Süper Lig 17/18 H:30 | Alanyaspor 2-3 Galatasaray | MS | 21 Nisan - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig 17/18 H:30 | Alanyaspor 2-3 Galatasaray | MS | 21 Nisan

TFF altta yazılı 4 hakemden herhangi birini bu maç için atarsa, geçmiş olsun Alanya maçında beraberliği zor görürüz. Dua edin bu 4 hakemden herhangi biri gelmesin. Federasyon talimatı alan eyyamcı hakemler hepsi Galatasaray düşmanı tarafsız maç yönetmezler bunlar

Ali PALABIYIK
Cüneyt ÇAKIR
Halis ÖZKAHYA
Fırat AYDINUS

Bu maç için gelmesini kuvvetle muhtemel beklediğim 4 hakem adayım aşağıda yazılı inşallah 4 hakemden biri gelir bu Alanya maçı için:

Özgür YANKAYA
Bülent YILDIRIM
Barış ŞİMŞEK
Mete KALKAVAN

ali palabıyık epeydir bizim maça vermiyorlar. o olacaktır bence.
bülent yıldırım fb maçını fena yönetmemişti aslında o da olabilir.

Cok gol yiyen ama ayni zamanda cok iyi hucuma cikan bir takim ile karsilasacagiz

Acik alan bulacagimiz icin beklenenden kolay gececegini dusunuyorum

TFF altta yazılı 4 hakemden herhangi birini bu maç için atarsa, geçmiş olsun Alanya maçında beraberliği zor görürüz. Dua edin bu 4 hakemden herhangi biri gelmesin. Federasyon talimatı alan eyyamcı hakemler hepsi Galatasaray düşmanı tarafsız maç yönetmezler bunlar

Ali PALABIYIK
Cüneyt ÇAKIR
Halis ÖZKAHYA
Fırat AYDINUS

Bu maç için gelmesini kuvvetle muhtemel beklediğim 4 hakem adayım aşağıda yazılı inşallah 4 hakemden biri gelir bu Alanya maçı için:

Özgür YANKAYA
Bülent YILDIRIM
Barış ŞİMŞEK
Mete KALKAVAN

Mete'yi tuhaf karşılayanlar olabilir de,atanırsa ben ortada maç yöneteceğini hatta lehimize hatalar yapacağını bile düşünmüyor değilim.

Alanya çok gol yiyor algısını kafanızdan atın artık.Susiç dönemindeki Alanya yok sahada.Daha derli toplular.Son 6 maçta 5 gol yemiş adamlar.Son 6 maçta 2 gol yedikleri maçta yok.O yüzden eski dönemdeki gibi leblebi gibi pozisyon veren bir takım hayal etmeyin.Sonra bu ne yaaa demeyin.Ben özellikle son 2-3 maçtır adamları izliyorum hiç öyle kolay pozisyon veren bir takım da değiller.Ne yapıp edip erken gol bulmalıyız

Üst Alt