Süper Lig 17/18 H:31 | Kasımpaşa 1-4 Fenerbahçe | MS | 28 Nisan - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig 17/18 H:31 | Kasımpaşa 1-4 Fenerbahçe | MS | 28 Nisan

Yav biraz kendinize gelin. Her Fener maçı her Beşiktaş maçı sonrası millet karaları bağlıyor direkt.

Bunlar hep Dursun denen o şerefsiz köpeğin eserleri. Camianın kulübün taraftarların hepsinin şevkini kırdı 3 senede .

Sıfır özgüven bıraktı. En küçük darbede hemen yıkılıyor herkes. Ki şu Fenerin maç kazanması falan bizim için hiç hiç bir önem sarf etmiyor. Şampiyonluk tamamen kendi elimizde, kimsenin eline muhtaç değiliz kimsenin puan kaybetmesini beklemenize falan gerek yok ipler tamamen kendi elimizde.

Ne diye her maç sonrası buralar ağlama duvarına dönüşüyor anlam veremiyorum. Biraz kendinize gelin yahu.

Sonra bana hep olumsuz düşünüyorsun falan dersiniz. Biraz dik durun yav. Yarın şampiyonluk icin en büyük önemi taşıyan maçımız var.

sent via GSC

Ooo oyle bir hak olsa ben herkese fatality yapardim kadim dostum fakat iste kural ve kanunlar musade etmiyor

Sutopcu adamiz demir yumruk :)

Buna ragmen burasi zeka carpistiracak er meydani

Sen fena degilsindir normalde , neden bu olcude gerildin ?
Ben terbiyesizliğe gelemem Sinan.Sen,mesela yaşına 22 yazmış bir adam seninle böyle ukalaca konuşursa çok takmazsın ama benim cinlerim tepeme çıkar işte.Burda bir laf diyorsak arkasında bir dayanağımız vardır.Olur veya olmaz ama bir mantığı vardır.Kalkıp benim yazdığıma sen kuşsun o yüzden böyle yazıyorsun derse birisi ben senin gibi hoş göremiyorum işte.Herkes aynı yapıda değil.Ciddi diyorum şunu normal hayatta yüzüme dese çok kötü yaparım

Ben terbiyesizliğe gelemem Sinan.Sen,mesela yaşına 22 yazmış bir adam seninle böyle ukalaca konuşursa çok takmazsın ama benim cinlerim tepeme çıkar işte.Burda bir laf diyorsak arkasında bir dayanağımız vardır.Olur veya olmaz ama bir mantığı vardır.Kalkıp benim yazdığıma sen kuşsun o yüzden böyle yazıyorsun derse birisi ben senin gibi hoş göremiyorum işte.Herkes aynı yapıda değil.Ciddi diyorum şunu normal hayatta yüzüme dese çok kötü yaparım

Sana son bir sorum var , ama onemli

Sinan,abuk sabuk birşeyse hiç sorma lütfen

Degil harbiden soracagim . Her mesajina katik ettigin bir cumle oluyor , reel hayatta olsa sunu yapardim boyle ederdim gibisinden

Guzel de , tut ki cok haklisin ve karsinda 5 yas kucugun alay edercesine damarina basiyor , bir de uzerine yurudugunde paketleyip atiyor seni kenara

Bu olasiligi hic dusunmuyor musun ? Yani insanlarimizda bunu yapardim sunu ederdim tavri oluyor da ondan sordum , haksiz olan kisinin de sana fiziksel gucte ustun cikma riski var onu diyorum

Sorum buydu

Degil harbiden soracagim . Her mesajina katik ettigin bir cumle oluyor , reel hayatta olsa sunu yapardim boyle ederdim gibisinden

Guzel de , tut ki cok haklisin ve karsinda 5 yas kucugun alay edercesine damarina basiyor , bir de uzerine yurudugunde paketleyip atiyor seni kenara

Bu olasiligi hic dusunmuyor musun ? Yani insanlarimizda bunu yapardim sunu ederdim tavri oluyor da ondan sordum , haksiz olan kisinin de sana fiziksel gucte ustun cikma riski var onu diyorum

Sorum buydu
Kimin gücü kime yeterse artık.Adam beni paketleyecek diye her dediğini sindirecek halim de yok

Boşuna hesap kitap yapmayın, yarınki maçı biz kazanırsak biz, bjk kazanırsa bjk şampiyon olur, berabere biter ise de yine ya biz ya bjk şampiyon olur.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Beyler yarin yenemezsek zaten sampiyonlugumuz gitti demektir. Biz olamadiktan sonra kimin oldugunun bir onemi varmi ? Koyun gitsin. Biz yenip bu havayi dagitacagiz insallah

Yarinki maçı net kazanmalıyız.Başakşehir puan kaybederse beraberlik de kötü olmaz ama yarın kazanmak şart.Fener Karabük maçında averajı da düzelteceğinden mağlup olmamalıyız.

Üst Alt