Süper Lig 17/18 H:29 | Akhisarspor 0-3 Beşiktaş | MS | 13 Nisan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ligin ilk yarısında çoğu Anadolu takımını ezip geçtikleri evlerinde 0-0 berabere kalmışlardı. Şimdi kötü oldukları deplasmanda kazanmaları kağıt üzerinde kolay değil..

Bjk Q7 nin 11 başladığı 10 dep maçında 3 galibiyet aldı

Göztepe 3 1

Alanya 2 1

Antalya 2 1

Kardeş takım göztepeyi saymazsak 2 galibiyet diğer 7 maçtada

4 b , 3 yenilgi almışlar

Malatya maçı hariç her maçta gol yemişler buda güzel akhisar 1 tane atarsa bjk zor maçı alır analizime göre :)

Beşiktaş'ın göztepe maçı tamamen yanıltıcı bir performansdır çünkü göztepe ne gençler ne akhisar tarzı oynayabiliyordu. Zaten göztepe normalde bu puanda olması da biraz da şansının yardımıyla gerçekleşti fakat akhisar, gençler, malatya tarzı takımlar daha tehlikeli takımlar çünkü kapandığı zaman rakibin enerjisini bitirir. İlk yarıdaki maçta da buna benzer yorum yapmıştım beşiktaş'a karşı saldıran / hücum oynayan anadolu takımları fark yerler bu kaçınılmazdır aslında büyük takımlara karşı böyle oynayan her takım fark yer. Beşiktaş bu sene kapanan savunmaları açamıyor bugün Akhisar kapanıp kontra atak oynayacaktır iç saha mutlak büyük avantaj demek eğer ki kaybedelerse küme düşme potasında haftaya ateş çemberinin içinde kalacaklar o yüzden onlar adına şu kalan haftalarda 1 puan bile çok kıymetli olduğunu düşünürsek rahat oynayacaklardır. Eğer defansif anlamda istediklerini yaparlarsa ben en az 1 puan alacaklarını düşünüyorum eğer ki kontradan 1 gol bulurlarsa o zaman 3 puan'ı da zorlayabilirler.

2 sol bek, 4 orta saha. bu kadro rakibi sasirtir da kendi topcularin bile alisik degil böyle oynamaya. larsson sagda ömer sol önde herhalde.

Üst Alt