Süper Lig'de Diğer Maçlar - Sayfa 161 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pazar günü 13.30'da nefesler tutulacak.. Ankaragücü-Erzurum maçı çok kritik. Agücü 3 puan önde. Eğer Agücü maçı kazanırsa bana göre Erzurum'a geçmiş olsun. Neden mi? Agücü ile 6 puan fark olacak. Bunun yanında ikili averajı da kaybedecekleri için 3 maçlık fark olacak. Bu düşme hattı için ciddi bir fark kalan 11 maçta. Erzurum Rize'den de ikili averajda geride. Yani ligde kalmak için en azından beraberlik almalı. Erzurum kazanırsa bu kez Agücü'nün işi çok zorlaşacak.. Hele 2 farkla kaybederse eyvah eyvah.

evinde 40 dakika 10 kişi oynayan AGücü'nü yenemeyen Akhisar ise bana göre düşen ilk takım oldu. 18 puanı var. Kalan 12 maçta 36 puanın en az yarısını almaları lazım. Bu oyun ve kadrosuyla ben ihtimal vermiyorum. GS,TS,FB deplasmanları var daha. Rakibi Erzurum ve Bursa ile de deplasmanda oynayacak. Mucize gerekiyor kalması için. 7 yıllık masalları bitecek gibi.

Bu 3 takım dışında en net aday Bursaspor. Başkan bırakacağını zaten söyledi. Aybaba'nın durumu belirsiz. Her an gidebilir. Oyuncular moralsiz. Takımda hücum adına hiçbir şey yok. Tek yapabildiğini savunmaya çalışmak. Onu da son dönemde yapamamaya başladı. Kalan 12 maçta en az 4 galibiyet lazım. Bana zor geliyor bu takımla bunu yapmak.

Alanya,Kayseri,Rize bana göre kurtardı. Müthiş ivmelendiler. Göztepe kötü gidiyor ama kadrosu ve evinde oynadığı maçlardaki gücüyle kalır rahatlıkla.

Fener için ise önündeki 6 maç önemli. Bjk,Rize,Başak,Sivas,Ankaragücü,Galatasaray. Bu 6 maçta en az 9-10 puan alamazsa iş ciddiye binecek. Bu oyunla zor gözüküyor bakalım.

Kayseri eğer ligde kalırsa-ki öyle gözüküyor- bence Hikmet Karaman sezonun hocası adaylarından biri olmayı hak ediyor.. 12 puanlı,gol bile atamayan,dağılmış,transfer yasağı olan takıma gelmeyi kabul etti ve 8 maçta yenilmeden 16 puan aldı. Müthiş bir başarı..

Kadrosu elbette çok kötü değil ama yine de ciddi anlamda bitik durumdaydı. Ersun'un yapamadığını yaptı bir nevi, hem de transfersiz.

Sergen ve Okan'ın yaptığı o kadar büyük iş değil bence, Hikmet Karaman'a göre.

Goztepe ve Rize’ye basarilar dileyerek baslamak istiyorum

Bence bu senenin dusme puani 38 minimum ve burada hesap kitabi 16.’ya gore yapmak gerekiyor

Tehlikedeki takimlar rize, goztepe, bursa, fb, ankara, erzurum, akhisar
Digerleri ilk devre topladiklari puanlar sayesinde yirtti diyebiliriz

Akhisar dustu diyebiliriz, kalan 12 haftada en az 20 puan toplamalari cok cok zor

Erzurum kritik, 17 puan gerekiyor
2. devre 5 mac 5 puan almislar ama ikisi bjk ve basak
Oynadiklari oyun da bence bunu yapabileceklerini gosteriyor

Ankaragucu de kritik ama 14-15 puan onlara yetiyor, yirtarlar gibi

Bursa bence en kritiklerden biri
14 puan gerekiyor, son 5 hafta 3 puani bjk konya kayseri fb rize ile oynamislar, zor bir fikstur
Ama oynadiklari oyun cok umit vermiyor

Goztepe’nin oyunu da umit vermeyenlerden ama 13 puan bir sekilde icsaha performansiyla belki toplayabilirler

Rize bence yirtti, 5 mac 13 puan almislar, kalan 12’de 13 rahat alirlar gorunuyor

Gelelim fbye
5 mac 7 puan almis, yenebilir diyebilecegimiz 1-2 takim zor cikar ama benzer sekilde cok takimdan da puan alabilirler
Normal sartlarda 40-41 gibi bir puanla bitirirler ama siradaki 5-6 maclik fikstur cok ilginc
Bjk rize basak’tan sifir cekerlerse o bozumla ne olacagi belli olmaz

Neticede benim dusme adaylarim akhisar bursa goztepe (erzurum) olur

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Rize normal sartlar altinda Fener'i marizler. Aynisi Bjk ve Medipol icin de gecerli.

Sikecilerin isi cidden zor, Mart ortasinda kendilerini hala kume dusme hattinda gorunce ne yapacaklar belli olmaz.

Keyifli bir Subat sonu Mart basi bizleri beklemekte.

Kafamda hala Ankaragucu Erzurum macinda hangi skoru istemem gerektigini cozemedim. Birileri destek olsun rtaslar lutfen

Rize normal sartlar altinda Fener'i marizler. Aynisi Bjk ve Medipol icin de gecerli.

Sikecilerin isi cidden zor, Mart ortasinda kendilerini hala kume dusme hattinda gorunce ne yapacaklar belli olmaz.

Kafamda hala Ankaragucu Erzurum macinda hangi skoru istemem gerektigini cozemedim. Birileri destek olsun rtaslar lutfen
erzurum alirsa düşme baraji yukarlara dogru gelir.bence fb ye bu yaramaz

Bence Bjk Fb'yi yenecek.Erzurum da Ankara'yi yenerse 3 takim da 24 oluyor.

Bizim Erzurum maci kendileri icin kumeden cikma maci olur ve muthis sekilde zora girer.

Ankara alirsa 27-24-21 olur.Erzurum kopmus gibi bir sey olur.Kesinlikle Ankara almali.

Edit:Bursa Basak'a yenilirse o da 24'te kaliyor.Erzurum'un kalma umidi artmamali

Son düzenleme:
Okan böyle devam yaparsa, ve gelecek sezon ilk 6-7de bitirirse bizim basimiza gecme sansi olurmu? FT 2020 yilinda baskan veya 2. baskan olur o durumda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt