Super Bowl XLVI | N.Y. Giants 21-17 N.E. Patriots | Maç Sonucu | Giants Şampiyon - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Super Bowl XLVI | N.Y. Giants 21-17 N.E. Patriots | Maç Sonucu | Giants Şampiyon

Cevap: Super Bowl XLVI | N.Y. Giants 2-0 N.E. Patriots | İlk Yarı | ESPN & Foxsports

ilk defa izliyorum.. bu nasil oyun lan:)

Cevap: Super Bowl XLVI | N.Y. Giants 2-0 N.E. Patriots | İlk Yarı | ESPN & Foxsports

gooooooooooooooooooooooooooooooollllllllllllllllllllllllllllllll

Kaleye uzak mesafede hızlı, kısa mesafede ise güçlü adamları kullanmak avantaj gibi sanki (salladım biraz tutarsa havaya girerim)

Cevap: Super Bowl XLVI | N.Y. Giants 9-0 N.E. Patriots | İlk Yarı | ESPN & Foxsports

Şu ana kadar bir şey anlamadım

Cevap: Super Bowl XLVI | N.Y. Giants 9-0 N.E. Patriots | İlk Yarı | ESPN & Foxsports

su saçma intentional grounding karari momentumu degistirdi. inside contain blitz islemiyor iste kardesim ne zorluyorsun

bunu turkçe soylerken tuhaf oldum biraz :2aloh1:

NY'den sağlam tackle geldi. Çok iyi savunma. (havaya giriyorum ufak ufak :))

o degilde bu oyunda kavga felan da cikmaz, her sey kural icinde heralde... :)

Üst Alt