Süper Lig 17/18 H:31 | Galatasaray 2-0 Beşiktaş | MS | 29 Nisan - Sayfa 136 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu Turgay Demirede fena çakmışız, ne pis çirkef herif yahu. Gerçi adam değilki yenilgiyi adam gibi kabullensin

O gerizekali dunyanin en ezik yorumculardan biri. adamin orada olma nedeni surekli ofkesini nefretini Galatasaraya kusmak.
Ben onlara soyluyorum, eufadan fifadan ceza gelecek. ben uyariyorum. goreceksiniz. diye felaket telalligi yapti. Ki aslindan gonlunden geceni soyluyordu. Geberdi de geberdi Galatasaray ceza alsin diye.

Basaksehirin kazanmasinin ardindan ve bizim derbi mactan önce dedim:

Eger biz tüm maclarimizi (yani o an oynanmamis derbi dahil) kazanacaksak, Basaksehirin takilmasini pek te istemiyorum. FB ve BJK 3. ve 4. olsunlar...

Ha misal haftaya basak takilirsa, bi beraberlik kredimiz oluyor. FB ve BJK ye karsi zaten o kredi su an mevcut, tek sikinti basAKboylar.

Dursun Tudor a.ş derbi fakiri olmuştu çok şükür ayarlarımıza geri döndük

Lige Fatih terimle başlasak ne başaktan 5 yer ne beşiktaş takımından 3 yerdik. Feneri de içerde tokatlar şampiyonluğu son 4 hafta garantilerdik

İmparator uzun yıllar kalırsa feneri bilmem de beşiktaş 2-3 sene galibiyet göremez

TapaTalK

önemli bir maçtı fakat bana göre büyütülecek bir galibiyet değil. Ya da şaşırtıcı bir skor değil deyim.
Karşımızdaki takım bjk olduğundan kafam rahattı sivas falan olsaydı daha çok çekinirdim

Antu ya bayılıyorum ya :D

çördüklü1907 - 29.04.2018 22:57

6s kalan maçları güle oynaya alır ve şampiyon olur maalesef...20 yılı aşkın yardım görüyorlar bir yerlerden. Alıştık yıllarca 6s li federasyon‚ mhk ve hakemler‚ devlet yardımları. Bu ülkede 6s istesin her yıl şampiyon olur. Çarklar her zaman onlar için döner. Bakmayın bjk nin geçen iki yıl şampiyon olduğuna. 3. yıldızı kargalara takmak için şampiyon olmalarına izin verildi..6s beşinci yıldızı takana kadar biz şampiyon olamayız...6s bu yıl yine hakem yaedımı görüyor ve bundan sonraki üç maçını hakem ve oynayacağı takımlardaki 6s artığı oyuncu ve td.lerin yardımları ile rahatça alacak.

Adamlar hayal dünyasında yaşıyor çok ayrı bir kafa. Ezberlemişler iki cümle tekrar tekrar söylüyorlar. Gerçekliği, şu andaki mevcut durum falan umurlarında değil. Sinsi bir şekilde bu algı yönetimini yapmaktan zevk alıyorlar çünkü içten içe bilseler de söylediklerinin doğru olmadığını, bu algı yönetimini devam ettiriyorlar eninde sonunda bize zarar vereceğini bildikleri için.

Çok tehlikeli sinsi bir camia olduklarını her olayda kanıtlıyorlar. Bakmayın bizle iyi olduklarına biz bu sene ve seneye şampiyon olalım görün yapacakları çirkeflikleri.

Üst Alt