Süper Lig 17/18 H:31 | Galatasaray 2-0 Beşiktaş | MS | 29 Nisan - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Olaylı derbi sonrası TFF resmen BJK ye tecavüz etti. Şimdi ateşlerini söndürmek için bizim maça göz dikmiş olabilirler. Bekleyip görücez. Onun dışında her türlü gömeriz arenaya ...

Cumartesi günü Florya Metin Oktay Tesislerine mi yoksa stada mı gideyim karar veremedim.

Eğer Florya'da taraftara açık antreman yaparlarsa oraya giderim yoksa boşuna Florya'ya gitmenin anlamı yok sanırım.

O zaman da Statta müze gezerim biraz oradan da Vadi İstanbul falan geçsin şu zaman artık.

Biran önce gelsin şu Pazar akşamı beklemeye sabrım kalmadı.

Heyecan bir yandan stres bir yandan gözlerimi kapatıp açtığımda Pazar akşamı olmuş bir şekilde statta bulmak istiyorum kendimi.

Beşiktaş'a koyacağız başka yolu yok.

Malatya maçında seyircisiz oynamaya razıyım varsın kombinemiz de iptal olsun.

Lakin bu maçta Şenol Güneş başta olmak üzere tüm Beşiktaşlı oyunculara sırasıyla güzelce bir saymak istiyorum.

Hatta gizlice bir kaç pet şişe maça sokabilirsem maça, Şenol Güneş'in başına isabet ettirmek için dakikalarca isabet almaya çalışacağım.

Stat kapılarını kapatacağız değil mi arkadaşlar nasıl olsa kaçamazlar dışarıya :D

Malatya maçında seyircisiz oynamaya razıyım varsın kombinemiz de iptal olsun.

Lakin bu maçta Şenol Güneş başta olmak üzere tüm Beşiktaşlı oyunculara sırasıyla güzelce bir saymak istiyorum.

Hatta gizlice bir kaç pet şişe maça sokabilirsem maça, Şenol Güneş'in başına isabet ettirmek için dakikalarca isabet almaya çalışacağım.

Stat kapılarını kapatacağız değil mi arkadaşlar nasıl olsa kaçamazlar dışarıya :D

Kusmusun bilader? Bu saatden sonra her ic saha maci onemli

denayer maiconla gol yiyecegimiz 99% kesinlesti

o yüzden buldugumuz her pozisyonu mutlaka degerlendirmemiz lazim

allahtan burak yilmaz takimimizda yok artik

Üst Alt