Süper Lig 17/18 H:29 | Galatasaray 2-0 Başakşehir | MS | 15 Nisan - Sayfa 104 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Günaydın. Dün stresten pek yanaşamadım foruma. Bugün sabah pek bir keyifli uyandım. Burnuma değişik kokular geliyor. Emin olmak için Alanya maçını bekliyorum. Şampiyonluk yolunda yorum? Bende yorum yok. :asd:

Maçtan memnundum. Sabırla oynadık. Konsantrasyon had safhadaydı. Bu mentalde oynarsak 6'da 6'yı çok rahat yaparız. Tek eleştirim kanattan bindirme yapıldı bol bol. Hepsi allaha emanet. Düşünün ki ceza sahasına orta açan adamlarımız beklerimiz. Neyse!

Arda ve Emre'ye olanlar ayrıca içimin yağlarını eritti. Mustafa Kemal sloganları ayrı biz hazdı. Daha ne olsun!
Sen yorum yapma :)

Alemin Tek Kralı

Gomis'den iyi şu şartlarda kimi alacağız abi. Adam leblebi gibi gol atıyor işte. Gomis gibi adamın bonservislisi şu an 20-25 eder.

Tamam bende zaten satış bedeli olarak o rakamlardan bahsediyorum

O rakamlara ulaştığın an Gomis'in satılmasına asla karşı çıkmam

Hatta mümkünse daha az bir miktarına satılmasına bile ses etmem

Ve yine Gomis tarzı top tutabilen, Şutör özelliği olan genç bir isim alabiliriz

Neden hemen Levandovski kıyaslaması yapıyorsun ona itiraz ediyorum

Pekala da bu tarz bir genç isim bulabiliriz yeter ki arayalım

Ayrıca kişisel görüşüm Gomis'in büyük maçlarda ortaya koyduğu futbolu beğenmiyorum ve yetersiz buluyorum

Tamam bende zaten satış bedeli olarak o rakamlardan bahsediyorum

O rakamlara ulaştığın an Gomis'in satılmasına asla karşı çıkmam

Hatta mümkünse daha az bir miktarına satılmasına bile ses etmem

Ve yine Gomis tarzı top tutabilen, Şutör özelliği olan genç bir isim alabiliriz

Neden hemen Levandovski kıyaslaması yapıyorsun ona itiraz ediyorum

Pekala da bu tarz bir genç isim bulabiliriz yeter ki arayalım

Ayrıca kişisel görüşüm Gomis'in büyük maçlarda ortaya koyduğu futbolu beğenmiyorum ve yetersiz buluyorum

Para kazanmak anlamında satalım diyorsan tamam yanlış anlamışım. Ama forumda takımdaki herkesi gönderme rüzgarının parçasıysa diye itiraz ettim. Gomis bence faydalı oynuyor gol atmasa da. Daha iyisini bulamayız diyorum ben. Hakan Şükür- Jardel sürecinden sonraki en iyi santraforumuz bence. Drogba istisnası hariç.

Bu maci kazanmak bazi tabularin yikilmasi basta olmak uzere bir cok acidan ciddi kazanimlar sagladi

Seyircinin uzerinde senelerdir birikmis emre , arda hirsi ve stresi sona erdi , alt ettik psikolojisine dondu

tudorla yapisan buyuk mac kazanamama soylemi , hem fb deplasmaninda en azindan yenilmemek , hem de ts ve basaksehir galibiyetleri ile tersine dondu , ayni 3 mactan ilk devre 1 puan alinabilmisken , bu kez 7 puan alindi.

ic sahadaki maclarda galibiyet ve ustun oyun gelenegi devam etti ve ligin boyu da kisaldi ,seyircilerin her geldikleri macta galibiyet gormeleri de bir sonraki ic saha haftasina isteklerini canli tutmaya devam ediyor

su anda atlamamiz gereken bir deplasman esigi var , cok degil alanya macini kazanirsak bu da atlanmis olur , ardindan da ligin finalini besiktas ile oynayacagiz

fakat bu surecte olumsuz tek sey , bu oyun , rakip kaleye binde bir gelmeyi dusunen ve beraberlik kendisine yeten basaksehire yetebilir , boyle seyirci onunde , bu kadar baskiyla basaksehiri sindirebilirsin , yalniz , her an maci degistirebilecek oyunculari olan bir besiktas bu kadar kolay teslim olmaz .. oyun kalitesini de arttiracak bir kac hamle yapmak gerekecektir

Burada bir sansimiz var , bu 2 haftada da basaksehir bizden once oynayacak , birisi kayseri , ama otekisi esas deplasmanda osmanlispor

eger bu maclardan puan kaybederlerse , bize bir beraberlik kredisi acilir besiktas macinda ...

Bu maci kazanmak bazi tabularin yikilmasi basta olmak uzere bir cok acidan ciddi kazanimlar sagladi

Seyircinin uzerinde senelerdir birikmis emre , arda hirsi ve stresi sona erdi , alt ettik psikolojisine dondu

tudorla yapisan buyuk mac kazanamama soylemi , hem fb deplasmaninda en azindan yenilmemek , hem de ts ve basaksehir galibiyetleri ile tersine dondu , ayni 3 mactan ilk devre 1 puan alinabilmisken , bu kez 7 puan alindi.

ic sahadaki maclarda galibiyet ve ustun oyun gelenegi devam etti ve ligin boyu da kisaldi ,seyircilerin her geldikleri macta galibiyet gormeleri de bir sonraki ic saha haftasina isteklerini canli tutmaya devam ediyor

su anda atlamamiz gereken bir deplasman esigi var , cok degil alanya macini kazanirsak bu da atlanmis olur , ardindan da ligin finalini besiktas ile oynayacagiz

fakat bu surecte olumsuz tek sey , bu oyun , rakip kaleye binde bir gelmeyi dusunen ve beraberlik kendisine yeten basaksehire yetebilir , boyle seyirci onunde , bu kadar baskiyla basaksehiri sindirebilirsin , yalniz , her an maci degistirebilecek oyunculari olan bir besiktas bu kadar kolay teslim olmaz .. oyun kalitesini de arttiracak bir kac hamle yapmak gerekecektir

Burada bir sansimiz var , bu 2 haftada da basaksehir bizden once oynayacak , birisi kayseri , ama otekisi esas deplasmanda osmanlispor

eger bu maclardan puan kaybederlerse , bize bir beraberlik kredisi acilir besiktas macinda ...
Sinan sen avukat mıydın?

Muazzam gol attı gerçekten.

Böyle bir gole ihtiyacımız vardı. Bu golle yaptığı bütün kötü ortaları unuttuk, muhteşem vurdu topa. Belhanda olsa 100 kere bile vursa atamaz öyle bir gol.

sent via GSC

Aynı golü Belhanda atsa aynısını demezsin eminim.
Evet hüngür hüngür ağlardım bu adam niye gol attı diye.

Olmayacak yaşanmayacak birşey üzerinden tartışmak da saçma ve boş birşey

sent via GSC

alanyayı geçersek beşiktaşı hoplatırız

Üst Alt