Süper Lig 17/18 H:29 | Sivasspor 1-2 Fenerbahçe | MS | 14 Nisan - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig 17/18 H:29 | Sivasspor 1-2 Fenerbahçe | MS | 14 Nisan

Fener 6'da 6 yapacak ve son haftaya kadar şampiyonluğu kovalayacak hatta biz Başakşehir ve Beşiktaşla berabere kalırsak şampiyon bile olabilir dediğimde dalga geçtiniz. Aziz Yıldırım olduğu sürece temiz futbol mu izlenir!!!

Siz Aziz Yıldırım şakşakçılığı yapmaya devam edin. Bu 6 hafta boyunca hepimizi kanser edecek!

Fener 6'da 6 yapacak ve son haftaya kadar şampiyonluğu kovalayacak hatta biz Başakşehir ve Beşiktaşla berabere kalırsak şampiyon bile olabilir dediğimde dalga geçtiğiniz. Aziz Yıldırım olduğu sürece temiz futbol mu izlenir!!!

Siz Aziz Yıldırım şakşakçılığı yapmaya devam edin. Bu 6 hafta boyunca hepimizi kanser edecek!

Biz başakşehirle berabere kalırsak bjk şampiyon olur bunu net olarak görüyorum yarın maçı alamazsak kalan 5 maçta anca 2 maç alırız malatya ve göztepe.

Her maç şikeyse oturup bu maçları niye izliyorsunuz?

Sivas, Başakşehirle Beşiktaş'ı çatır çatır yendi, sen gidip aptal gibi yenildin.

Şu anda da kötü durumdalar ona rağmen puan alırsalar ne diyeceksiniz çok merak ediyorum.

Satılıktır degildir bilemem ama ben bizimkilere kızıyorum ,hadi derbiler tamam,Kasimpasa,Malatyaspor,Sivas,Gencler,Antalya gibi les takimlara su bile vermemek gerekirken biz kimine 1kimine 3 puan verdik hem de rezil oynayarak.

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Gb maçı hariç kızdığım maç yok benim hiç maç veremiyecek değiliz puan kaybı illa olur leş takım değil sivas, paşa, gb daha öncede yazdım tekrar yazıyorum.

Sivas, bjk ve başakşehiride yendi bizide yendi.

Gb, başakşehiri yendi, bjkyle berabere bizide yendi.

Paşa, bjkyle ve başakşehirle berabere kaldı bizi yendi.

Biz yenilmeyip berabere dahi kalsaydık iş tamamda olmadı yenildik sıkıntı orda rakipleri yerin dibine sokarsan sana böyle tokatı basarlar.

Sivas'ın Avrupa hedefi falan yok belli ki. Kone, Bifouma falan böyle değildi ligin ilk yarısı.

İkinci yarı nefes falan kalmaz bunlarda. Fark olur maç.

Aykut Kocaman: "Sivasspor'un geçen hafta 6 tane sarı kart sınırında oyuncusu vardı. Maçı 4 faulle bitirdiler. Bilmem ne demek istediğimi anlatabildim mi?"

DawQoNBWAAARyDv

Üst Alt