Süper Lig'de Diğer Maçlar - Sayfa 154 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
An itibariyle ligin dibindeki bes takimdan (Akhisar, Erzurum, Ankaragucu, Fener, Bursa) baska takim kume dusmez

Goztepe, Alanya ic saha performansiyla kurtarir. Kayseri toparladi bile, ligde 7 haftadir yenilmiyorlar. Rize'yi durdurabilene ask olsun. Kasimpasa ve Antalya'ya ilk devre topladiklari puanlar yeter zaten.

Evet bakalim bu besliden hangi ucu kume dusecek. Akhisar'in isi mucizelere kaldi. Erzurum haftaya Ankaragucu'ne yenilmemeli kalmak istiyorsa.

Sezon başından beri ben de fener düşmez diyordum ama çok farklı bir noktaya geldi olay. Önlerindeki 3 maçtan 1 veya 2 puan alırlarsa ve olağanüstü kongre kararı filan alırlarsa arada gümbürtüye gidebilirler.

Yok be musap ama keşke olsa yav adamların iki sözde efsanesi Ersun da koç da gelmişken küme düşmeleri muazzam olur :asd:
Sana bir sey diyimmi, bunlar bu 3 macta 0 Puan cekerse sasirma.
Fofana iyi oyuncu eyvallah da, Rize takim olarak fena oynuyor + Nakoulma felan oynuyor.
Deplasmanea bu Erzuruma da yenilirler. Eduok OBERTAN gibi oyuncular tam fbyi yikan oyuncu tipleri. Ceza + sakatlanmazlarsa biterler.
Basaka karsi yenilmek istiyorlardi buyursunlar yenilsinler :)belki bjk ye karsi supriz yaparlar

Sana bir sey diyimmi, bunlar bu 3 macta 0 Puan cekerse sasirma.
Fofana iyi oyuncu eyvallah da, Rize takim olarak fena oynuyor + Nakoulma felan oynuyor.
Deplasmanea bu Erzuruma da yenilirler. Eduok OBERTAN gibi oyuncular tam fbyi yikan oyuncu tipleri. Ceza + sakatlanmazlarsa biterler.
Basaka karsi yenilmek istiyorlardi buyursunlar yenilsinler :)belki bjk ye karsi supriz yaparlar

Rize kazanırsa o maçı ben de yavaştan inanmaya başlarım düşebileceğine valla..

Hukumet duser ama Erzurna dusmez ,Rize duser

1658188eba3.jpeg

images

Fenerin bok çukuru

Basaksehir ve besiktası yenerse bize yarıyo
Yenemezse yine bize yarar 100 sene sürecek kudurtma operasyonu ile kümeye uğurlarız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt