Süper Final ve Avrupa Play-Off Kuraları Belli Oldu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Final ve Avrupa Play-Off Kuraları Belli Oldu

Cevap: Süper Final ve Avrupa Play-Off Kuraları Belli Oldu

Bu arada unutulmamalı bu sezon hiç bir derbide yenilmedik.

Biz 12 puan

Fener 9 puan

Bjk ve trabzon 5 er puan topladı yanılmıyorsam 4 maçtan

İlk 2 maç çok önemli.Beşiktaşa yenilip fenere çakarsak en azında İnönü deplasmanını fikstürden çıkarmış ve puan farkını korumuş oluyoruz.

İkisinide yenersek fark 8 olur ki,fener motivasyon olarakta düşebilir,keyifle maçlarımızı izleriz.

Allah yardımcımız olsun, dile kolay 6 derbi... Aman fatih hocam gözünü seveyim yanlış yapma, melosuz olmaz bu iş..

kim nederse desin trabzon deplasmanda cok ıyı top oynuyor.Şimdi fenerden 1 puan alma sansı daha yuksek..İnşallah euro çocugu oynamaz o zaman orta sahaları daha cok düşüyor.

Her şey ayarlanmış arkadaşlar.. Ben bu ligin temiz olduğuna asla inanmıyorum. Biletixin verdiği bjk fiktüründe boşluklar doldurulduğunda şöyle bir sonuç çıkıyordu ortaya:

1.hafta: BJK - Fener

GS - TS (veya TS - GS)

2.hafta: TS - BJK

Fener - GS (veya GS - FB)

3.hafta: BJK - GS

Fener - TS (veya TS - Fener)

4.hafta: GS - BJK

TS - Fener (veya Fener - TS)

5.hafta: Fener - BJK

TS - GS (veya GS - TS)

6.hafta: BJK - TS

GS - FB (veya FB - GS)

Sözde çekilen kura nasıl:

1. hafta

Fenerbahçe - Trabzonspor

Beşiktaş - Galatasaray

2. hafta

Trabzonspor - Beşiktaş

Galatasaray - Fenerbahçe

3. Hafta

Trabzonspor -Galatasaray

Fenerbahçe - Beşiktaş

4. Hafta

Galatasaray - Trabzonspor

Beşiktaş - Fenerbahçe

5. Hafta

Galatasaray - Beşiktaş

Trabzonspor - Fenerbahçe

6. Hafta

Fenerbahçe - Galatasaray

Beşiktaş - Trabzonspor

İlk fikstürde FB ile GS 'nin yerleri yerlerini değiştir al sana yeni fikstür. FB GS maçının son haftaya gelebilme ihtimali 6 da 1 ise ve dün biletix in fikstüründe de bugünkü fikstürde de son haftaya FB GS maçı geldiyse kimse bana fikstür çektik demesin. Fikstür zaten çekilmişti!!

Ayrıca fiktürün çok iyi olduğunu düşünenlere de katılmıyorum. Trabzon seyirci baskısı ile içeride çok puan kaybeden bir ekip, ve eğer seyircili oynasa idik işimizin daha rahat olduğunu söyleyebilirdim(ilk maç gibi)Ben asla inanmıyorum ki son haftalara girilirken biz şampiyonluğumuzu ilan edelim. bu kadar alavede dalavere çeviren o. çocukları haftalar öncesinden şampiyonluğumuzu ilan etmemize izin vermezler. ligtv'ye yazık dimi!! Son haftaya da bizi FB deplasmanına götürmeleri bizi linç etmekten başka bir şey değil.. ama eminim ki böyle kurdukları pis düzen başlarına geçecek... hedeflerine ulaşamayacaklar..

Inönü maçı çok çok önemli, o maçı alırsak önümüz açık. Hiçbir takımı küçümsememek lazım, nekadar b.ktan oynarlarsa bile. Gördük ki, Bjk ve TS bir saniye bile ciddi'ye almadık, bjk'yı son dakika anca yenebildik ve TS maçı berabere bitti.

SuperGS.jpg

bu arada hakemlere allah kolaylık versin.her kararları doğru olur inşallah.

yoksa son 6 hafta iyi söverler hakemleri.

İlk 2 maç 6 puan.Bence fener havlu atar.Fark 8 e çıkıyor 4 maç kalıyor.

arkadaslar söyle birsey var.eger ilk mac trabzon fb yi yenerse 3 puan kaliyor aralarinda.

