Süleyman Bayram | GShastası çalışmaları - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süleyman Bayram | GShastası çalışmaları

Cevap: Süleyman Bayram | GShastası çalışmaları

Imzami bu sekilde yapmama zorladilar suc bene degil:)

Kendi calismalarini ord burda "benim" diye görür ve korsan olarak satildigini ögrenirsen bu imza az bile...;)

azizeimza.gif

bütün çalışmalara bayıldım çok teşekkürler ellerine sağlık :2_thumbs_up_-_anima

Abi ya seni bu Forumda gördügüm iyi oldu,ben seni hep deviantart da takip ediyordum insallah yeni bi calismasini görürüm diye,cünkü tartismasiz hepsi SÜPER oluyor. Nazar degmez insallah:D

Abi ya seni bu Forumda gördügüm iyi oldu,ben seni hep deviantart da takip ediyordum insallah yeni bi calismasini görürüm diye,cünkü tartismasiz hepsi SÜPER oluyor. Resimlerinde aradigim hersey oluyor genelikle,Galatasaraylilik ruhunu,yaratacilik vede hepsi Profesyonelce.Calismalarinin devamini bekliyorum/bekliyoruz. :D

Abi ya seni bu Forumda gördügüm iyi oldu,ben seni hep deviantart da takip ediyordum insallah yeni bi calismasini görürüm diye,cünkü tartismasiz hepsi SÜPER oluyor. Resimlerinde aradigim hersey oluyor genelikle,Galatasaraylilik ruhunu,yaratacilik vede hepsi Profesyonelce.Calismalarinin devamini bekliyorum/bekliyoruz. :D

Cok Tesekkür ederim Kardesim! Düsüncelerin gercekden mutlu etti beni. Elimden geldigince Galatasaray icin Görsel her türlü faydam olsun istiyorum.

Valla abi yaptığın resimler world class diyecek başka söz yok bu kadar mı kaliteli olur resimler :D Her zaman masaüstümü süslüyor çalışmaların . Eline Emeğine Sağlık :)

1ke2c.gif

Renktaş senden rica etsem şu ultrAslan resmini benim için yüksek çözünürlükte yapabilirmisin masaüstü için çözünürlük yetersiz geliyoda biraz. Şimdiden Teşekkürler

1ke2c.gif

Renktaş senden rica etsem şu ultrAslan resmini benim için yüksek çözünürlükte yapabilirmisin masaüstü için çözünürlük yetersiz geliyoda biraz. Şimdiden Teşekkürler

Bunun yüksek cözünürlükdeki hali bende zaten mevcut:) ama dagitilmasi abilerimiz tarafindan yasaklandi..

Maalesef veremicem..

Üst Alt