Süleyman Bayram | GShastası çalışmaları - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süleyman Bayram | GShastası çalışmaları

Cevap: Süleyman Bayram | GShastası çalışmaları

Yok estagfurullah ne tartsmasi.. Her türlü iyi eya kötü yoruma saygi duyarim, neticede bakis acilari farklidir;) Ki elestiriyi cok severim, elestiri olmasa bugün oldugm yere gelemezdim! Tesekkürler..

metinoktayasiliforma1a1.jpg

ultrAslan'ınında giriş sayfalarını sizmi yapıyosunuz?

uA nin giris sayfasindaki resimleri ben hazirlamiyorum..

Yorumlar icin ayrica tskler!

tabiki kullanilmasina izin vermesem paylasmazdim;)

Hocam internet ortamında senin gibi bir profesyonel yok bunu bilmelisin.

Çalışmalarında ki renk tonlamaları, logolar vs. hepsi bire bir orjinal. Vede olması gerekiği gibi.

Ellerine sağlık...

guzhan beni onurlandirdin cok sagol ama inan nice profesyoneller var!

Elimden geldigince birseyler yapmaya calisiyorum..

Hocam milli takımın yeni çıkan nostaljik formasıyla ilgili birşeyler yapman mümkün müdür acaba?

Mesela Metin Oktay parçalısına yapmış olduğun bir tarzda?

Ekli dosyalar

• 9ac7bc85293c410aaab7af07c5778c01.jpg
    9ac7bc85293c410aaab7af07c5778c01.jpg
    34.3 KB · Görüntüleme: 38
  • FORMAb.jpg
    FORMAb.jpg
    34.3 KB · Görüntüleme: 32
  • 5a3a95c662d5409cae27036aad855755.jpg
    5a3a95c662d5409cae27036aad855755.jpg
    85.4 KB · Görüntüleme: 39

hocam ellerine, emegine saglik.. masallahin var.. yeni calismalarini bekliyoruz.. :tiphat:

Güzel Fikir...degerlendircem. Bu Milli FOrmamizi zaten cok begenen biri olarak kafama yatti bu fikir;)

Hocam bunu duyduğuma çok sevindim :) Hayatımda internet ortamında ilk kez birisinden bi istekte bulundum. Çünkü biliyorum ki yüzde yüz profesyonelce bi çalışma ortaya çıkacak . ;)

İlgi ve alaka için, çok çok teşekkür ederim. :)

Hocam affına sğınaraktan bir kaç adet TFF logosu ekliyorum. Ben milli takımların federasyon logolarını benimsemelerini çok önemsiyorum. ilerleyen bir zamanda bu şeritli formayla ilgili bir duvar kağıdı yaparsan eğer, belki bu logolardan birisini, yapacağın çalışmanın ufak bir yerinde veya başka bir boyutta kullabilirsin. Kullanırsın yada kullanmazsın o senin bileceğin iş tabi ki, ben sadece ufakta olsa bir katkı veya bir fikir beyanında bulunmak istedim.:tiphat:

Çoğumuzun bildiği gibi federasyonumuz bugüne kadar aynı logoyu kullanmış olup, logonun üzerinde zaman içerisinde bir kaç ufak tefek güncellemede bulunmuştur. sırası ile logolarıda ekliyorum.

Ekli dosyalar

• 1.gif
    1.gif
    6 KB · Görüntüleme: 26
  • 2.GIF
    2.GIF
    6 KB · Görüntüleme: 49
  • 3.GIF
    3.GIF
    5 KB · Görüntüleme: 35

Uzun zamandır resimlerini deviantart.com'da takip ediyordum. Çalışmaların muhteşem. Açıkcası Galatasaray ve resim denildiğinde senden iyisini tanımıyorum. Başarılar dilerim...

Uzun zamandır resimlerini deviantart.com'da takip ediyordum. Çalışmaların muhteşem. Açıkcası Galatasaray ve resim denildiğinde senden iyisini tanımıyorum. Başarılar dilerim...

Cok tsk ederim Timur kardesim. Sözlerin beni gercekden onurlandirdi.. Seninde Calismalarin güzel, sanada basarilar dilerim!

Üst Alt