Şükrü Saraçoğlu Stadı yıkılacak mı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şükrü Saraçoğlu Stadı yıkılacak mı?

Cevap: Şükrü Saraçoğlu Stadı yıkılacak mı?

Yıkamazlar zaten azize kendini zincirler tuğla fırlatır yıkım ekiplerine kendini araçların önüne atar yine yıktırmaz

Biz Mecidiyeköy'ü bırakıp Seyrantepe'ye gidiyoruz, bunlar da şöyle Çekmeköy tarzında bir yerlere gitseler iyi olur aslında.

Beraber dağa taşa çıkarız.

138_1829_11022010_4.jpg

:2aloh1: :2aloh1: :2aloh1: :2aloh1: :2aloh1:

Sallama haber degilmis yani

Kaale alınmaz.

Yikilmasin, iyi böyle.

Yikilirsa yeni adam gibi stad yapmak icin neden olur, bunu ben istemiyorum.

Gece kondusu iyi böyle. Kac yildir bir zemin sorunu bile cözemediler...

Bu gece kondu bile cok bunlara aslinda...

insallah yikilmaz, yoksa bunlarin arkasinda böyle bir devlet varken, yer alti isleri cok kuvetliyken o yikilan statlarina bi güzel Tazminat alirlar üstüne Seyrantepe modeli gibi biyere kendilerine Alianz Arena gibi Stat yaptirtir bu Türk Futbolunun camurlari...

Bence Yıkılmasın... nedeni Yeni Yere Bizden daha moderni yapmaya calisirlar.. Bence yikilmasin kapasitesi insin.!! :D:D

orası yıkılsın sabahına aziz kesn kendını molozların ustunde asar zaten yıkım ekıbı gelınce atar makınaların önune kendını....gercı yıkılmaz yıkılrsa ıstıfa eederım derım olur bıter...

Sizce yıkılır mı? Bence hayır! Önce "Yaşadığım ülke neresi?" sorusunu kendinize sorun sonra düşünün yıkılır mı diye.

Olaya başka açıdan bakalım. Niye şehir içindeki statları yıkmak istiyoruz. Adamlar stad yapıyor şehrin göbeğine ulaşım kolay olsun diye. Geçen nba de maç izliyordum. Maç oynanan salonun altından Metro geçiyormuş.

Yıkılsın. Bu stat onların değil, Aziz Yıldırım sahte vergilerle tapusunu aldı bu stadın.

Bu statın yıkılışını düşünemiyorum:)

gece kondu mahallelerinin yılkılışına benzer polise taş atar ezikler:D

O stad yıkılırsa, patates üreticileri ayağa kalkar. "Ekmeğimizle oynamayın, tarlamızı elimizden almayın!" diye.

Yıkılmasın,Yakılsın...:D

Bir kardeşim böyle yazmış bence güzel fikir...

Üst Alt