Süper Lig 17/18 H:29 | Sivasspor 1-2 Fenerbahçe | MS | 14 Nisan - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig 17/18 H:29 | Sivasspor 1-2 Fenerbahçe | MS | 14 Nisan

Mesele o da değil deplasmanda top oynamıyor takım, karşı takım takır takır oynar dersin ki eyvallah adamlar haketti.
O da yok.Top bizdeki defans-orta saha arasında bal yapmaz arı gibi dönüp duruyor. Saçma sapan da gol yeme alışkanlığımız var atamayana atarlar misali.Bu sezon öyle geçti gidiyor.
O deplasmanların ikisini kazansak zaten bayram havasıydı buralar.

Hala unuttunuz şeyler var rakipler bize bağlı hele fb 3 takıma birden bağlı kalan 5 maçı 8 9 0 alsada değişmez bu bizim deplasman performansımız kötü ama kalan 2 kritik maç içerde almamamız için hiç bir sebep yok araya alanyayıda koyarsak iş tamam o gazla akhisarı duman ederiz tek çekincem alanya maçı.

Tamam işte, deplasmanda 7 maglubiyet yerine 5 maglubiyet alip 2 maci kazansan şampiyonsun.

Oldu bitti ama.Hala 6/6 yapsan matematik olarak şampiyonsun.Öyle bir konuşuyon ki hiç iddiamız kalmamış gibi.
Yok yaff :) iddamiz var tabi de, koyuyor biraz neden 7 maglubiyetimiz var deplasmanda, 2 tanesini alsan şuan şampiyonsun. Umarim icerde ki maclari aliriz, o sekilde telafi etmis oluruz diye dusunuyorum, hadi inşallah.

Bu maçı kazanmaları gayet normal maçtan önce hepimiz paramparça ederler çok rahat alırlar diyoruz maç sonucu da adamlar bizi yakaladı yok şöyle böyle...Şimdi kalan haftalara yönetim ,taraftar , takım olarak kenetlenip kendi göbeğimizi kendimiz kesmemiz gerek rakip puan kaybederse diye yola çıkılmaz..

potaya sokmakla kalmadık şampiyon yapabiliriz tahminim başağa vurup bjk le berabere kalırız gider anadolu takımının birine yenilir feneri şampiyon yaparız

Son 2-3 haftadir tüm skorlar istisnasiz aleyhimize gelisti. Yarin de serefsiz takima yenilip tüyü dikeriz. Sonra da ver elini 4. lük + men.

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum
Skorlarla menin baya alakası var inandım hadi tamam yav sadece polynna değilsin ondan böyle konuşuyorsun :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Son 2-3 haftadir tüm skorlar istisnasiz aleyhimize gelisti. Yarin de serefsiz takima yenilip tüyü dikeriz. Sonra da ver elini 4. lük + men.

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum
Sen de o tüyün üstüne oturursun artık. Skorlarla menin baya alakası var inandım hadi tamam yav sadece polynna değilsin ondan böyle konuşuyorsun :D

Raporladim.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ben seni çoktan raporladım zaten tüyün üstüne oturmakta ne var ki ? Ben her gün yastığın üstüne otururum mesela yumuşacık.
İlker acımamış :)

TapaTalK

Benden dolayi peki bi acin var alper, oysa ben seni tam cikaramadim. Ne yapmistim sana :-)

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt