Süper Lig 17/18 H:27 | Kayserispor 0-5 Fenerbahçe | MS | 2 Nisan - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig 17/18 H:27 | Kayserispor 0-5 Fenerbahçe | MS | 2 Nisan

DZy_KkzWAAAjnvc

KRAL

Fenerbahçe ilk yarıda son maçların hepsini almıştı,Sivas-Antalya deplasmanları harici zor bir maçları yok rakiplerin birbirlerini yiyeceği haftalarda öne gelebilirler biranda

Bu antu'daki mallar halen sampiyon olabilceklerini saniyor, averaj hesabi yapiyor.

Bu kadar andaval bir topluluk gormedim ben

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Fenerin alması iyi oldu.
En Azından bir iddiaları olmuş olacak ve bu sayade bunlardaki medya gücü kargalar ve Başak'in lehine yapılan hakem hatalarinda ortalığı ayağı kaldıracak.

Adam gibi futbol izlemek için,
Hemen şimdi futbolu bilen Alman hoca!

Rıdvan lar emre bolar averaj hesabına başlamış bakıyorumda :)
Hayallerin bittiği yerde yaşam biter sonuçta. İmkansız bir hayal olmazsa da çok çok uzak ihtimal be.

Biz hadi saçmaladık diyelim. İbb 7 puan önde. bjk da önlerinde ve şurada sadece 7 maç kalmış.

Sezon başından beri söylüyorum şu leş fbden asla korkmadım. Aziz'den korktum ve hala korkuyorum. Onun bunun fırlattıklarına hiç belli olmaz bu sene fb şampiyon olursa futboldan elimi ayağımı çekerim çok net.

'Başkan Erol Bedir'le istifa konusunu mu konuşacaksınız?' sorusuna Sumudica: "Evet, kesinlikle doğru."

defol

İzledim Fener aynı Fener. Kalecinin deneyimsizliği, savunmadaki eksiklikler ve Sumudica'nın 3'lü savunma oynaması bu skoru getirmiş. Alanya-Fener maçında Alanya'nın orta sahada Efecan-Taha oynaması gibiydi Sumudica'nın kanatlara ofansif oyuncular koyup 3'lü defansla çıkması... Sumudica bu kadroyla küçümsedi bence Fenerbahçe'yi. Ve hakettiği skoru gördü. Haddini bilmek gerek. Hazırlık maçında 6 yedi diye büyük camialarla ezik tavırlarla dalga geçemezsin. Geçmeye çalışırsan kalende 5 gol atıp yollarlar böyle.

Size bir felaket senaryosu soyleyeyim mi

Bizim ibb ve bjk ile maclar berabere biterse bunlar aradan siyrilip sampiyonluk potasina girebilirler

Ya beyler cidden bazen anlayamıyorum sizi.
Fenerle berabere kalmışın ,Trabzonu yenmişin dolu dizgin gidiyorsun hala daha Fener diyorsunuz.Demekki Fener Akhisar'ı yenseydi size göre kesin Fener şampiyondu.
Bi düzine atsalar Ne olur
Tamam temkinli ve ciddi olalım
Ama korkaklar şampiyon olamaz, biraz kendinize güvenin artık

Fener'in kopması işimize gelmez. Potada oldukları sürece Aziz Yıldırım'ın başkanlık yolu açık olur. İkincisi tek başımıza Başakşehir ve Beşiktaş'ın rahat olmalarındansa arkadan gelen Fener'in bunları takip etmesi iyi olur.

Rıdvan lar emre bolar averaj hesabına başlamış bakıyorumda :)
Hayallerin bittiği yerde yaşam biter sonuçta. İmkansız bir hayal olmazsa da çok çok uzak ihtimal be.

Biz hadi saçmaladık diyelim. İbb 7 puan önde. bjk da önlerinde ve şurada sadece 7 maç kalmış.

7 değil. 5 puan fark var Başak ile Fener arasında.

Üst Alt