Süper Lig Fikstürü Çekildi - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig Fikstürü Çekildi

Cevap: Süper Lig Fikstürü Çekildi

Bu isde en karsiz LigTV cikacak insallah, cogu millet sadece PlayOFFlari izleyecek, ligin tadimi kaldi?

iste buna katilmiyorum, play offlarda sampiyonlugu garantilemek istiyorsan, 2. olan takima iyi bir puan farki atmalisin.

2. olan takim yine eger sampiyon olmak istiyorsa, yani play offlara avantajli girmek istiyorsa, puan farki minimuma indirmek icin oynamali. Aynisi 3. ve 4. olan takimlar icinde gecer.
Bu isde en karsiz LigTV cikacak insallah, cogu millet sadece PlayOFFlari izleyecek, ligin tadimi kaldi?

Play-off olayı kesinleşti mi? Yoksa kura normal lig kurası olarak mı çekildi açıklama yapıldı mı kuradan önce?

fikstüre baktım play off olayı olmasa daha heyecanlı hele bize kötü maçlar gelmiş son haftaya . fenerin ise trabzonla kapışması olacak .

nasıl normal ya 1 saat playoff anlattı adam :D

:) yazımı düzelttim. bu çekilen kura normal ligin fikstür kurasıydı.bu 34 haftalık periyottaki lig bittikten sonra ilk dörte giren takımlar bu 34 haftalık periyotta topladıkları puanların yarısını playoffa taşıyarak playoff oynayacaklar

İlk olarak yeni sezon hayırlı uğurlu olsun. Başarılı da olsak başarısız da olsak alnımızın akıyla, şefeimize onurumuza leke sürdürmeden temiz bir lig yarışında olalım.

Ligin ikinci yarısı bizim için zor geçecek kanaatindeyim. İlk yarıda alabileceğimiz maksümum puanı almakta fayda var.

Trabzon cl,ye gidecek.Demekki ts,ye verildi şampiyonluk fener,den alınıp buda demekki fener bir alt lige düşürüldü.Eee niye hala lige devam ettiriyorlar hala?Ben bir şey anlamadım bu nasıl iş?

Hayır öyle değil. Liglere karışmaz UEFA. Sadece tavsiye eder.

FB şaibeli olduğu için UEFA organizasyonuna almadı, sıradaki takımı çağırdı. (TS)

Aynı UEFA, FB nin ligden düşmesine karar veremez. Sadece bu durum ispatlanırsa (iddianame bekleniyor) TFF ye düşürmesini önerir.

Birkaç ayımız var bunun için.

İlk hafta Galatasarayın ve Ordusporun kazanması dileğiyle...Hayırlı olsun.:)

Türk futbolunun ilerlemesini, dünyanın sayılı liglerinden biri olmasını isteyen federasyon başkanı lige play off sistemi getirmez.Ama Aydınlar türk futbolu yerine feneri düşünüyor.Adil ve tarafsız olması gerekirken aksini yapıyor.Keşke kurtulsak bu adamdan...

ilk mac evimizde sayilir zaten. ibrahim akin ve iskender korkulu rüyalarimiz iceride 3 puan garanti. :D

Üst Alt