Süper Lig'de Diğer Maçlar - Sayfa 135 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alanya maçını rahat alırdık maça sinanla başlayıp 45te mitroğlu girecekti.. Biz tam tersini yaptık adam iş yapacağı anda maçtan çıktı.. Sinanın eveleyip gevelediği topu üst filelere takardı mitro

Konyanın penaltısı bildiğin olay olmuş ya ekşide falan başlık açılmış.. Şimdi izledim diagneye yapılsa niye vermedi diye küfrederim kaleci çok ayarsız kaymış direk jahovicin ayağına gömmüş. . Bende mi bir yanlışlık var?

Papiss Cisse harbi kalite..Belki bize gelseydi ilk 11 için yetersiz denilebilirdi ki bencede ilk. 11 için daha iyisi lazımdı derdim.

Ama ilk önce eren sonra sinanla oynayınca gerçekden çok büyük rezillik yaşatmışlar.. Alanya gibi bir takım cisse gibi bir adamla oynarken bizi eren ve sinana mıhtaç ettiler.
Bu zihniyet bu saatten sonra transfer yapmış olsalar bile defolup gitmelidir

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Konyanın penaltısı bildiğin olay olmuş ya ekşide falan başlık açılmış.. Şimdi izledim diagneye yapılsa niye vermedi diye küfrederim kaleci çok ayarsız kaymış direk jahovicin ayağına gömmüş. . Bende mi bir yanlışlık var?

gommuyo reis
jahovic guya topu kurtariyo ama topa gitmeyip herifin gelmesini bekliyor sonra ufacik temasi alinca kendini yere salip 7 takla atiyor

Bilemedim belki flu bir pozisyondur da ben de yaygarayı görünce burakın 8jk maçındaki penaltısı gibi birşey sandım..

yok heis oyle bisey degil ama yine de herif bariz 3kagit yapiyor
var odasi icin topik surmeyen cuneyt bunu gel izle bu nasil penalty demeliydi
gecen sene fb macinda belhandaya 2. sariyi verirken iyiydi. benzer posyon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt