Süper Lig 17/18 H:29 | Galatasaray 2-0 Başakşehir | MS | 15 Nisan - Sayfa 103 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Şu fenere kıl gidiyorum bi beraberlik alsa kayıp gidicekler. Bu hafta olmasa haftaya alıcaklar zaten. Birinin şunların ensesine tokatı patlatması gerekiyor halen arkadan arkadan sıvışıyolar sinirlerim bozuluyor.

Mariano nun gölün daki pas kombinasyon çok muazzam di... Premier League golü gibi.

Haftanın, belki de sezonun golü olabilir.

Marinao ya teşekkür ediyoruz bu güzel performans ve Gol için heya heya Cimbombom !!!

Da16BvvXkAEBWYw.jpg

:asd:
Maçın en güzel sahnesi.
Donk Reis'in ayaklarına sağlık :D

golde mariano feghouli ve belhanda süper üçgen kurmuşlar yalnız maçın heycanıyla o an kim olduğunu görmemiştim fegh ve belhanda çok iyi iş çıkarmışlar tebrik etmek lazım. her ne kadar berbatta oynasalar son 2 haftadır, tek hareketleri ile maçı bitirebiliyorlar.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Günaydın. Dün stresten pek yanaşamadım foruma. Bugün sabah pek bir keyifli uyandım. Burnuma değişik kokular geliyor. Emin olmak için Alanya maçını bekliyorum. Şampiyonluk yolunda yorum? Bende yorum yok. :asd:

Maçtan memnundum. Sabırla oynadık. Konsantrasyon had safhadaydı. Bu mentalde oynarsak 6'da 6'yı çok rahat yaparız. Tek eleştirim kanattan bindirme yapıldı bol bol. Hepsi allaha emanet. Düşünün ki ceza sahasına orta açan adamlarımız beklerimiz. Neyse!

Arda ve Emre'ye olanlar ayrıca içimin yağlarını eritti. Mustafa Kemal sloganları ayrı biz hazdı. Daha ne olsun!

Üst Alt