Süper Lig 17/18 H:32 | Fenerbahçe 2-1 Bursaspor | MS | 6 Mayıs - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig 17/18 H:32 | Fenerbahçe 2-1 Bursaspor | MS | 6 Mayıs

Esekler adam olur ifb olmaz diye bir laf vardir..
Kendi maclarindan cok bizim maci konusuyorlar o yüzden 100de 100 puan kaybedecekler

totemleri hazırlayın beyler. akbilspor maçındaki gibi bi mucize lazım puan kaybı için yoksa imkansıza yakın bursanın puan alması

Günlük harclik icin tek Mac 200-300 euro basilacak kadar garanti bir FB galibiyeti

Gesendet von meinem XT1580 mit Tapatalk

Bugün kazanırsak biter bu iş.. Bu mallar son maç 3 tane şampiyonluk verdi. Bunun tramvasıyla ümitliler onlarada olur diye:) böyle umutlanmaları daha zevkli aslında yine koyacağız.selametle...

herifler şike yaparken averajı bile hesaplayıp şike yapmışlar. arada dağlar kadar fark vardı 3-4 maçta averajı erittiler üstelik sivas kayseri kasımpaşa gibi takımlara karşı.

Bursa kafa olarak rahat diyordum ama baktım da azda olsa riskli durumdalar 39 puanla düşmek büyük bir başarı olur ama olsun maçı salmayabilirler.

Haftaya ts maçları var vermek zorundalar geçen yıldan borç var.

Bu maçta yenilirse 39 puanda kalır olmaz ya gb 2 maçı alırsa 36 olucak son maç gb deplasmanında bursa, gb yendiği an bursa düşüyor.

Tabi daha farklı senaryolarda olabilir osmanlı, konya falanda 39 puana ulaşabilir.

Bursa kafa olarak rahat diyordum ama baktım da azda olsa riskli durumdalar 39 puanla düşmek büyük bir başarı olur ama olsun maçı salmayabilirler.

Haftaya ts maçları var vermek zorundalar geçen yıldan borç var.

Bu maçta yenilirse 39 puanda kalır olmaz ya gb 2 maçı alırsa 36 olucak son maç gb deplasmanında bursa, gb yendiği an bursa düşüyor.

Tabi daha farklı senaryolarda olabilir osmanlı, konya falanda 39 puana ulaşabilir.
Şampiyonluk barajı 73 puana düştüğü için doğal olarak kümede kalma puanı 39'a yükseldi.
Dediğin gibi 39 bile ikili averaj göz önünde bulundurursak yetmeyebilir.

Gscimbom Mobile

Üst Alt