Süper Lig 17/18 H:31 | Kasımpaşa 1-4 Fenerbahçe | MS | 28 Nisan - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig 17/18 H:31 | Kasımpaşa 1-4 Fenerbahçe | MS | 28 Nisan

Benim de dilimde tüy bitti averaj hesapları bu sene önemli olacak diye diye. Antalya maçında hatta 6-7 yapabilirdik geri çekildik. Beşiktaş maçını kaybettiğimiz an 1 hafta sonra 4. oluruz averaj yüzünden. Öyle 4 maç 12 puan demekle olmuyor bu işler, her şeyi düşünmek lazım.
Besiktasi yenecegimiz icin problem yok.

İçime doğuyo fener ligi 2.bitirecek

Lig sonu sıralama

1) Galatasaray
2) Fener
3) Beşiktaş
4)Başak

Aykut-İmparator kapışmasın da bir 2.lik daha hayırlı olsun fenere

TapaTalK

Adamların fikstürü çok kolaydı hep relaks takımlarla oynadılar son 4 maçtır. Kalan 3 maçtada yine görece kolay maçları var. Bu 3 maçta bursaya 2, karabüke 4 fark atarlar. Son maç konya maçının normalde zor olması lazım. Ama eğer o maça kadar konya kalmayı garantilerse ne kadar averaj lazımsa o kadar atarlar. Açıkçasıbizim 4 maçta en az 10 puan almamız lazım muhakkak.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Averaj hesabı yapanlara soru akbilsporun maç kaybediceğini nerden biliyorsunuz ben emin olamıyorum bence yenilgiyi bırakın 1 puan kaybetme lüksümüz yok.

Yahu averaj hesabi yapmayin diyorsunuz da yarin Osmanli Basak'i biz de Besiktas'i yenince puan durumu:

Galatasaray 66
Fenerbahce 63
Besiktas 62
Basaksehir 62

oluyor. E haliyle bir maglubiyet kredisi ediniyoruz ama averaj sikintisi cekmemiz cok muhtemel. Bu yuzden bu maglubiyet kredisi artik beraberlik kredisi oldu.

Yahu averaj hesabi yapmayin diyorsunuz da yarin Osmanli Basak'i biz de Besiktas'i yenince puan durumu:

Galatasaray 66
Fenerbahce 63
Besiktas 62
Basaksehir 62

oluyor. E haliyle bir maglubiyet kredisi ediniyoruz ama averaj sikintisi cekmemiz cok muhtemel. Bu yuzden bu maglubiyet kredisi artik beraberlik kredisi oldu.

Abicim şu hale gelen tabloda terim bırakır mı daha oha yani ya nasıl düşünüyorsunuz böyle bişey

Galatasaray 66
Fenerbahce 63
Besiktas 62
Basaksehir 62

Ben de bunu anlatmaya çalışıyorum. Nereden bakarsan bak averaj stres açısından çok can yakacak yarından sonra.

Galatasaray 66
Fenerbahce 63
Besiktas 62
Basaksehir 62

Abicim şu hale gelen tabloda terim bırakır mı daha oha yani ya nasıl düşünüyorsunuz böyle bişey
İmparator bırakmaz ama bu takım kırılgan bizim camia ile uyuşmayan bir takım

Bu sene ligin son maçında şampiyonluğu vericeksiniz fener gibi deseler şu takıma bir bakarım ve düşüncelere dalarım

TapaTalK

Üst Alt