Süleyman Seba'yı Kaybettik - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süleyman Seba'yı Kaybettik

Türk futbolunda ölümüne herkesin üzüleceği son adamdı belki de mekanı cennet olsun

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

keşke bütün başkanlar senin kadar asil ve beyefendi olabilse. bi şimdikilere bakıyorum birde sana. allah mekanını cennet eylesin güzel insan

Allah taksiratini afetsin, lakin o kadar da büyük insan yapmanın anlamı yok. Kendisi şerefli ikincilikler sözünün fikir babasidir. Yani türk futbolunun pisliğini bu kişi de ellerinde tasiyor.

Yine Allah rahmet eylesin GS taraftiri olarak hakkım varsa helal etmiyorum, bunu da Allah bilir.

Verstuurd van mijn HTC Vision met Tapatalk

beşiktaşlı biri yazmışki : tam transfer haftası olacak işmiydi yahu şimdi cenaze töreni mevlit falan derken transferler gecikecek :)

Allah taksiratini afetsin, lakin o kadar da büyük insan yapmanın anlamı yok. Kendisi şerefli ikincilikler sözünün fikir babasidir. Yani türk futbolunun pisliğini bu kişi de ellerinde tasiyor.

Yine Allah rahmet eylesin GS taraftiri olarak hakkım varsa helal etmiyorum, bunu da Allah bilir.

Verstuurd van mijn HTC Vision met Tapatalk

Ne hakkın olabilir ki senin rahmetlide ? Hakkın varmış gibi gelipte burda saçmalamanın alemi var mı ? Senin gibi biri ile aynı forumda olmak, aynı takımı tutmak utanç verici...

Ne hakkın olabilir ki senin rahmetlide ? Hakkın varmış gibi gelipte burda saçmalamanın alemi var mı ? Senin gibi biri ile aynı forumda olmak, aynı takımı tutmak utanç verici...

Okumakta ve anlamakta sorun yaşıyorsun herhalde. Süleyman Seba hakkında taziyelerimi ve dualarımı sundum. Bir cenazenin ardından yapılacak saygımı gösterdim.

Tabii ki şahsi olarak bir hakkım yok, ama tuttuğum takımın şampıyonluğunu bir lafıyla kirletip hala Ankaragücü'nü 8-0 yendiğimiz hiç bir etkisi olmadığı halde savunmak zorunda kalıyorsak 31 yıl sonra, bir GS taraftarı olarak hakkım varsa helal etmek ya da etmemek benim elimde.

Senin için utanç verici bir durum ise git bir değerlerini gözden geçir.

Bu konuda yazacağım son şeydir, ölüye saygısızlık olmasın, lakin yazmak zorundaydım.

Güle Güle Süleyman Seba

9120_suleyman-seba.jpeg

9532__375-ozhan-canaydin.jpg

Bu-v4aBIQAAqyrA.jpg:large

Hani bazı ünlüler öldüğünde medya şişiriyor ya birden tüm gündem onlara yönlendiriliyor anlamsız biçimde halka sevdirilmeye çalışıyorlar orda insana tek vuran şey ölümün ünlü ya da ünsüz ansızın geliverdiğinin gerçeğidir.

bazı ender adamlar da ise işte şu iki kocama yürekli adam da olduğu gibi insanın içini yakar, bakarsın sığındığın bir liman korktuğunda ya da yolunu kaybettiğinde rotasını izleyeceğin adam artık yoktur.

hem yokluğuna üzülürsün hem de onu birdaha göremeyeceğine işte böyle bir acıdır benim acım bugün.

Allah rahmet eylesin her iki güzel insana da.

Allah rahmet eylesin. Beşiktaş için çok önemli bir efsaneydi. Yalnız yalan yok, rahmetliyi şerefli ikincilik muhabbetinden dolayı pek sevmezdim. Şerefli ikincilik demek, şampiyon olan takımın şerefsizce şampiyon olmasını ima etmektir. Yine de günümüz yöneticileri ile mukayese ettikte çok efendi, düzgün bir insandı. Mekanı cennet olsun.

Üst Alt