Sultan II. Abdülhamit ve Theodor Herzl - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sultan II. Abdülhamit ve Theodor Herzl

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Uğur Güzel

Gordun mu ? Sana bundan bahsetmistim . Bu konulara girerek esas korumak istedigin sahsiyetlere senin yuzunden hakaretler ediliyor , bunun suclusu bir spor forumuna bu ikilik yaratacak tartismayi getirip sonra da fikir ozgurlugu vs diye babalayan sensin malesef

Ektigini biciyorsun su an
Kötü söz sahibini bağlar ben başlık açmadım ki...Açıp küfredenlere söyle...Ben kaynakla konuşuyorum çatlayan çatlasın...

Futbol forumunda sempatizanlik yapma bizim Ataturkcu damarimiza basmayi birak..

Boluculugu hic bir renktasima yakistirmam sana bile..

Bizleri fenerli ve besiktaslilara rezil ediyorsun.. burasi acik bir forum lutfen dikkat et..

Forum kulturunu bilmiyorsan da bizi ornek al az..
Atatürkçülükle ne alakası var ben abdülhamiti eliştiriyorum başlık herzl ile abdülhamit sen abdülhamiti övüyorsun bir kendine gel :) Ben atatürkçüyüm zira o ada teşkilat-ı mahsusa üyesi bir ittihatçı...Osmanlıyı yıktık üzüldünüz mü :) salatanatı da kaldırdık...Cumhuriyet Kimsesizlerin kimsesidir, osmanlı ingiliz ve rus uşağıydı...

Kötü söz sahibini bağlar ben başlık açmadım ki...Açıp küfredenlere söyle...Ben kaynakla konuşuyorum çatlayan çatlasın...

Kusura bakma , ben soylediklerin dogru da olsa , tanimam etmem ama harika bir insani savunuyor da olsan , forumu bu meselelerle birbirine kattigini elli kere soyledim ve suclusu sensin

Simdi ben acmadim ki filanlara girme ugur

Ismailenver konusunu ilk actigin gunden itibaren sonlandirmani sana soyledim mi soylemedim mi ?

Ben uyarı almaya niyetli değilim. Ama bu kör ölür badem gözlü olur olayına ifrit oluyorum. Şu anki hükümetin Mustafa Kemal Atatürk’ü kötü göstermek için ön plana çıkarmaya çalıştıkları padişahlardan da Halife’lerdende damatlardan da yüzbinlerce vatandaşımızın Alman köpekleri için şehit edilmesine neden olan lavuklardan da sıkıldım. Sonra gelip birde oku demezler mi.
Arkadaş tarih konusunda okuduğum yerli ve yabancı kaynak ve savaş raporları ile bir odayı doldurur boşaltırım. O nedenle şu okuyalım bilgilenelim diyen şahısa çok güldüm. Çakma Turancı Enver’i övsün dursun. Tarih hainleri de yavşaklarıda damat olmak dışında bir vasfı olmayanlarıda yazdı yazacak...

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Abdülhamiti eleştiren değil savunan atatürk düşmanıdır...

Kusura bakma , ben soylediklerin dogru da olsa , tanimam etmem ama harika bir insani savunuyor da olsan , forumu bu meselelerle birbirine kattigini elli kere soyledim ve suclusu sensin

Ismailenver konusunu ilk actigin gunden itibaren sonlandirmani sana soyledim mi soylemedim mi ?
Bikmadi ismail enver nickinden Allah o nicik belasini versin.

Bu forumda nick kullanmak yasak sadece ad soyad kullanabiliyorsun. Bunu bilmiyor he bari Ataturke laf etme sempatizan

Ya sinan bak bakalım başlık hangi tarihte açılmış günah almadan önce???

Bu forumda nick kullanmak yasak sadece ad soyad kullanabiliyorsun. Bunu bilmiyor he bari Ataturke laf etme sempatizan
Atatürk'e laf edemem ki benim önderlerimden o yüzden tek bir post bulamazsın bulursan ben bulamazsan sen git bu forumdan madem böyle iftira ediyorsun :)

Ne yaptığın belli böyle yazarak sanki bir postum varmış gibi bir algı oluşturup aklınca beni linç ettireceksin ki hadi bul da göster yok ki :) Ama sen abdülhamiti öven başlığı açarak atatürke zarar veriyorsun...

Senin kaynaklarının taaa. Kazım karabekir yalancı. İnönü yalancı sana göre Atatürk’te yalancıdır. Ama bu suratına tükürmeye değmeyecek Enver adamdır değil mi?
Bak arkadaş kaynak diye bana zikimsonik şeyler sürüyorsun. Genelkurmay yalan Rus askeri raporları yalan. Celal Bayar gerçek.
İşte bu halleri yüzünden sağcı geçinip bilgiliyim diyenleri takmıyorum. En bilgilileri Mısırlıoğlu denen herif sen hesap et. Uğur güzel birşeyi 2 yerden okudun diye kendi kendini alim sanmandan sıkıldım. Git derin GS yaz duyum yaz yönetimden ama anlamadığın konularda yazma. Kaynağını al git köşede oyna.

