Süper Lig 17/18 H:31 | Galatasaray 2-0 Beşiktaş | MS | 29 Nisan - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Malatya maçında seyircisiz oynamaya razıyım varsın kombinemiz de iptal olsun.

Lakin bu maçta Şenol Güneş başta olmak üzere tüm Beşiktaşlı oyunculara sırasıyla güzelce bir saymak istiyorum.

Hatta gizlice bir kaç pet şişe maça sokabilirsem maça, Şenol Güneş'in başına isabet ettirmek için dakikalarca isabet almaya çalışacağım.

Stat kapılarını kapatacağız değil mi arkadaşlar nasıl olsa kaçamazlar dışarıya :D
Saçmalama be kardeşim. Takıma odaklanın.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Babel ve kartalişkaya ; Donk ve fernandoyu adam adama versin belhanda da orta alandan itibaren presle talişkanın peşine takılsın.
Quaresmanın da pas yolu kesildi mi yenme ihtimalimiz kesin. :cool:

taliskayı yedek bırakmak gibi bir kumar asla oynamaz şenol zaten onun yerine oynayacak olan oğuzhan en son ıslıklanarak çıkmıştı malatya maçında.
mağlubiyette verecek cevap bulamaz kimseye.
zaten yenilmekten başka çareleri yok.

Bu maçı alacağız şampiyonuz diye sıp kesiyrum 1 haftadır ben ne desem tersi çıkar acayip tırsıyorum normalde hep temkinli davranırım hatta gençler maçından sonra bu iş bitti dedim ama forumda öyle bir atmosfer var ki gaza geldim :)) İnşallah bu sefer dediğim birşey çıkar osmanlı başaka biz de kargaları çakıp şampiyon olacağız

Rodriguez Nagatomo performanslari skoru etkileyecegini düsünüyorum. Bu ikiliye çok is düsecek. Besiktasin zayif yönü olan Sol kanadi otobana çevirmeliyiz. Q7 nin defansa katkisi vasat oldugunu düsünürsek Nagatomonun çikislari çok önemli olacak.

Koyalım şu tinerci gerzeklere be
c83f2577b1564ee344c51e4b1db6c6b1.jpg

Malatya maçında seyircisiz oynamaya razıyım varsın kombinemiz de iptal olsun.

Lakin bu maçta Şenol Güneş başta olmak üzere tüm Beşiktaşlı oyunculara sırasıyla güzelce bir saymak istiyorum.

Hatta gizlice bir kaç pet şişe maça sokabilirsem maça, Şenol Güneş'in başına isabet ettirmek için dakikalarca isabet almaya çalışacağım.

Stat kapılarını kapatacağız değil mi arkadaşlar nasıl olsa kaçamazlar dışarıya :D

Kardeş yanlış anlama inşallah yaparsın da yanındaki Galatasaraylılar seni ıslak odunla bir güzel döver. İşin şakası tabii ki ama maça odaklanıp takıma maçı kazandırmak en büyük ceza olacaktır bu tinercilere. Yendiğimiz vakit Beşiktaşın gideceği yer UEFA Avrupa Ligi. Rüyadan uyanacaklar. Şenol sene sonu Beşiktaştan gidebilir bile. Dağılma süreci başlayacak. Çok önemli bir maç. O yüzden takıma destek olmak en iyisi, tinercilere en büyük ceza.

Üst Alt