Süper Lig Fikstürü Çekildi - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig Fikstürü Çekildi

Cevap: Süper Lig Fikstürü Çekildi

ne raklari yahu?

Gs 80 puan, fb 70 puan

lig bitmis 34 hafta bitmis, simdi böl bakalim iki takimin puanlarini 2 ye.

play offlara 1. olan takim kac puanla basliyor?

40

ikinci olan takim kac puanla basliyor ?

35

play offlarda baslarken birinci ve ikinci takimin arasindaki puan farki 5 oluyor dolayisiyla.

benim matematigim yok denilecek kadar az, ama senin hic yokmus

ya ozur dilerim ;)

yok yahu, ne özürü, ben sadece harbiden kafayi mi yedim diye stres yaptim sen öyle kesin konusunca

dünden beri bu play off hakkinda her ihtimali kafamdan , sistemi anlamak icin buyuk ugras veriyorum 2 gundur ))

cikan sonuc, play offlara avantahli bir sekilde girmek isteyen, 2. olan takima mumkun oldukca cok fark atmali, fark 10 puanin altinda olursa, isleri baya zor.

Farzı misal puanımız 75.İkiye bölünce buçuklu mu olacak puanlar?:eek:

o zaman +0,5 gelecekler uztune diyorlar

yok yahu, ne özürü, ben sadece harbiden kafayi mi yedim diye stres yaptim sen öyle kesin konusunca

dünden beri bu play off hakkinda her ihtimali kafamdan , sistemi anlamak icin buyuk ugras veriyorum 2 gundur ))

cikan sonuc, play offlara avantahli bir sekilde girmek isteyen, 2. olan takima mumkun oldukca cok fark atmali, fark 10 puanin altinda olursa, isleri baya zor.

hakikaten oyle

Onca yigdigin puan fark yari yariya iniyor

Hakikaten bu fikstürde de şike var. Yayıncı kuruluş istediği maçları istediği haftada oynattırıyor. Derbilerin ilk haftalarda oynandığına pek şahit olmamıştım. Yine öyle oldu.

Trabzon cl,ye gidecek.Demekki ts,ye verildi şampiyonluk fener,den alınıp buda demekki fener bir alt lige düşürüldü.Eee niye hala lige devam ettiriyorlar hala?Ben bir şey anlamadım bu nasıl iş?

Bu puanların şampiyonluk play off una taşınmasından hiç bahsedilmedi.Resmi bir bilgi var mı açıklanan?

İlk yarı son 3 hafta

Galatasaray ev

ts dep

fb ev

Son 2 hafta

Galatasaray dep

Ts ev

ordununda böyle oldu. Pfff culio ve stancu oynamak istemedik haberleri çıkmaya başlar. Şikecilerle maç seyircisizmiş ona sevindim. Olan orduya olurdu.Kesin kavga falan çıkardı hemen kurtulalım..

Galatasarayımızda iyi kura çekti. busefer son maç bjk ile evimizde olacak eziklerle deplasmanda olacak. Zaten küme düşecekler.

Üst Alt