Süper Lig 17/18 H:34 | Göztepe 0-1 Galatasaray | MS | 19 Mayıs | ŞAMPİYONUZ ! - Sayfa 122 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Forumun durumu yüzünden pek yazamadık ama genel bir değerlendirme yapacak olursam gole kadar inanılmaz stresli bir maçtı. Gol tam vaktinde geldi. Ben Gomis yine atamayacak dedim ama sanırım penaltıdan önce Fernando kaleyi tutturmaya özen göstermesi konusunda uyardı ve golü yaptı. Bundan önce attığı penaltılarda da sadece kaleyi tutturmaya çalışsa golü atardı. Onu Serkan’ın Konya maçında yaptığı penaltı kurtarışı etkiledi ama aslında orada iyi vurmuştu, o kurtarış Serkan’ın başarısıydı. Sonra ne olduysa her penaltıda abanmaya başladı. Şükür bu maç akıllanmış. Golü atmasaydık kazaya kurban gidebilirdik, şükür ki winnerlık genlerimiz konuştu ve atarak kazandık. Şımarık ve hadsiz, görgüsüz Göztepe seyircisine koyduğumuz için de ayrı bir tatmin oldum. Umarım seneye düşerler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu Fenerliler niye penaltıya penaltı değil diyor?Kol gibi penaltı değil mi?

Şampiyon olduğumuz için geri kalan teferruatlar fazla konuşulmadı ama bence önümüzdeki sezon da deplasmanlarda oynamamız gereken oyun budur

Takımın tempo ve mücadelesini üst seviyeye taşıyacak çift yönlü 1 merkez orta saha

Takımın savunmasını çekip çevirecek 1 "şef" stoper

Takviyesi ile gerçekten deplasman sorunumuzu çözüp seneye ligin fişini çok daha erkenden çekebiliriz ...

Evet üstatlar "2018-2019 Sezonu Yaz Transfer Dönemi" nöbetini açın da artık oyuncu bulmalara, kadro kurmalara başlayalım.

Ayrıca yine "2018-2019 Sezonu Şampiyonlar Ligi" hit olmasını beklediğim ikinci başlık. Bu iki başlıkta gezer dururuz artık.

Zira futbolda uzunca bir süre ara var. Galatasaray'ımızın bir sonraki maçı ne zaman belli değil. Allah'tan 25 gün sonra Dünya Kupası maçları var da yine bir şekilde futbolun içinde kalırız yaz boyu.

Ulan nasıl şampiyon olduysak forumu unuttum

Ksnenskskskkslamsnjsbs diye bağırasım var hala..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Harbiden böyle sinir stres icine Mac boyunca... Felaket ter felan basti üstümü cikarma durumuna kadar geldim... Sonunda bitti bu kodugumun Sezonu. Hepimiz az cok saglikli atladik... Bugünler de bi Doktora gitsek iyi olur yine de, bir Kalp felan baktirmak gerek :D

Evet üstatlar "2018-2019 Sezonu Yaz Transfer Dönemi" nöbetini açın da artık oyuncu bulmalara, kadro kurmalara başlayalım.

Ayrıca yine "2018-2019 Sezonu Şampiyonlar Ligi" hit olmasını beklediğim ikinci başlık. Bu iki başlıkta gezer dururuz artık.

Zira futbolda uzunca bir süre ara var. Galatasaray'ımızın bir sonraki maçı ne zaman belli değil. Allah'tan 25 gün sonra Dünya Kupası maçları var da yine bir şekilde futbolun içinde kalırız yaz boyu.
Sampiyonlar Ligini dün acmistim aslinda. Modlar isimi degistirmis. 18-19 CL diye kalabilirdi aslinda

Üst Alt