Evet,ts'nin hala iddası var,o yüzden saraçoğlu'nda bize oynadıkları gibi oynayacaklardı.Banko fener değil yani o maç.

Besiktas´i Inönü´de yenersek, ondan sonraki hafta Arena´da sampiyonluk macimiza cikariz Fenerbahce´ye karsi.

Haydi Imparator. Affet Melo´yu. Cok ihtiyacimiz var cooook

fb ilk maçta puan kaybetse bizde ilk 2 maçı kazanırsak şampiyonuz

hayırlı olsun

Besiktas´i Inönü´de yenersek, ondan sonraki hafta Arena´da sampiyonluk macimiza cikariz Fenerbahce´ye karsi.

Haydi Imparator. Affet Melo´yu. Cok ihtiyacimiz var cooook

Affedecekse de bi an önce affetmeli, önümüzdeki hafta inönüdeyiz. Bi an önce antremanlara başlasın, güçten düşmesin pitbull..

fikstür falan hikaye. eğer ilk 2 maçta deplasnmanda bjk ve sahamızda fbyi yenemezsek fikstür çok kötü olmuş olur. Herşey 2.haftadan sonra belli olur. sonraki maçlarda bjk ve tsnin maçları formaliteye dönebilir çünkü.

Her şey ayarlanmış arkadaşlar.. Ben bu ligin temiz olduğuna asla inanmıyorum. Biletixin verdiği bjk fiktüründe boşluklar doldurulduğunda şöyle bir sonuç çıkıyordu ortaya:

1.hafta: BJK - Fener

GS - TS (veya TS - GS)

2.hafta: TS - BJK

Fener - GS (veya GS - FB)

3.hafta: BJK - GS

Fener - TS (veya TS - Fener)

4.hafta: GS - BJK

TS - Fener (veya Fener - TS)

5.hafta: Fener - BJK

TS - GS (veya GS - TS)

6.hafta: BJK - TS

GS - FB (veya FB - GS)

Sözde çekilen kura nasıl:

1. hafta

Fenerbahçe - Trabzonspor

Beşiktaş - Galatasaray

2. hafta

Trabzonspor - Beşiktaş

Galatasaray - Fenerbahçe

3. Hafta

Trabzonspor -Galatasaray

Fenerbahçe - Beşiktaş

4. Hafta

Galatasaray - Trabzonspor

Beşiktaş - Fenerbahçe

5. Hafta

Galatasaray - Beşiktaş

Trabzonspor - Fenerbahçe

6. Hafta

Fenerbahçe - Galatasaray

Beşiktaş - Trabzonspor

İlk fikstürde FB ile GS 'nin yerleri yerlerini değiştir al sana yeni fikstür. FB GS maçının son haftaya gelebilme ihtimali 6 da 1 ise ve dün biletix in fikstüründe de bugünkü fikstürde de son haftaya FB GS maçı geldiyse kimse bana fikstür çektik demesin. Fikstür zaten çekilmişti!!

Ayrıca fiktürün çok iyi olduğunu düşünenlere de katılmıyorum. Trabzon seyirci baskısı ile içeride çok puan kaybeden bir ekip, ve eğer seyircili oynasa idik işimizin daha rahat olduğunu söyleyebilirdim(ilk maç gibi)Ben asla inanmıyorum ki son haftalara girilirken biz şampiyonluğumuzu ilan edelim. bu kadar alavede dalavere çeviren o. çocukları haftalar öncesinden şampiyonluğumuzu ilan etmemize izin vermezler. ligtv'ye yazık dimi!! Son haftaya da bizi FB deplasmanına götürmeleri bizi linç etmekten başka bir şey değil.. ama eminim ki böyle kurdukları pis düzen başlarına geçecek... hedeflerine ulaşamayacaklar..

Valla hic elestirmeye gerek yok. Cekebilecegimiz en iyi kurayi cektik. Sampiyonluk giderse bizim yüzümüzden gider.

Komplo teorilerine gerek yok

Biz ne diyorduk?

- Eksik Besiktas´i Fenerbahce ceker

- Seyircisiz Trabzonspor´u Fenerbahce ceker

Ama biz cektik. Simdi komplo teorileri üretmeye gerek yok. Ilk 2 hafta kazanirsak sampiyonuz. Bu kadar basit

trabzon kendı gobegını kendı kesecek...ılk macta fenerı yenerse 3 e dusecek puan farkı...snrakı hafta da bız yenersek trabzonda bjk yı yenerse 2.lık sansları var.

Üst Alt