Süper Final ve Avrupa Play-Off Kuraları Belli Oldu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Final ve Avrupa Play-Off Kuraları Belli Oldu

Cevap: Süper Final ve Avrupa Play-Off Kuraları Belli Oldu

ilk 2 maçı alırsak şampiyonuz bence.

fark en kötü 8 puan olur.geri kalan maçta fb nin tüm maçları kazansa bile sanmıyorum şampiyon olacağını

bu arada fb hani play offa alınmıcaktı ?

Bizim buçuğu düş,ezikler şampiyon olur.3 puanla gidersek oraya orada yenilmememiz lazım.

takıma güvenimiz tam da. hakem-medya-diğer takımların ayak oyunları (bjk-fb kardeşliği)

ben bu dönemin pek etik geçecğini düşünmüyorum. herşey bizim elimizde değil malesef.

FB nin avantajına olmuş fikstür. Son maçın Kadıköy de olacağını tahmin etmiştim. O maça kalırsa iş, ellerinden gelen her pisliği yaparlar. Çok zor maç olur bizim için. Önceden bitirmek lazım işi.

Diğer taraftan, bu nasıl kurraysa, her sene lig bitimine yakın Kadıköy e gidiyoruz.

Ne olursa olsun son haftaya 3 puan'ın üstünde bir farkla girmek lazım. Şampiyonluk o maça kalırsa ve kaybedersek çok kötü olur. (Puan puana biterse bizim puan buçuklu olduğu için Fener şampiyon oluyor.)

yine ince ayarlamalar var,ya kardeşim ya iki takımıda kendi evinde oynat ilk maç,ya da ikisinide deplasmanda oynat.Fb banko yener tsyi,biz yenilirsek 2 puan düşer fark,sonraki maç evimizde beraberlik için oynarlar.şerefsizler

son haftaya şampiyon olarak girersek. fbliler kadıköyü yakarlarr , bizde teşekkür ederiz onlara bizim için kutlama yapıyorlar.

son hafta geyiklerine hazır olun. bjk taştan gol haberi var 2-2 2-2, :)

Kadıköy'e 3 puan farkla da gitsek 1 puan farkla da gitsek değişen bir şey olmayacak.O yüzden 4 fark yapıp şampiyonluk turları atmak lazım.

ilk mac bjk disari Almeida,egemen bjk de yok , ayrica ts deplasmaninda da seyircisiz oynanacak.. Ayrica ligin kirilma ani olan 4. ve 5. haftalari biz iceride oynarken fb disarida oynayacak. Ayrica ts-fb maci seyircili olacak.

Bizim yapmamiz gereken son haftaya sampiyon olarak gitmek.. Eger 3 puan farkla bile gidersek bizim puan yukari tamamlandigi icin fb yenerse fb sampiyon olur.

Son haftaya sampiyon girmek dilegiyle hayirli olsun fikstur..

1. Hafta Beşiktaş (D)

2. Hafta Fenerbahçe (İ)

Şu ikisini alsak puan farkı minimum 8 oluyor. Son 4 haftaya 8 puan önde giriyoruz. Sonra fb-bjk debelenirken biz seyircisiz maçta Trabzon deplasmanına gidip içerde bir daha Trabzonla oynuyoruz. 2'sini de aldık mı fb naparsa yapsın isterse son 4 maçını 10 farkla kazansın Şampiyon Galatasaray..

fb-ts berabere

bjk-gs yeneriz

gs-fb yeneriz

ts-gs berabere

fb-bjk fb yener

diger maclari oynamaya gerek yok sampiyon olduk ;)

bence 2 cilik ts ve fb arasinda kecer.bjk daki yabancilar kafasinda bitirmis takimi.fb´yi hakemler yardim etmedikce agzinda nemzik bebeler gibi ve karsilarinda yatacak anadolu takimlari yok.bence ts kendi sahasinda bjk ve fb yener,gs belki berabere kalir.ts bjk ve fb deplasmanda yenecek gücde.

yine ince ayarlamalar var,ya kardeşim ya iki takımıda kendi evinde oynat ilk maç,ya da ikisinide deplasmanda oynat.Fb banko yener tsyi,biz yenilirsek 2 puan düşer fark,sonraki maç evimizde beraberlik için oynarlar.şerefsizler

Evimizde şikeciyi yenmekten başka şansımız yok,ben onu konuşmuyorum bile.Yenemezsek heleki yenilirsek zaten biter.

Şöyle birşey hayal ettim.

Son hafta 3 puan farkla gittik karıköye. Dakika 88 skor 2-1 fenerbahçe önde.

88. dakikada sahneye Elmander yada Necati çıkıyor 2-2

Sonrasını düşünmek bile istemiyorum. Artık ölenler mi sahaya atlayanlar mı kalp krizi geçirenler mi. 2 taraf içinde.

O yüzden en güzeli en azından puan farkını korursak son hafta çok güzel bir maç olur.

Allah işimizi son haftaya bırakmasın. İnşallah

Süper final devam ederken kupa maçları olacak mı ?

---

Şampiyonlar Ligi fikstürü yapınca Platini sizi affedecekmi yani, Sn.Tüpçü...

Bjk den 4, trabzondan 4,fb den 3 puan alsak şampiyonuz.. hatta 9 10 puan bile yetebilir.

Üst Alt