Süper Lig 17/18 H:30 | Alanyaspor 2-3 Galatasaray | MS | 21 Nisan - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig 17/18 H:30 | Alanyaspor 2-3 Galatasaray | MS | 21 Nisan

zilyon tane yabancıları var vay be biri bile cezalı değil ahh,nagatomu'nun sarısı aklıma geldi duvarları yumruklıcam eyyamla bize daha kolay sarı veriyolar

Malatya erol bulut yani akbilspora çalıştığı için rakibe özellikle sınırdaki topçular kart göstertmemek için sahaya çıkıyor tek işleri bizi bozmak malatyanın kaç maçtır takip ediyorum hep aynı şey.

Alanyanın bizden sonraki kalan 3 maçı ligin orta sıralarındaki takımlarla. Sadece osmanlı maçı var, osmanlı da ilk 2 maçı alamazsa %90 gider aşağıya. alanya da tuzu biberi olur..

Hep söylüyorum Arena'daki gibi önde baskıyı deplasmana yansıtabilirsek bu tür anadolu takımlarını her türlü yeneriz. Tabi Gençlerbirliği gibi 150 defansla oynayan takımlar için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.

biz neden hic şut cekmiyoruz ligin en az şut ceken takımlarından biriyiz yasakmı şut cekme

barcamıyız biz basındaki dallamalardan biride sormuyor hocam neden takımınız hic sut cekmiyor diye

Cünkü sut cekecek adam yok takimda.

Süper kadro kurdu Tudor denen Hirvat hiyari.

yok yahu feghouli her oynadıgı takımda şutör adamdı hatta bu konuda bencildi bile sürekli şut arardı

belhanda da aynı sekilde nicete misal şut ceken adamdı

garry denen apaçide eskiden daha cok şut denerdi

biz denemiyoruz bile sıkıntı o fenerde cokmu iyi şutörler var ama hepsi deniyor

bizim avareller sanırsın barcayız cityiz illa iceriz girecez

10 tane yardımcı var biride hocayı uyarmıyormu anlamıyorum

Bu maçta Donk, Sinan, Denayer kesin oynamalı. Linnes de düşünülebilir. Mariano deplasmanlarda bir tuhaf oluyor.

Üst Alt