Forum yonetimi tedbir almadikca ortaligi karistirmaya devam edecektir

Elli kere bu tarihi mevzulari kapat dedim dinletemedim , kartopu gibi buraya geldi
Ben başlık açmadım kimseye laf da atmadım abdülhamitten başlık açmışınız ben de konu hakkında yazdım bırak linç çağrılarını komik oluyorsun...O zaman bu başlıkları açmayın...Ben mi açıyorum açarsan gelip kaynağıyla osmanlının hatalarını yazarım tabii ki iftira atmıyoruz ki...

Senin kaynaklarının taaa. Kazım karabekir yalancı. İnönü yalancı sana göre Atatürk’te yalancıdır. Ama bu suratına tükürmeye değmeyecek Enver adamdır değil mi?
Bak arkadaş kaynak diye bana zikimsonik şeyler sürüyorsun. Genelkurmay yalan Rus askeri raporları yalan. Celal Bayar gerçek.
İşte bu halleri yüzünden sağcı geçinip bilgiliyim diyenleri takmıyorum. En bilgilileri Mısırlıoğlu denen herif sen hesap et. Uğur güzel birşeyi 2 yerden okudun diye kendi kendini alim sanmandan sıkıldım. Git derin GS yaz duyum yaz yönetimden ama anlamadığın konularda yazma. Kaynağını al git köşede oyna.

Demediklerimi demişim gibi post atma...Yazdıklarım ortada kaynak dedin kaynak verdim evet...Atatürk avatarımdan da görebileceğin gibi bir mücahit, vatanperver, silahşör, ittihatçı, osmanlı karşıtı ve teşkilatı mahsusa üyesidir...Genel kurmay kaynakları sayımız 65.000 kişi idi diyor postu tekrar oku ben o kaynakları dayanak olarak verdim ağa postun o kısmı burada yani genel kurmay kaynakları ve rus kaynakları beni teyit ediyor seni değil ondan örnek verdim zaten;

Türk Genel Kurmay Arşivi (ki toplam askerimiz 65.000 şehidimiz ise 33.000 diyorlar)
Rus Genel Kurmay Arşivi (almanların savaşta eline geçene göre onlar kendi kayıplarını 19.000 olarak gösteriyorlar ve hamamlıda 7.000 türkü esir aldıklarını yazıyorlar)
An Encyclopedia of Battles: Accounts of Over 1,560 Battles from 1479 B.C. to the Present
A. Dictionary of the First World War. Pen and Sword
Caucasian Battlefields: A History of the Wars on the Turco-Caucasian Border 1828–1921
Imperial Apocalypse: The Great War and the Destruction of the Russian Empire

Post numarası da 57...

Birader kabahatinle otur , burasi history of turkey forumu degil

Ayrimcilik yaratiyorsun iste apacik ortada gorunuyor

Hepsi senin sucun
Başlığı açana, gelip musallat edene söyle, iyi ki yönetici filan değilsin haa sıfır obejektiflik, işine gelince iyi işine gelmeyince kötü nerede adalet? nerede fikir hürriyeti?

İşi şahsileştirmem, bu tarz tek bir başlık açmam, küfür etmem ama suçlu benim oldu :) hürmetler...

Bak arkadaş 1. Dünya savaşında ve sonrasında kaç asker kaybettik bir oku. Bunun en büyük nedenlerinden olan o yavşak Enver için bana sadece Sarıkamış’ı sana şehit sayısına katmışım gibi konuşuyorsun. Enverini de al bas git. Senden kaynak istemedim. Her seferinde senin okuduğun kaynağa s... diyorum. Anladın mı?
Sanki kendisine Sarıkamış’ta x kişi öldü demişim gibi hopluyor. Okuduğunu anla sonra cevap ver yada sus git. Almanlar için yüzbinlerce şehit verdik diyorum. Anladın mı!
Kurtuluş savaşı sırasında şehit olanların kanı bile o kanı bozuk Enver ve çevresindedir...

Ozur dileyetecegiz sana merak etme.. hedef gostertiyormussuz.. abdulhamit ile enverin ne alakasi var?

Madem o kadae iyiydi neden Turkiyede bir tane bile bustu yok..

Gerçek adı soyadını kullanan az sayıda kişiden biriyim sen ne anlatıyorsun renktaş :) İftira attın ya atatürke laf ediyorsun diye ettiğim tek bir postu göster, göstermezsen ajan provakatörsün bu başlığı açarak ve hakaret ederek de müfterisin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt