Süleyman Seba'yı Kaybettik - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süleyman Seba'yı Kaybettik

Allah rahmet eylesin... Galatasaraylı olmama rağmen annemin köylüsü olan bu büyük başkanın çok efsane hikayesini dinledim...Mekanı cennet olsun

Türk sporunun en büyük üstadlarından biriydi beyefendiliğini hiçbir zaman unutmayacağız Allah Rahmet eylesin hepimizin başı sağolsun

beşiktasın buyuk baskanını kaybetmesı yanında ulkemıze hizmet eden .Mit İstanbul Bölge Müdürlüğün görevı yapmış vatanperver bır duayenı kaybettik.Allah rahmet eylesın toprağı bol olsun.

Keşke bütün başkanların niyetinden ve beyefendiliğinden senden olduğumuz kadar emin olabilseydik.

Başarılar gelir geçer asaletin bize yeter diyoruz ya hep Seba bizim camiadan değil her camiadan olmayı başarabilen bir asilliğe sahip ender kişilerden biri oldu hep. Allah gani gani rahmet eylesin.

Futbol son beyefendilerinden birini kaybetti. Özhan Canaydın'a ne kadar üzüldüysem o kadar üzüldüm kendisi için.

Allah rahmet eylesin.Herşeyden önce çok iyi yürekli saygın bir kişiydi.Ağzından bir kere itici kötü bir söz çıktığını görmedim.Beşiktaş camiası ve ailesininde başı sağolsun.

Üst Alt