Süper Lig 17/18 H:31 | Galatasaray 2-0 Beşiktaş | MS | 29 Nisan - Sayfa 137 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
benim ilk postum orada millet kareografi var yazmıştı ben yok demiştim
sonra olacak diye yalandan haberler türedi bizde var dedik

Puhahahaha duyumcular koreografi duyumuna da mi basladi

Rocky falan deniyordu bence yapilmamasi iyi oldu her mac her mac gerek yok ayrica isin icine sacma sapan siyasi mesajlar girmeye baslamisti

Terim'in kupaya yuruyen askerleri ve stadi yanan fenerli koreografileri yeterince iyiydi, gerek yok oyle zirt pirt yapmaya. Bu tarz ozel seyler icin yapilabilir. Taraftar muazzamdi dun, pankartlari da cok guzel bu sene uA'nin.

Antu ya bayılıyorum ya :D

çördüklü1907 - 29.04.2018 22:57

6s kalan maçları güle oynaya alır ve şampiyon olur maalesef...20 yılı aşkın yardım görüyorlar bir yerlerden. Alıştık yıllarca 6s li federasyon‚ mhk ve hakemler‚ devlet yardımları. Bu ülkede 6s istesin her yıl şampiyon olur. Çarklar her zaman onlar için döner. Bakmayın bjk nin geçen iki yıl şampiyon olduğuna. 3. yıldızı kargalara takmak için şampiyon olmalarına izin verildi..6s beşinci yıldızı takana kadar biz şampiyon olamayız...6s bu yıl yine hakem yaedımı görüyor ve bundan sonraki üç maçını hakem ve oynayacağı takımlardaki 6s artığı oyuncu ve td.lerin yardımları ile rahatça alacak.

1525074344490.png
bu neyin kafası?

Galatasaray hakemlerden destek görüyormuş! YBSG please..

Puhahahaha duyumcular koreografi duyumuna da mi basladi

Rocky falan deniyordu bence yapilmamasi iyi oldu her mac her mac gerek yok ayrica isin icine sacma sapan siyasi mesajlar girmeye baslamisti

Terim'in kupaya yuruyen askerleri ve stadi yanan fenerli koreografileri yeterince iyiydi, gerek yok oyle zirt pirt yapmaya. Bu tarz ozel seyler icin yapilabilir. Taraftar muazzamdi dun, pankartlari da cok guzel bu sene uA'nin.
pankart olayını çok ince çalışıyorlar bilgisayardan tek tek ayarlıyorlar. Kareografiyi fener maçlarında yaptık çoğunda 1 ya da 2 galibiyet var
uğursuz mu ne geliyor ondan yapmıyorlar. Bide çok uğraştırıcı iş 2-3 hafta önceden başlıyor çalışmalar. Yaparız ama elbet :D

pankart olayını çok ince çalışıyorlar bilgisayardan tek tek ayarlıyorlar. Kareografiyi fener maçlarında yaptık çoğunda 1 ya da 2 galibiyet var
uğursuz mu ne geliyor ondan yapmıyorlar. Bide çok uğraştırıcı iş 2-3 hafta önceden başlıyor çalışmalar. Yaparız ama elbet :D

Seneye fenere iceride bir seyler hazirlamaliyiz suphesiz, Aziz baskanimi da onore edecek

Feghouli belhanda ve garryzeka hücum hattıyla buralarda olmamız mucize bjk nin quresma babel talisca üclüsüyle yer degistrelim her maç 4-5 gol atar rakipleri ezeriz

Adamlara koyduk geçirdik hala bilinç altında bir Beşiktaş güzellemesi. Hayır 4-5 gol falan atamazsın bu kadar temposuz- Babel hariç- bir hücum hattı ile bazı maçlar çakar geçersin bazı maçlar da dün olduğu gibi ezilir geçilirsin.

Abartmayın şu adamları bu kadar.

DcAlmlqXcAEAnCp.jpg

Üst Alt