Süper Lig 17/18 H:32 | Akhisarspor 1-2 Galatasaray | MS | 6 Mayıs - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Mumkun degil, Bursa'ya 3 atsalar biz de 2 farkla yenilsek esitleniyoruz.

Kalan iki macta averaj gerekince hocam gerekeni yapar, birden potaya giren fener de dunyalari kacirmaya baslar.

Karabük maçları var daha adamların.

Averaj ile şampiyon olamayız.

Zaten Başakşehir puan zor kaybeder.

3 maç 9 puan başka yolu yok.
Averaj durumu olursa aziz kamyon dolu para yollar karabüke ki on tane atsalar kimse sesini çıkaramaz bu karabüke. Galatasarayda 7 tane attı derler

Sivas puan alamazsa paso uğraşırım senle haberin olsun

Acikcasi kangala binen Abdullah capsini hak ederim

Sana kalsa her hafta kucaktan kucağa geziyoruz :D:D

Bjk, Ts ve Basaksehir'i yenecegimizi belirtmistim; Kadikoy'den puanla donecegimizi de. Gencler ve Alanya'ya maglubiyet dedim, onlari da az daha biliyordum.

Averaj durumu olursa aziz kamyon dolu para yollar karabüke ki on tane atsalar kimse sesini çıkaramaz bu karabüke. Galatasarayda 7 tane attı derler

Daha once de sike yaptilar, yine yapsinlar. Onlarin sikesi anca Trabzona yeter.

Dünkü galibiyetten sonra bir şampiyonluk havası oluşmuş gibi oldu ama umarım rehavete yol açmaz. Çünkü kalan 3 maçta alınacak 1 beraberlikte Başakşehir'in, 1 mağlubiyette Fenerbahçe'nin ardına düşeriz. 6 haftadır o haftanın en kritik maçını biz oynuyoruz ve fikstüre bakılırsa kalan 3 haftanın da en zor fikstürü bizde. Hem rakiplerin 1'er deplasmanı varken bizim 2 deplasmanımız var, hem de onlar daha rahat durumda takımlarla oynarken biz küme düşme ihtimali olan Akhisar ve UEFA hedefi olan Göztepe ile oynayacağız. Ayrıca hem eski fb futbolcusu, hem de eski Başakşehir antrenörü olan Erol Bulut da takımını ekstra motive edebilir Malatya maçında. O yüzden ben hala çok temkinli olmamız gerektiği kanısındayım. Çok değil 20 günlük bir konsantrasyona ihtiyaç var. 20 Mayıs akşamı kutlamalara katılmak adına..

Üst Alt