Süper Kupa'da Sahaya Giren Youtuber'ın 3 Yıl Hapis Cezası Alması Bekleniyor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Kupa'da Sahaya Giren Youtuber'ın 3 Yıl Hapis Cezası Alması Bekleniyor

Asıl tepki verenler takipçi sayısını ve popülerliğini arttıracağını düşündüğü için bu hareketi yaptığını düşünenler oluşturuyor bence. Önceki CL finalindeki kadın çok kısa sürede binlerce takipçi kazanmıştı. Aynısını yapmaya kalktı elinde patladı.

Emre Durmuş, Furkan Yaman ve Can 'Unlost' Özsoy adlı diğer üç Youtuber da tutuklanmış. Diğerlerini bilmem de Emre Durmuş beğenerek takip ettiğim, kaliteli içerik üreten bir kişiydi. O kadar ülke gezip, şu rezilliğe prim vermesi hayret verici bir şey.
Bunlar niye tutuklanmış?

——————————————————
Yasama, Yürütme, BELHANDA!

Elimde silah olsa hakemi vururum diyen adam nasıl ceza almıyor da bu herif 3 sene alıyor la anlamadım? Yaptığı bence ağır mallık da sadece mallık yani, 3 yıl hapis falan nedir çok enteresan geliyor bana. Böyle insanlara bizim über adaletli reisimiz ilk fırsatta geçiriyor üst kıstastan cezayı, daha önce birkaç sosyal medya fenomeninin de böyle olayları oldu. Kanalına erişim yasağı koyarsın Türkiye'den falan olur biter, zaten öyle olunca kimse vpn le falan uğraşıp bunu izlemez. Bunun gibi tonla boş herif var youtubeda. Bana anormal geldi.

Para cezası verip hesabını kapattırırsın. Statlardan da ömür boyu men edersin. Bir daha sahaya dalacak olan iki kez düşünür. Cezanın caydırıcı olması için illa hapse girmek gerekmiyor. Hapse girse iki güne şartlı tahliye olur. Çıkışında da bir kitap falan yazar, oradan kazanır. :D

Elimde silah olsa hakemi vururum diyen adam nasıl ceza almıyor da bu herif 3 sene alıyor la anlamadım? Yaptığı bence ağır mallık da sadece mallık yani, 3 yıl hapis falan nedir çok enteresan geliyor bana. Böyle insanlara bizim über adaletli reisimiz ilk fırsatta geçiriyor üst kıstastan cezayı, daha önce birkaç sosyal medya fenomeninin de böyle olayları oldu. Kanalına erişim yasağı koyarsın Türkiye'den falan olur biter, zaten öyle olunca kimse vpn le falan uğraşıp bunu izlemez. Bunun gibi tonla boş herif var youtubeda. Bana anormal geldi.

Onun da hapis cezası alması gerekiyor. Kötü bir olay, daha kötü bir olayla rasyonalize edilemez.

Sen Türkiye'sin küçük düşüneceksin sevgili Mahir bey. İspanya'ya olan algı deli ve güzel taraftar olurken, burada olunca güvenlik sağlayamayan Türkiye olur. Juventus'u kafeslerimizde bekledik zamanında malum. Bize olan bakıştaki ikircikli tutumun sonucu demek daha doğru olur eziklikten çok.

Canı sıkılan ceza almayacağını bile bile sahaya girsin habire o zaman? Cebinde 10 lirası olmayan adamdan nasıl tahsil edeceksiniz o müthiş insancıl tazminatları? Sahaya girip birine yumruk atmadığı için veya tükürmediği için mi rezil olmadık? Sahaya girenin insiyatifine bırakalım ülkenin sahalarını. Ne de olsa cezası hapis olmamalı? Şakacı bir youtuber kardeşimiz işte.

İngiltere'de parktaki tacizciye ceza veren hakimin mantığı uygundur bu duruma. Oradaki kadın hakeme, oyunculara tokat atma ihtimaline, onları rahatsız etmesine 3 yıl verilmeli. Kanunu bilmemek de bahane değil tahmin ediyorum.

Ben olayın adli vaka olmadığını iddia etmedim. Söyledikleriniz kanun çerçevesinde doğru şeylerdir mutlaka. Bunun yasada yaptırımı varsa o yaptırım uygulanmalı. Ben yaptırım uygulanmamalı da demiyorum.

İtiraz ettiğim biz yurttaşların bu olayı skandal, rezillik olarak değerlendirmesidir. Talihsiz bir olay oldu gülün geçin. Niye rezil olduk? Rezil olacak ne var? Tüm dünyada buna benzer şeyler oluyor. Gülün geçin yetkililer zaten gerekli kanuni işlemi yapar.

Ben olayın adli vaka olmadığını iddia etmedim. Söyledikleriniz kanun çerçevesinde doğru şeylerdir mutlaka. Bunun yasada yaptırımı varsa o yaptırım uygulanmalı. Ben yaptırım uygulanmamalı da demiyorum.

İtiraz ettiğim biz yurttaşların bu olayı skandal, rezillik olarak değerlendirmesidir. Talihsiz bir olay oldu gülün geçin. Niye rezil olduk? Rezil olacak ne var? Tüm dünyada buna benzer şeyler oluyor. Gülün geçin yetkililer zaten gerekli kanuni işlemi yapar.

Vala biraz rezillik ya bana göre. Tamam hakkınızı yemeyeyim biraz da eziklik olabilir geçmişten gelen de, Kanada bağımsızlık ve özgürlüğünde bir ülkede de yetişmedik. Bu köyü iyi gösterelim koz vermeyelim mod hep on. Ondan oluyor.

Bu herif kimdir nedir bilmem yaptigindan dolayi bayagi bir oksijen israfi belli ki ama hapis cezasina iyi olmus diyenler Turkiye’nin insan haklari, hukuk sistemi hakkinda yapilan elestirilere aglamasin mumkunse. Kendiniz de mik bi nedenle hapise dusmessiniz umarim.
Mik kafalı gibi davranıp yasak olduğunu bile bile bir şey yaparsam hapse gireyim problem değil. Benim Mik kafalılığım.

Vala biraz rezillik ya bana göre. Tamam hakkınızı yemeyeyim biraz da eziklik olabilir geçmişten gelen de, Kanada bağımsızlık ve özgürlüğünde bir ülkede de yetişmedik. Bu köyü iyi gösterelim koz vermeyelim mod hep on. Ondan oluyor.

UEFA’da buna engel olarak kesinlikle görüntülerin yayılmamasını engelliyor. Olay yaşandı bitti modunda olmalıyız. Bunu ülke gündemine getirmek sıkıntı. “Türkler sahaya giren bir manyağı tartışıyor nasıl ceza verilmeli diye konuşuyor” diye konuşuyorlar ve o şekilde bence rezil oluyoruz.

Üst Alt