergün: Biz altyapıya verdiğimiz önemi eskiden biraz gevşetmiştik galiba. Dikkatlerimizi oraya da verip altyapıya desteği artırdık.

Arena Aslanı ‏@ArenAslani 6 dk

Şükrü Ergün: Herkes İşine Baksın [url]https://arenaaslani.com/index.php?id=haberler&tur_id=4417…[/URL]

Üst Alt